İçeriğe git

Resim
- - - - -

2019-2020 Şampiyonlar Ligi A Grubu 2/6 GALATASARAY - PSG (0-1)

• Please log in to reply
141 replies to this topic

#1 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 07:06 ÖÖ

owD1vf.jpg

Bir de video koyalım.

Bir tane daha.

Vurduğumuz gol olsun...

Allah yardımcımız olsun...

Bunu da koyalım tam olsun. :)

https://www.youtube.com/watch?v=t6V1wXu7ZmA

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 07:18 ÖÖ

Muslera gidip Cavani’ye rica etse, Falcao eski gunler hatirina Mbappe’ye az yavas dese, Di Maria’ya Nzonzi ricaci olsa belki 3 ile birakirlar.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 Volkanus

Volkanus

Senior Member

• SIT
  • 4.412 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 07:44 ÖÖ

Yüzde yüz hazır olsak, takımm gibi takım olsak, eksiğimiz gediğimiz olmasa dahi bu maçı farklı kaybedebilirdik. Adamların tek futbolcusunun maliyeti bizim tüm kadro değerimizin 3-4 misli kadar. 

Oysa vaziyetimiz kötü değil çok kötü. Bu orta sahasızlıkla topu alan rakip Muslera ile karşı karşıya kalır. O yüzden 3-0'lık yenilgiye iyi sonuç derim bu maça özel. 

Kazanmayı veya berabere kalmayı beklemiyorum, mucizelere kapalı bir maç. Rakipte kanı kırmızı akan 11 insan bizde de kanı kırmızı akan 11 insan var ama tabiatımızı biliyorum. ne zaman orta sahasızlıkla karşı karşıya kalsak mucize dediğimiz şey gerçekleşmiyor. 

Tarihi fark olur mu rakibin insafına kalmış. Psg'nin fransa ligindeki rakipleri psg'yi daha çok zorlar bize göre. 

Fatih hocamı az buçuk tanıyorsam çözüm yolu bulamazsa real ve psg maçlarında şok ağır yenilgilerle karşılaşmamız muhtemel. 

Defansif oyna, hücumsal oyna hiçbir şey demiyorum. defansifte oynasak gol yeriz, hücumsalda oynasak gol yeriz, o yüzden en mantıklısı hücumsal oynamak.tabii bizim orta saha mucize biçimde oynamaya karar verirse. yoksa her iki tarz oynama şansımızda yok. 

Fatih hocanın ve tribünlerin ve takımımızın Allah yardımcısı olsun. İnşallah mucize olur.

Ormanýn kralý aslan,futbolun kralý Galatasaray.

#4 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 08:17 ÖÖ

kendimi kandırmaya çalışıyorum ama yemiyor.. bu maçtan hiç bir beklentim yok.. fark olmasın yeter.. takım takım olamamış.. hoca daha zihnen sahaya inememiş.. taktik yok.. hücum planı yok ve karsinda alman usülü oturmuş bir ekip var.. daha heriflerin bireysel yıldızlarını saymıyorum.. ama neden olmasın.. haydi çocuklar :P
What can I do sometimes..

#5 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.679 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 08:17 ÖÖ

PSG'nin ligdeki son maç skorlarına bakınca öyle önüne gelene 3 5 sallamadığı görülüyor ancak biz hem kadro hem anlayış olarak futbolun gerçeklerinden o kadar uzaktayız ki, PSG'ye karşı direnç gösterebileceğimizi düşünmüyorum. 

#6 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.179 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 08:26 ÖÖ

PSG nasıl isterse öyle bitirir .

Sezon başında düşündüğüm şeye bak :(

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#7 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.418 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 11:17 ÖÖ

Maç başlamadan 0-2 ye ben fitim...

Dean...

#8 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 12:00 ÖS

İlk kez bir Avrupa Kupası maçından ciddi ciddi tırsıyorum. Çok istedim kuvvetli rakip gelsin diye. Ama bizim kulüpte oyuncu refleksi kalmamış vaziyette. Bu maç çıkacak kötü sonuçta "Sabrımız taşıyor, adam gibi oynayın." gelir tribünden. FB maçından sonra ses çıkartılmadıysa tek sebebi bu maç öncesi moral bozmak istenmiyor oluşu. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#9 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.575 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 12:04 ÖS

bence güzel bir hazırlık maçı.. rakip belli bir seviyenin üstünde . biz de eksiklerimizi görürüz.. ne görceksek daha amk

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#10 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 01:48 ÖS

maç hakkindaki görüşüm tam da böyle esasında..77169144e1a5f28c3d7774227cd5172e.jpg
What can I do sometimes..

#11 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 01:49 ÖS

Yenilmeyeceğiz. 

#12 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.461 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 02:22 ÖS

PSG ve Real bizim rakiplerimiz degil bu grupta. Hedef, grubu Brugge‘ün önünde tamamlamak ise bol sansli bir beraberlik ya da az farkli bir maglubiyet de isimizi görür.

Gercekci olmak gerekirde mevcut form durumumuzla PSG den puan alma ihtimalimiz hemen hemen 0.
# 10 - Felipe Melo

#13 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.828 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 02:46 ÖS

Neymar yok, Cavani yok, Drexler de yokmuş.. Bizde şans yok amk; kaç yıl sonra güçlü grup çekiyoruz, takımın yarısı sakat, İstanbul'a gelmiyorlar... Neyse artık, Mbappe - DiMaria ve Icardi göreceğiz dünya gözüyle... Kalanları da 10 aralıkta Paris'te seyredeceğiz umarım... 

Ben çok KG ve 4-6GOL bir maç bekliyorum... 2-4 / 1-3 falan gibi... Eğrisi doğrusuna denk gelip 2-2 / 3-3 gibi bir skor çıkartabilirsek grubun en extra puanı olur; öyle bir durumda içeride RM maçına bir hayal kurarak çıkmak olası olur... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#14 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.813 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:17 ÖS

Neymar yok, Cavani yok, Drexler de yokmuş.. Bizde şans yok amk; kaç yıl sonra güçlü grup çekiyoruz, takımın yarısı sakat, İstanbul'a gelmiyorlar... Neyse artık, Mbappe - DiMaria ve Icardi göreceğiz dünya gözüyle... Kalanları da 10 aralıkta Paris'te seyredeceğiz umarım... 

Ben çok KG ve 4-6GOL bir maç bekliyorum... 2-4 / 1-3 falan gibi... Eğrisi doğrusuna denk gelip 2-2 / 3-3 gibi bir skor çıkartabilirsek grubun en extra puanı olur; öyle bir durumda içeride RM maçına bir hayal kurarak çıkmak olası olur... 

Icardi'nin karisi fena ya. Maci konusacagimiza Wanda'yi konuşalım bence. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#15 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:48 ÖS

Yenilmeyeceğiz. 

Benim de umudum adamların dinsiz imansız devlerden olmayışı...  Yakaladı mı durmadan saldıran, skoru yakalayınca fantezilere devam eden takımlardan değil. ( City Pool Munich vs gibi takımlar ise özellikle deplasmanda çift hane tehdidi olacaktı bizim için.. )

Adamlarda ekstra hırs olmaz; üstüne bu, bizim kapanıp oyunu uyuzlaştırmamızla birleşirse beklenmedik bir beraberlik vs gelebilir.  

Uyuzlaştırabilmek için saçmasapan pas hataları olmamalı. (Duydun mu Belo... keza Seri / Lemo)

Ha futbol koşarak oynanan bir oyun. Biz ısrarla golf zannediyoruz bu sezon...  Bütün golfçüleri de topladık.  Orasını nasıl çözeceğiz bilmem. Taylan belli ki rezil bir adam. Golfçülere yedek olarak emekli golf büyükelçisi Selçuk var. 

Seri'ye de test olacak bu maç. Muhtemelen 11 başlar. Kritik yerlerde ikili mücadeleleri kaybetmemeli. Yoksa yaz kızım, gol.

#16 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:52 ÖS

Açık oynayan takımlara her zaman şansımız var bana göre. 

#17 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.604 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:54 ÖS

Wanda'yi konuşalım bence. 

https://fadeawayworl...half-naked-pic/

#18 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.264 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 03:56 ÖS

Oynadığımız futbolun futbolla alakası yok,her zaman ortaya çıkan Avrupa Fatihi ruhumuz şu sıralar kayıp.Bu ruhu ucundan tekrar yakalarsak 1 puan alırız.Yoksa 1-3;0-3;0-2 filan biter.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#19 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 04:04 ÖS

ilk yarı 0-0 biter. "acabamı?" derken 2.yarıda 2-0 maçı kaybederiz gibime geliyor.

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Eylül 2019 - 04:11 ÖS

Maxi Lopez in eski karısı mı neydi?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye