İçeriğe git

Resim
- - - - -

2019-2020 Süper Lig 7.Hafta Gençlerbirliği - GALATASARAY (0-0)

• Please log in to reply
127 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 10:00 ÖÖ

05/10/2019 Cumartesi

20.00

Halil Umut Mler

Abdülkadir Bitigen (VAR)

Ligin sonuncusuyla oynuyoruz, PSG maçı sonrası iyi futbolun devamı ve istikrar önemli. Babel ve Belhanda'nın yedek kalmasını hatta tribünde olmasını bekliyorum. Lemina ne durumda haberimiz yok. 

Bence:

abSpJIsaiK.png

Edited by Yasin Karabulut , 02 Ekim 2019 - 03:25 ÖS.
Hakem

#2 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 10:04 ÖÖ

Bu da benim ilk 11 önerim

abSpJMialz.png

Babel, Feghouli tribüne

Belhanda yedek.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 10:11 ÖÖ

Muslera

Şener   Luyindama Marcao  Yuto

Nzonzi Donk Seri

Andone Feghouli

Falcao

Belhanda-Babel yedek, Mariano-Lemina tribüne.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.679 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 10:21 ÖÖ

Çok çok önemli maç. 4 maçtır kazanamıyoruz ve bu maçlarsa sadece 1 gol atabilimişiz. Dünkü maçta pek övülen mücadele, istek lig sonunucusuyla olan deplasman maçında da olacak mı göreceğiz. Yine, hocanın dünkü anlayış değişikliği PSG'ye mi özeldi yoksa bu maçta da aynı düzen olmasa da bir değişim görecek miyiz merak ediyorum. Aynı tas aynı hamam çıkarsak, maçı izlemeye bile gerek kalmayacak.

Bol pozisyonlu, bol gollü bir galibiyet gelir umarım.

#5 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 03:05 ÖS

Bu haftalarda hep daha ligin başındayız, köprünün altından çok sular akar gibi klişe laflar söylenir. Şaka maka 7. hafta demek 34 maçlık ligin %20'sine denk geliyor. Artık biraz oyun ışıltısı görmek ve ne olursa olsun 3 puan alarak yola devam etmemiz lazım. Biz bu Gençler ile düştükleri sezon deplasmanda oynadığımız maçta çok kısmetsiz bir beraberlik yaşamıştık. Öne geçip berabere bitirmiş, kafayı dağlara taşlara vurmuştuk. Umuyorum karbon kopya bir sonuç çıkmaz. Dramatik maç sonlarından sıtkımız sıyrıldı.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#6 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.956 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 03:19 ÖS

Sezonun en kritik maçı, alırsak elimizden geldiğince tam gaz devam ederiz lig ve cl ye, puan kaybı olursa milli maç arası öncesi herşey bok olur ve büyük ihtimal telafi edilemez noktaya gelmiş oluruz.. Ondan sonra gelsin acaip kadro denemeleri, revizyonlar vs

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 03:25 ÖS

Yenilmiştik,berabere.değildi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 03:35 ÖS

Bana bu maçla gelin işte...

Psg'ye taç attıkla değil... :D

A must win....

Kadro yazmaktan sıkıldım  Belo 10, Feg sağ işte.... 2+ senedir oynadığımız efsane futbol değişmemeli. 

(ağşam yazarım yine de :S )

#9 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.828 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 02:54 ÖS

4 günde 2 maç ve 5 günde 5 gece alkol... Tepilen yol 1000km... Harcanan para 3500 per person... Futboldan ayrı hayattan ayrı soğudum yeminle... İzlemeyi geçtim ekrandan yan gözle skoruna bile bakmayacağım maç an itibarı ile... Pis lodos fırtınası ve güney sahillere yapışacak palamut sürüleri gösteriyor meteoroloji... Kısacası ben balığa kaçar... Foruma dk. skor ve tutulan balık sayısını yazarım... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#10 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 07:22 ÖS

Ne tarafa avkat bey, balık dedin palamut dedin durup dururken mac falan bos geldi bize de..
  • yakup bayrak bunu beğendi

#11 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 11:42 ÖS

3 0 gibi bir galibiyet bekliyorum.. bahane kalmadı
What can I do sometimes..

#12 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.828 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Ekim 2019 - 11:49 ÖS

Ne tarafa avkat bey, balık dedin palamut dedin durup dururken mac falan bos geldi bize de..

Valla balık boğaza gitmeyince Gemlik körfezine dalıyor... atarız uzun oltayı, birini 100 birini 150 metre salarız; troll devrinde götün götün gezeriz bir uçtan bir uca... tabi önce zargana tutmak lazım (acelen varsa kilosunu 15 liraya falan tutabiliyorsun o ayrı)

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 07:06 ÖÖ

Zargana o fiyata varsa iyiymiş. Kolyoz ile zargana da terketti bizim kıyıları çoktandır.

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.575 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 10:49 ÖÖ

biz nasıl ki paris maçı öncesi, helalinden bir 2-0 a itiraz etmeyiz demişsek, bizim futbolcular da fark yermiyiz diye düşündükleri bir maçta, görece kabul edilir bir skor ve bir kaç da pozisyon bulup pas yapmış olmanın özgüveniyle kendilerini oyun ve mücadele olarak toparlamaları gereken bir maça çıkacak.

paris takımı bizden çok daha fazla yetenekli kadro olmasına rağmen aynı mesafeyi katederek koşu mesafelerini rakibin altına indirmediler.Birebirlerdeki ve pas kalitesindeki başarı da sonucu getirdi.

kısacası rakip ne seviyede olursa olsun her mevkide onlar kadar mesafe katetmek ve ikili mücadele kazanmak zorundayız.Bu koşulda maçı kaybedeceğimize ihtimal vermiyorum.

terimin dönüşü oyuna müdehale hamlesi Seri nin özgüvenindeki ilerleme, feghulini pabuç fiyatlarında izlediği artış durumu toparlamaya yeter normalde..Ama iyi oynayarak kazanalım keyif alalım artık. yarım sıfır olsun bizim olsun dönemi bitsin.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 12:18 ÖS

Falcao,Luyindama,lemina kadroda yok.

Arkadaş biz 2 maç oynatıp 1 maç oynatmamak için mi verdik 7 milyon maaş Falcao'ya.

Çıksın adam 2-3 sallasın, takımla bütünleşsin, bu nedir ya?

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 12:35 ÖS

Muslera

Şener Donk Marcao Yuto

Belhanda Nzonzi Seri Feghouli

Babel Andone

#17 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 12:42 ÖS

Falcao,Luyindama,lemina kadroda yok.

Arkadaş biz 2 maç oynatıp 1 maç oynatmamak için mi verdik 7 milyon maaş Falcao'ya.

Çıksın adam 2-3 sallasın, takımla bütünleşsin, bu nedir ya?

atletico'da oynadığı yıllarda yaşının 3 yaş büyütüldüğüne dair çok ciddi haberler çıkmıştı, eğer doğruysa bu şu an 36 yaşında demek, bünyesi 3 günde bir oynanan maçları kaldırmıyor olabilir. y.malatya maçında oynatılmamasına hiç anlam verememiştim, herhalde sakatlanma riski yüksek olduğu için korumaya çalışıyorlar. Avrupa'dan elendikten sonra daha verimli kullanacağız herhalde falcao'yu..
asıl luyindama niye kadroya alınmamış onu anlamadım. savunmada alternatifimizde pek yok..

#18 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 04:05 ÖS

--------------Andone

--Belhanda-Babel---Mor

-------Zonzi-----Seri--------

Naga-Marc---Donk---Şener

---------Musleraaaaaaa-----

Seri yine gaza gelirse alırız.

Olmazsa Antalyalı şov... :S

#19 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 04:51 ÖS

Falcao mu yok hoydaaaaa. Lincoln 2 olucak en sonunda heralde

#20 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.956 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ekim 2019 - 05:56 ÖS

Muslera
Mariano donk marcao nagatomo
Nzonzi seri
Feghouli belhanda babel
Andone

Emre (min 70.dk) dışında yedeksiz bir kadro..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye