Jump to content

Photo
- - - - -

heroesoflife - del piero10 - electrogs34

• This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16,917 posts

Posted 30 September 2019 - 08:15 AM

bu hibne hangi dilde konuşuyor ya. bu yavşağa müdahale için ne bekleniyor. şimdi bu hibneye hibine dedim diye ceza verirseniz tebrikler.

kimmiş lan antucu. antuya anca senin gibi yavşakların saçma sapan komik şeylerini okumak için girerim ben. fritz fassbender’in twitini diyosan o sana zekatını verir galatasaraylılığın. senin ne zikim olduğun belli değil, zırcahil halinle ötüyon anca.

İnadım inat kıçım iki kanat !! "by muzo"

Maçta kaçırdıysan ki sanmıyorum.. açarsın bein özetleri.. son yılların en boktan iç saha ve aynı zamanda derbysinde... 1mt zıplayıp havada göğüs kontrol yere inince ayak dışıyla falcaoya pas falcao şut ve goal. offside.

Ters kanada atılan topa güçlü depar topla çizgiye inip kafayı kaldırma geriden gelen leminaya "orta değil"  yerden pas .. lemina ayak içi kaleye vuracak.. müdahele var penaltı...VAR'dan 10 pozisyon öncesinde el kararı..

Bu maçta şu gol ve penaltı pozisyonlarında marianoyu görürsün.. takıntılı ruh hastası moduna girip daha önce verdiğim istatistiklere laf çakma tribiyle sıfır orta filan yazmaya gerek yok. 

https://ok.ru/video/2137743821393

açarsın bu linki  kale arkası geniş kameradan 20 dk da takım ne yapmaya çalışıyor.. mariano ne yapıyor anlarsın..

adam uçup kaçmıyor full back gibi 90 dk gidip gelmiyor. ama sahada ne yaptığını bilen ender oyuncularımızdan.. 25 kişilik kadroda hedef alınacak isim değil. 

lan tarrak kafali velet

lan antucu dingil

olmayan beyninle neyi seciyon la sen

sen once antucu ibnenin buraya yazdigin tweetini bi sil ordan infrmation teknoloji

#2 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23,575 posts

Posted 07 October 2019 - 10:18 AM

açılmıştır.

ayrıca ceza meselelerinde aç kapa yaparken yasine destek olmak için kendimi admin yaptım. 

• Yasin Karabulut likes this

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users