İçeriğe git

Resim
- - - - -

Teknik Direktör Adayları

• Please log in to reply
30 replies to this topic

#21 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 10:10 ÖÖ

Tek yol Jesus jorge. :)
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#22 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 04:18 ÖS

Konu "bir sene başarısızlık hakkı" değil ki... Herif iş o noktaya gelmeden başka kavgalar çıkartıyor zaten... 

An itibarıyla en çok istediğim şey ne olursa olsun sezon sonuna kadar takımın başında kalması ve olası >2 sıralamada biterse de konuyu ardaturan'a bağlamaya çalışması... O dakikada taraftarın üçte ikisi "hassiktirlanordann!" diye girer; sonrasında da hiçbir TD'nin üzerinde demoklesin FT kılıcı sallanmaz..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#23 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.333 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 08:46 ÖS

O bahsettiğin 2/3 ü asla bulamazsın(sezon sonu >2 de olsa) burada 3-5 kişi Terime sallıyorsunuz sürekli,buna güvenip genelleme yapma;şu anda bile taraftarın %90/95 i hocadan yanadır.Bırakın bu düşmanlığı .to ailesi.Yolunuz yol değil,haydi bana eyvallah.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#24 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.665 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 09:35 ÖS

burada 3-5 kişi Terime sallıyorsunuz sürekli,buna güvenip genelleme yapma;şu anda bile taraftarın %90/95 i hocadan yanadır.

valla o kadar doğru söylüyor ki yalnız.. sosyal medyada 1 hafta önce "büyük başkan, seni lisecilere yedirmeyeceğiz" diye ortalıkta dolananlar şu anda m.cengiz istifa mesajları atıyorlar.. çoğu terimci bu son olaylarda terimi  hatalı bulsada yinede tarafımız fatih terim diyorlar.. bu hafta konyada kaybedersek bence iç saha maçlarında yönetim istifa sloganları yükselmeye başlayabilir (gerçi ultraslan'da net bir taraf olamıyor bilet/karaborsa gelirinden dolayı).. terimcilerin büyük çoğunluğunun Galatasaray başkanlık makamının saygınlığı falan ziklerinde bile değil.. terim > tüm gs başkanları diyenler var.. kabul edelim veya etmeyelim bu topraklarda oldum olası tek adamcılık vardır.. siyasetinden futboluna her alanda biri çıksın bizi kurtarsın gözüyle bakılır.. Terim'de çoğu Galatasaraylı için bu mertebede..  

#25 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 09:54 ÖS

O bahsettiğin 2/3 ü asla bulamazsın(sezon sonu >2 de olsa) burada 3-5 kişi Terime sallıyorsunuz sürekli,buna güvenip genelleme yapma;şu anda bile taraftarın %90/95 i hocadan yanadır.Bırakın bu düşmanlığı .to ailesi.Yolunuz yol değil,haydi bana eyvallah.

Yav üstad, Allah askinakim neye salliyor ne yaziyor. Bit yavrusuna mi takildin ne yaptın hala. Valla soz konusu Dursun Ozbek olunca ayni hassasiyet olusmuyorsa adama gore muamelenun dengesini kuramayiz biz.
Hocanın tivitini begenen biri olarak yaziyorum bunlari da. Yonetim isin buraya gelmesine izin vermeden, bizim oyle bir planimiz yok diye demeç verecegine hocayla görüşüp istifasını istese daha mantikli olurdu.
Futbol akibeti hakkinda ise herşey ortada, kimseyi tatmin edemiyor. Ortaya koyduğu birşey yok.
Terim yoksa, Galatasaray yok algısından da kurtulun bizahmet.
Gelene hay hay gidene de bay bay...

#26 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.978 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ocak 2020 - 10:45 ÖS

FT gereksiz bir moda girdi... Aklı başında hiçbir GalATAsaraylı şu dakikada arda diye tutturmanın sportif bir yönü olduğuna inanmaz..

O zaman soracaksın (tabi kafatasının içinde eser miktar beyin hücresi varsa): FT bu amk'mun herifi üzerinden kavga çıkartmaya neden karar verdi? uA denen gerçek pavalı köpekler niye topa girdi? Yönetim her şeyi göze alıp kendi ipini çekecek şekilde neeen ayak diredi..?

Çok basit aslında.. Sezonu toparlayamayacağının farkında ve başarısızlığı arda üzerinden konsolide etmeye çalışıyor.. Aksini iddia eden gelsin sabaha kadar tartışalım.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#27 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 01:41 ÖÖ

FT gereksiz bir moda girdi... Aklı başında hiçbir GalATAsaraylı şu dakikada arda diye tutturmanın sportif bir yönü olduğuna inanmaz..

O zaman soracaksın (tabi kafatasının içinde eser miktar beyin hücresi varsa): FT bu amk'mun herifi üzerinden kavga çıkartmaya neden karar verdi? uA denen gerçek pavalı köpekler niye topa girdi? Yönetim her şeyi göze alıp kendi ipini çekecek şekilde neeen ayak diredi..?

Çok basit aslında.. Sezonu toparlayamayacağının farkında ve başarısızlığı arda üzerinden konsolide etmeye çalışıyor.. Aksini iddia eden gelsin sabaha kadar tartışalım..

Akli basinda hic bir Galatasarayli Ardayi istemezmis nerden bu kaniya variyosun okadarda Galatasarayli Taraftar istedi Ardayi Fatih Terim gibi. Galatasaray senden ve sizin gibi düsünenlerden ibaretmi sadece? iste sizin sorununuz bu iste Galatasaray i sahiplenmek diyer düsüncede olanlari kabüllenmemek kendinizi diyerlerinden üstün görmek herseyin dogrusunu siz biliyosunuz zaten

Abdul Kader Keita, Harry Kewell, Cássio Lincoln....

#28 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.276 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 11:51 ÖÖ

Okan Buruk'un yanına 72-font soru işareti koyarım şu bizim geberik halimize ve fener'e karşı oynattığı rezalet futboldan sonra.... 

Anadolu'ya karşı karne Pekiyi ama taraftar baskılı büyük takım deplasmanlarında çok fena sçışlardalar.

Biz yenildik ama tamamen kendi kerizliğimiz...

#29 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 12:21 ÖS

FT gereksiz bir moda girdi... Aklı başında hiçbir GalATAsaraylı şu dakikada arda diye tutturmanın sportif bir yönü olduğuna inanmaz.

Akli basinda hic bir Galatasarayli Ardayi istemezmis nerden bu kaniya variyosun okadarda Galatasarayli Taraftar istedi Ardayi Fatih Terim gibi.

okuduğumuzu anladık mı köşesinde bugün;

arda diye tutturmanın sportif yönü olduğuna hiç kimse inanmaz ile arda’yı hiçbir gs taraftarı istemez aynı şey mi? ya da aynı terim gibi terimspor taraftarları da çok temiz manipülatörler mi? bu kadar basit anlaşılır bir cümleyi nasıl böyle ters bir şekle çevirdin, vallahi helal olsun.
galatasaray ulan..

#30 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Ocak 2020 - 01:29 ÖS

Evet ben de dün akşam okan için aynı şeyleri düşündüm. Gerek bizim çata gerekse de dün akşam geberik bir futbol oynattı, tek fark biz 70 de yedik fener attı.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#31 Kewell74

Kewell74

Senior Member

• Members
  • 382 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2020 - 12:48 ÖÖ

okuduğumuzu anladık mı köşesinde bugün;
arda diye tutturmanın sportif yönü olduğuna hiç kimse inanmaz ile arda’yı hiçbir gs taraftarı istemez aynı şey mi? ya da aynı terim gibi terimspor taraftarları da çok temiz manipülatörler mi? bu kadar basit anlaşılır bir cümleyi nasıl böyle ters bir şekle çevirdin, vallahi helal olsun.

Sonucta ayni yere cikiyor Ben Sportif yöndende katki saglayacagini düsünüyorum tabi kendini toparlarsa.

Abdul Kader Keita, Harry Kewell, Cássio Lincoln....

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye