İçeriğe git

Resim
- - - - -

STSL 21.Hafta:Kasımpaşa - GALATASARAY SK (0-3)

• Please log in to reply
82 replies to this topic

#1 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.622 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2020 - 12:20 ÖS

galatasaray-ceyrek-finalde_157981226915.

9 Şubat 2020 Pazar - Saat 19:00 

Düşme potasındaki fener müstemlekesi Kasımpaşa ile o tuhaf atmosferli statlarında oynuyoruz . Rakip bizden puan alarak bir kaç sıra yükselebilir keza Antalya ile Konya oynuyor aynı haftada . İleride Diagne replikası Mame diye bir oyuncuları var . Kalede bizim Akhisardan beri bizim maçlardan kaplan kesilen Fatih . Bence çok zor maç olacak ama bu hafta o hafta değil . Kazanmalıyız !   

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#2 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2020 - 01:13 ÖS

4 haftadır kazanarak geliyoruz. Bu haftayı da kayıpsız geçmek zorundayız. Ne yapıp edeceğiz bu maçlı alacağız.

Terim umuyorum artık şu Seri inadını bir kenara bırakır. Onun yerine Taylan'a şans versek daha iyi olacak düşüncesindeyim. Hem Lemina'da dönüyor bu hafta.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#3 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2020 - 04:40 ÖS

Lemina kemik sesine hasret orta saha için tek atımlık barutumuz... 10 maçta 1 sarı kart cezasını çekeriz de aman öyle disiplinlik kırmızı falan görmesin sakın yoksa lig biter... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.275 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2020 - 04:14 ÖS

Belhanda’yi oynat Hocam, ruh hastasi diyip oynatmaya devam et.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.369 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Şubat 2020 - 07:01 ÖS

Kasımpaşa'da banko tipler eksik gibi görünüyor...

https://www.transfer...te/verein/10484

Maç saatine kadar bu red-cross'lar kalkar mı göreceğiz....  Koita bize ters gelebilecek bir tip. Bir adımda sahayı bitiriyor. Pavelka bilmem ne... 'Suferdoğan bile forma krizinden sonra uyuz olmuştur.  ( ateş olsa cürmü... de yine de!)

Bir de Hayradinamik kart cezalısıymış...  

E ne duruyoruz

Helva y....

Not: bir daha baktım da yine kuruyemişçi küreğiyle yabancı getirmişler. Onlardan maraza çıkaran! olmasa bari...

#6 turnusol

turnusol

Senior Member

• Members
  • 105 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2020 - 12:22 ÖS

epey uzun bir zamandır foruma üyeyim.işyerinde herkes yemeğe çıkarken ben odaya yemek söyleyip forumdaki bütün yazışmaları okuyarak yemek yiyorum fakat hiç yazmıyordum. biraz katılmak istedim ben de muhabbete :) umarım uğurlu gelirim. Onyekuru ve Andone ile başlamayı ve ikisinden de goller görmeyi  umduğum bir hafta...
bu arada şimdi baktım da mart 2005 ten beri üyeymişim foruma vay be... 15 sene olmuş...

TuRNuSoL

#7 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.984 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2020 - 12:37 ÖS

Fb maçını kazanamayacağımıza göre şu 2 maçı kazasız çıkarmak lazım. KAsımpaşa da, Yeni MAlatya'da düşüşte, 2 haftayı kayıpsız geeçersek fb maçına yine ah vah etmeyebliriz. 

Zor maç olacak.

#8 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.386 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 12:02 ÖÖ

Muslera
Mariano donk marcao linnes
Lemina
Feghouli seri Ömer onyekuru
Adem

Terim büyük ihtimal Ömer i sola alıp emre yi oraya koyar, bunu bir şekilde anlarım ama solbeke Şener i koymaya kalkarsa cok fena sayarım..

Maçın diğer iki etkeni, kasimpasa nin eksikleri ki cidden bizim adımıza çok önemli isimler, ikincisi ise bugünden sonra fener in gazını almak adına bize yüklenebilirler (zaten federasyon ile olayımız var), o işlere çok dikkat etmek lazım..

#9 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.133 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 02:50 ÖS

şu yeni sol bekte mi sakat? valla ben daha kolay geçen bir kasımpaşa maçı hatırlamıyorum.. halbuki hali saha kıvamında.. baskı yok bişey yok.. cik al gel 3 puanı ama genelde olmuyor.
What can I do sometimes..

#10 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 04:00 ÖS

Koyacak geçeceksiniz bugün. O hafta bu hafta. Birilerini altımıza almanın zamanı çoktan gelmiş.

#11 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.579 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 04:38 ÖS

Falcao andone saracchi  ve onyekuru jesse  fener deplasmanı öncesi hazır olurlar. o zamana kadar kasımpaşa malatya kesin almamız gereken maçlar. bu süreçte rakiplerin birbirleriyle maçları da var. hem sıralamadaki yerimiz hemde kadronun tamamının hazır olduğu şampiyonluk modu için çok kritik maçlar. 

#12 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.219 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 04:55 ÖS

ilk 11:

muslera, mariano, donk, marcao, saracchi, seri, lemina, ömer, emre, feghouli, adem
galatasaray ulan..

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.275 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 05:09 ÖS

Saracchi yetismis, Linnes de ne sanssiz adam yahu.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#14 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.094 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 05:21 ÖS

18 puanlık maç hadi bakalım aslanlar

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#15 Ali

Ali

Senior Member

• Members
  • 11.063 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 05:40 ÖS

Bi zahmet Kasimpasayi da yeniversinler, su hafta dan itibaren hemen hemen hersey kendi elimizde, yeterki bu maci kayipsiz gecelim. Daha simdiden panige kapilmaya basladi rakipler. Daha 21. haftadayiz.

GALATASARAY 1905

th_060833254_asy_122_363lo.png

#16 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 05:58 ÖS

Sivas-Başakşehir maçı ile birlikte işin rengi tümden değişmiş oldu. Dibine dibine çakacaksın bugün Galatasaray

KONSANTRASYON

#17 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.386 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 06:04 ÖS

Haydaa ne oldu bu çocuğa yahu

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.275 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 06:07 ÖS

Sakat adami neden zorlarsin ki Hocam ya?

#19 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.082 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 06:09 ÖS

Acayip şaşırdım kadroda olmasına ama sakatlanmasına şaşırmadım hocanın tercihlerini anlamaya akıl yetmiyor artık. Daha iyileşmedi bu ya herkes biliyor.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#20 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2020 - 06:14 ÖS

Sezon başından bu yana az bulduğumuz topları atamıyorduk bir türlü. Kötüydük ama şanssızdık da. Bu devre ile işler değişti. İlk bulduğumuzu atmaya hatta rakipler top uzaklaştıramamaya başladı. Futbolun ilahi dengesi oluşmaya başladıysa her türlü şampiyonuz demektir. :D

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye