İçeriğe git

Resim
- - - - -

#99 Mario Lemina

• Please log in to reply
118 replies to this topic

#101 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 09:11 ÖÖ

Bu adama kızılıyor falan da orta sahada süpriz baskı yapıp da top çalan tek adam konumunda. Bu adam ekstra baskıyı koyan tek oyuncu şu an. Bence ısrarla oynatılması lazım. Sorun bunun yanında oynayacak oyuncu kim olacak? 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#102 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.453 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 09:40 ÖÖ

Nasıl ve neden "yavşak" sıfatı takıldı bilmıyorum ama bende burdaki genel kanının aksine beğenıyorum...

Fener maçında da çıkana kadar en iyisiydi bu maçtada en azından vasat oynamayı başardı...

Uyum sürecini atlatırsa takım biraz da kendıne gelirse daha da parlayacaktır...

Dean...

#103 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 09:43 ÖÖ

kusura bakmayın ama göbekde oynayıp kaleye şut atmayı düşünebilen yegane orta saha oyuncusu bu.Yetenekli ama biraz savruk..

Başımızda Terim gibi bir hoca olsa belki daha etkili olur.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#104 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 09:58 ÖÖ

Lemina bu yılki Galatasaray kadrosunun, hatta tüm Galatasaray futbolunun ete kemiğe bürünmüş hali...

Zeki ama tembel...

Yetenekli ama koşmuyor...

İyi çocuk ama çevresi kötü...

Güçlü ama devamlılığı yok...

Hep bir ama... Hocada kaç tane ama varsa bunda da o kadar var; Babel'de de, Falcao'da da, Sosso'da da...

O yüzden artık tek tek oyuncu değerlendirmeyi erteliyorum kendi adıma... Az önce so-called parlayan yıldız Nzonzi'ye de bir sürü şey yazdım; sonra baktım ki yazı "aslında konu nzonzi değil" şekline dönüştü,ben de sildim... Yanlış olduğundan değil, o oyuncu üzerinden konuşmak o oyuncuya haksızlık olacağından...  bu da öyle...

Sorulması gerekeni soralım; konuşulması gereken individual'un topağında soralım... Bu takımın her bir elemanı neden bu kadar kötü ve hatta olduğundan da kötü görünüyor?!? Bunu da Lemina'ya soracak değiliz tabi...

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#105 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 03:13 ÖS

Yavşaklık derken adamın mizacı mentalitesi zibidi.... Ama bunda onu karşılayabilecek yetenek var.  (Keza bence Mor'da da var ama o da şu sabunlu işlerden bi vazgeçemedi )

Ancak takımda yeteneğinden çok öte havalarda gezen tipler var. 

Seri, Belo, Fegu bunlardan üçü....

#106 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 03:37 ÖS

yanlız ne zaman yakın planda gösterse herif nefes nefese.. aha şimdi bayılacak diyorum.
What can I do sometimes..

#107 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 04:07 ÖS

Terim'in son şans güruhundan yırtmış neyse ki, iyi bari...
FT: "ben bugün için söyleyeyim mesela, 25-26 gündür sakat ve uzak kalmasına rağmen Lemina'dan memnun olduğumu söyleyebilirim."

Yalnız bu adamın kanatlarda oynatılma fikrine karşıyım. Oynar oynamasına da her top sürebileni kanatlara atmamalı. Ortada daha farklı faydaları olabilir. Top çalması da iyi.

#108 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.780 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 07:35 ÖS

https://twitter.com/...7532832771?s=21

#109 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 09:43 ÖS

Bunu gören adamı biz de görürüz, eyvallah mario.

#110 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 02:15 ÖS

Yanlış zamanda gelen doğru transferler güruhuna dahil olacak gibi duruyor maalesef. 

Real'e karşı da pussyleşmeyen tek adamdı....  Bir de Ömer. (Yalnız cidden böyle bir stil yok :S  . Pisa kulesi gibi top sürüyor maaşallah )

Bu fiyasko futbol ve sonuçlarla devam edersek toplu katliamdan nasibini alır.

Not: N'Zonzi-Lemina'ya 3. aranıyor.... (Skko maçlarda Fegu, zorlu maçlarda Ömer... ?)

#111 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 07:58 ÖS

Kasık mı dalak mı bilemiyorum bir şekilde sakatlanıp çıktığı ilk maçı dahil beğenerek izliyorum ben bu arkadaşı. Lakayıt falan deniyor da ben bir cıvıklığını da görmedim saha içerisinde. Orta sahada hızlı dönüp rakibi ters ayakta bırakacak adamımız yoktu Ndaiye'den sonra. Bu boşluğu anca bu eleman doldurur mevcut oyuncu havuzundan. Ndiaye sürati beklememek lazım.

#112 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.894 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 08:04 ÖS

n’diaye kazmanın tekiydi yalnız. bu hem çevik hem de topu yalamış yutmuş bir abimiz. takımda ilk önce ismi yazılıp sonra etrafına kadro dizilecek eleman. ve bu gelmeden önceki videolarından belliydi. ne yapıp edip bonservisini almak lazım sene sonu.
galatasaray ulan..

#113 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 09:28 ÖS

Refakatçi misali başlığına uğrayıp durduk, sonunda toparlattık adamı az çok. 

Nazar değmesin, daha da iyi olur umarım. 

Opsiyon demek pazarlık yapılamaz demek değildir diye düşünüyorum.
13m'ye biter. Onu da kredi kartına 8+5.  

8m yazın, 5m kışın. :D    
8m Diagne'nin Çin/Arap transferinden gelir.

Not: Bir bok olmaz. 1 Eylül 2020, A.Albayrak :  " Fati Hozamızın kampını yemiş bir Diagne ben inanıyorum çi bu sezona bomba gibi... " 

#114 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 09:38 ÖS

Fabio, senin Cafu bu olmasin?

#115 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 09:48 ÖS

Olur da olmasın bence....

40 yılın başı özhakiki boksturuboks bulmuşuz, sağa hapsetmeyelim derim.

Yalnız yamacında çaprazında arkasında yarı stoper N'Zonzi varken daha bir rahat, ayırmayalım şunları.

Bir de iş yükü giderek artmaya başladı. Sakatlık riski malum. 70'te Taylan'la değişebilse keşke. 

#116 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 10:00 ÖS

Seri devre arası gitse, Ndiaye kiralansa. Bununla yanyana olur mu acaba?

#117 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.780 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 03:19 ÖS

Galatasaray, Lemina'nın sağ diz iç yan bağında zorlanma tespit edildiğini açıkladı.

Kaynak: Bein Sports

#118 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:35 ÖÖ

takımla idman yapıyor sorun yok.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#119 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.743 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 07:26 ÖS

Bu sene icin baya kritik bir oyuncu, eger sakatlik yada form dusuklugu yasamazsa takim oyunu hic beklemedigimiz bir sekilde duzelebilir.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye