İçeriğe git

Resim
- - - - -

CL 4. Hafta Real Madrid - GALATASARAY

• Please log in to reply
162 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2019 - 08:35 ÖS

6 kasim olmasi hasebiyle tersten asist yapıyoruz hep birlikte.
Maç TSİ 23.00

Berabere kalacağız diyorum.
1-1

Muslera
Mariano Dama Marco Yuto
Lemina Seri Zozi Belhanda
Babel Andone

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.312 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2019 - 08:58 ÖS

Tarih cok fena ya m. :(
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Kasım 2019 - 11:11 ÖS

Yalan yok, 8 olsa o zamankinden daha cok koymaz bana. Bu maçın hiçbir önemi yok bence ayrica Bruhe ile olan mac bizim icin esas olan. O maca kadar toparlanmak icin iyi bir idman maçı olacak. Prestijli gunlere dönebilmek icin ise cok iyi bir firsat. Açık oynayan rakibe bitiricilik yapabilirsek neden olmasin...
  • frodo41 bunu beğendi

#4 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2019 - 09:54 ÖÖ

Sonuç, skor zerre umurumda değil. Artık mücadele eden ve pes etmeyen bir takım izlemek istiyorum.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#5 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.767 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2019 - 10:17 ÖÖ

Hayırlısıyla bir gol atalım da rahatlayalım. 

#6 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2019 - 10:23 ÖÖ

Zor . İşte Seri , Lemina , Zonzi , Mariano ve diğerleri Avrupa arenasında muhteşem kariyerlerini hatırlatmak isteyecekler de öyle bir şeyler olacak . Bu yüzden sistem , taktik değil bireysel performansların ipimizi elinde tuttuğu maç olur . Skandal bir sonuç beklemiyorum .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.312 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2019 - 10:28 ÖÖ

Penaltı, kendi kalesine veya birinin kıçına başına çarpan olmadıkça atamayız.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Kasım 2019 - 01:50 ÖS

durum çok ümitsiz görünüyor ama es kaza şu maçı kazansak grup 2.liğine yükseliyoruz şaka maka.. kontratak futbolunu oynayabiliyor olsaydık azda olsa umutlu olurdum, çünkü real eskisi gibi bernabeu'daki maçlarını domine edemiyor, aksine çok zayıf takımlara karşı bile çok zorlanabiliyorlar, kendi evlerinde brugge karşısında bile 2-0 yenik duruma düşmüşlerdi mesela.. onyekuru, rodriguez tarzı hızlı oyuncularımız olsa acaba bir sürpriz olurmu derdim ama şu anki kadro yapısı ve form durumuyla %95 kaybederiz.. ürkütücü bir skor beklemiyorum, 2-0 falan biter en fazla..

#9 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 12:19 ÖÖ

bu akşam ki maçları izledikten.. bir çok takımın seviyesini tekrar gördükten sonra.. aman diyorum.. ligde ki oyunumuzun çok çok çok üstüne.. gerçek bir oyun planı ile sahaya çıkmamız lazım.. klasik oyunumuzu oynarsak touristik geziden öteye gitmez bu maç.
What can I do sometimes..

#10 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.780 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 06:20 ÖÖ

Yarin sabah vakitli isim var
Bu maci izlemeye niyetim vardi
Gece 1’e dek ne sinir bozacagim dedim
22:30’da yatarim herhalde

#11 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 08:25 ÖÖ

Ben tarihleri karıştırmışım. Maçı dün akşam zannediyordum. Bir yandan da Stranger Things denen diziye sardım. Baya da tansiyonu yüksek bir bölüm izliyorum. Bir yandan da maç saati yaklaşıyor. 23.00 olunca açtım haliyle. Bir baktım Borussia Dortmund diyor. Valla sevindim ne yalan söyleyeyim. Tercih etmek diye bir şey yok. Galatasaray'ın maçı varsa mutlaka izlerim ama öyle bir oyun oynuyoruz ki dizi daha çok ilgimi çekiyor.

#12 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 08:47 ÖÖ

Fatih hoca ters psikoloji uygulamaya çalışıyor ama Belhanda gibi tipler anlamaz maalesef,'rahatız,kaybedecek birşeyimiz yok' tespiti yaklaşım olarak doğru ama bu oyuncu güruhunu gaza getireceğini sanmıyorum.Yine lay lay lom oynar bazıları.Maalesef 4-0 yeniliriz. Bizim derdimiz 3.lük olmalı,hedef Brugge u yenip 3.bitirmek.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#13 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.894 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 09:16 ÖÖ

Ben tarihleri karıştırmışım. Maçı dün akşam zannediyordum. Bir yandan da Stranger Things denen diziye sardım. Baya da tansiyonu yüksek bir bölüm izliyorum. Bir yandan da maç saati yaklaşıyor. 23.00 olunca açtım haliyle. Bir baktım Borussia Dortmund diyor. Valla sevindim ne yalan söyleyeyim. Tercih etmek diye bir şey yok. Galatasaray'ın maçı varsa mutlaka izlerim ama öyle bir oyun oynuyoruz ki dizi daha çok ilgimi çekiyor.

ben de dün sanıyordum valla. 2-3 gündür uykusuzdum baya, gece 11'deki maçı düşününce strese giriyordum, uykusuzluktan ölücem diye. sonra livescore'a girip maç kadrosuna bakayım derken maçın olmadığını görünce baya halay çektim evin içinde. hoş gene gittim o saatteki diğer maçları izledim, uyku yalan oldu :)

galatasaray ulan..

#14 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.312 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 11:24 ÖÖ

Valla gidin uyuyun maca kadar, yorumu, rooartaji, basin toplantisi vs en erken 2 yatis saatimiz.

#15 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 11:30 ÖÖ

Ben maç sonrası yorumlara bakmıyorum artık. Sonradan okuyorum veya internetten izliyorum bir şekilde. Zaten hep aynı şeyler söyleniyor.

İyi mücadele ettik.

Önemli bir galibiyet elde ettik.

Önümüzdeki maçlara bakacağız.

Bundan sonra her maç final.

Taraftarımızı üzdük

Bu maçtan dersler çıkarmalıyız.

Hep aynı cümleler. 

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.312 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 11:46 ÖÖ

Ilgaz Çınar olunca ben izliyorum, oyle klise yorumlari yok kendisinin.

#17 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.455 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 02:16 ÖS

Başımıza bir felaket gelmeden bitsede gitsek...

Dean...

#18 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 09:18 ÖS

4 ve üzeri fark ne olursa olsun rezalet olur....

Elin baldırı çıplak takımları bile ısırmaya başladı Avrupa devlerini...

Mazeret yok.

#19 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 09:27 ÖS

şöyle tesadüfen bir gol bulup öne geçsek ya ne güzel olur.. maça azcik umutla izleriz.. işin kötü tarafı şu an içimde bırak gol ve galibiyet umudu acaba kaleyi bulan şut cekebilirmiyiz düşüncesi var.
What can I do sometimes..

#20 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2019 - 09:29 ÖS

Bana da soldan soldan beraberlik falan geliyor. Neye güveniyorsa gaipteki ses. 

Babel o kutlu kasesiyle rakibi geri ite ite dönüp vuruyor falan da filan da...

:S

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye