İçeriğe git

Resim
* - - - - 1 oy

#28 Jesse Tamunobaraboye Sekidika

• Please log in to reply
62 replies to this topic

#41 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2020 - 07:36 ÖÖ

Kiralayacaksak ne demeye transfer ettik? Birisi çıksın izah etsin yahu.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#42 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.665 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2020 - 10:24 ÖÖ

henüz sadece 23 yaşındaymış, aşırı genç yani, pişmesi için kiralayacak kulüp arıyoruz!!

yine saçma sapan işler yapılıyor. terim çok formsuz, en kısa zamanda forma girer umarım.. 

#43 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.596 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2020 - 11:37 ÖÖ

Bana kalırsa başka oyuncu ile anlaşıldı . Onun için gönderiyorlar . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#44 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ocak 2020 - 08:34 ÖS

Kadrodaki kanatlar bu, feghouli ve onyekuru olmak üzere toplam 3 adet ve birinin kiraya gönderilme ihtimalinden söz ediyoruz, o derece şuursuz bir idare var..

#45 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2020 - 12:42 ÖS

Gönderemezler, bunca taraftar bir hayale umut bağladı, yıkmayın güzel projeyi

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#46 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.199 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Ocak 2020 - 04:53 ÖS

lisansı çıkmış reyizin, iyi oldu.
galatasaray ulan..

#47 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.276 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2020 - 06:12 ÖS

Ömer Bayram'ı kes. 

Ömer Bayram'ı ortasahaya itele.

Görevin bunlar kardeş.

#48 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 09:58 ÖÖ

ilk yarıyı izleyemedim.İkinci yarıda biraz çekingen fazla top alamayan alınca da teleaşe meurluğu yapıp hemen şut atmaya kalkan , her hamleden sonra tribüne kulübeye bakarak oynadığını gördüm.İlk maç normal ama gelişmesi için yönlendirilmesi lazım..Terimin takımında gelişir mi bilemiyorum.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#49 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 10:11 ÖÖ

Hizli ama beyinsizgillerden gibi. İlk kez izledim.

#50 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.794 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 11:05 ÖÖ

ilk yarıyı izleyemedim.İkinci yarıda biraz çekingen fazla top alamayan alınca da teleaşe meurluğu yapıp hemen şut atmaya kalkan , her hamleden sonra tribüne kulübeye bakarak oynadığını gördüm.İlk maç normal ama gelişmesi için yönlendirilmesi lazım..Terimin takımında gelişir mi bilemiyorum.

İlk devre iyiydi. Kenara bakma olayı var dediğin gibi. Biraz özgüven sorunu yaşıyor. Kolay değil alt ligden geldi. Hem de düşmemeye uğraşan, parasız pulsuz Eskişehirspor'dan şampiyonluk hedefleyen, CL gediklisi kulübe geldi. Bir hayli acayip bir kariyer sıçraması. Zamanla atacaktır üzerinden. Hiç değilse hamle amaçlı kullanabileceğimiz iyi bir yedek imajı verdi bana. Rodrigues gibi kendisini aşabilirse başka şeyler konuşuruz.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#51 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.109 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 11:47 ÖÖ

Bizim transferci kedilerin ender yakaladığı farelerden olacak gibi.

Hızlı , kafa çalışıyor gibi , şutları da fena değil. Bana göre ortada değil kenarda oynamalı.

#52 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.276 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 04:06 ÖS

Öyle çok takıldı ki cezasahasında, merkez zannedenler olmuştur cidden...

Gavurun güzel bir tabiri var (f u ) .. .yok, "tavan" muhabbeti....  (ceiling )

Bu çocuğun kabiliyetlerinin çıkabileceği en yüksek seviye belli gibi geldi bana.... Hani bizde oynar sonra Avrupa yapar durumu olmayacak gibi. 

Bir şeyler eksik... Sahadaki ağırlık misal.... Rakibi ürküten bir duruşu yok. Bir iki titriyor topla ama o esnada rakibin titrediğinden emin değilim. :s

Sağ ayağıyla sağda oynuyor henüz. Yani modern kanatların peynir-ekmeği olan kattan mahrum şu an... 

Ancak yine de 2017-18 Rodrigues'inden bir (iki) tık aşağıda olacak gibi geldi bana.

#53 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ocak 2020 - 06:39 ÖS

Adam kenarda yardirmaya baslarken Ulu Hocamiz ortaya cekti yanina cagirip.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#54 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.576 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ocak 2020 - 09:54 ÖS

Züleyman Rodop & Kadir Çetinçalı :  Kaynak : jesse menajerleri

Jesse galatasarayla görüşür. Eskişehirden alacağı olan 90 bin euroyu bırakınca ve serbest kalacaktır. Galatasaraydan ligin 2.yarısı için 125 K alacaktır. Gelecek yıllarda ise 250K eu.

Bunu duyan başakşehir göksel gümüşdağ Jesse nin menajerlerini arar. Eskişehire 200k . jesseye ise ligin 2.yarısı için 600 k eu veriyoruz der. 

Jessenin menajerleri oyuncu floryadayken jesseye yalvarırlar. Menajerlerin alacağı para 3 katına çıkacaktır. İşin sonunda menajerler " jesse bize büyük kazık attı " demişler.

Jesse ben galatasaray ve abdurrahim albayrağa söz verdim . sözüm sözdür demiş :D .

Bu adamdan umutluyum ben fiyat /perfromans olarak.

#55 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.596 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Şubat 2020 - 12:29 ÖS

Mutlaka sıcak tutulması gereken bir oyuncu . umarım hoca kupa maçlarında oynatarak şans verir . FB maçında kimse beklemediği ters adamlara ihtiyaç var .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#56 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.538 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2020 - 09:43 ÖS

Derdim yüklenmek değil de, önceden hic izlemedigim bu arkadaşın kiraya verilmesi gerekiyor gibi. Bir numarasını goremedik dripling vs olarak.

#57 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.276 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2020 - 10:35 ÖS

Sene sonuna kadar katkı alamazsak yabancı hakkının ağzına sıçmış olacağız.

Daha elzem sorunlar varken (Santrafor, stoper hatta ortasaha)  Kuru'dan sonra yabancı kanat getirdik.

Du bakalım...  

Belki her fani sağ ayaklı gibi sol kanadı hak ediyordur.

#58 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.124 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2020 - 10:39 ÖS

bir emre mor değil..
What can I do sometimes..

#59 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.193 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2020 - 06:02 ÖÖ

İyi ki de degil. :)
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#60 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.596 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Şubat 2020 - 08:38 ÖÖ

Üst düzey mücadeleye hazırlamamış kendini . Muhtemelen böyle bir transferi aklından bile geçirmemiş . Hadi bu Türkiye kupası , bir de Jesse ile CL oynamak zorunda olsaydık o zaman küfür kıyamet giderdi .  

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye