İçeriğe git

Resim
- - - - -

#99 Mario Lemina

• Please log in to reply
291 replies to this topic

#201 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.369 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 19 Ocak 2020 - 06:09 ÖS

Southampton da tam düzelirken mala bağladı dün... 

Muhakkak biz iyiyiz ya, gerek yok havalarına girmeleri gerekiyor. Yoksa sçar. 

Ha işin ideali +1 sezon daha kira bence. O da sırf şu lanet kronik sakatlık tehlikesinden ötürü...  

Not Yazın ne kadar oturup testis tarttığımızı da tekrar tekrar belirteceğim... 

https://www.galatasa...asaray-da/44784

Geliş tarihi: 2 Eylül.... Ortasahadaki yegane tartışılmayacak adamın geldiği tarih...  Komedi.  Gelmediğini düşünün, keza Taylan.

Seri-Donk-Selçuk ile Galatasaray'ın 50 tonu... Mazo zevkler tadında bir ortasahadan son anda kurtulduk.

Bir kulüp, bir takım bu kadar öngörüsüz ve tembelce yönetilmemeli.

#202 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 10:15 ÖÖ

İddiaya göre dün gece bir muhabir Lemina'dan şikayetçi olmuş. Yine iddiaya göre Lemina ve Ömer Şişmanoğlu Ortaköy'de takılıyorlarmış. Fotoğraflarını çeken muhabire saldırıp, darp etmişler, fotoğraf makinesini almışlar elinden. Muhabir yanlarında Jimmy Durmaz'ın da olduğunu iddia etmiş.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#203 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 10:17 ÖÖ

lemina ile ömer şişmanoğlu mu? yaw nasıl bir ortam bu nasıl tanışıyor bu herifler .

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#204 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 10:24 ÖÖ

Aynı soruyu ben de kendime sordum. Kel alaka iki isim. Aklıma tek ihtimal olarak Babel geliyor. Bu Şişmanoğlu BJK'nın kontratlı topçusu olarak o diyar bu diyar kiralıklarda gezerken tanışmışlardır. Şişmanoğlu Almanya doğumlu. İletişim sorunu yoktur. Babel'de "Ben gidiyorum Mario. Karıya kıza eğlenceye gitmek istiyorsan alemin piri Ömer Şişmanoğlu'dur." demişse böylece bir dostluğun kapıları açılmış olabilir. :)

#205 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 11:23 ÖÖ

ömer şişmanoğlu

https://www.transfer...l/spieler/50774
su an bostaymis Omer

#206 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.369 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 08:44 ÖS

Evli barklı değil miyid bu herif...

Kırk yılın başı bizi aşan adam getiriyoruz, onu da alemlere kaybetmeyelim.  

Eskiden maç öncesi kamplar vardı; en azından maçtan önceki gün haldan düşmemeleri garantiydi. 

Kamplar geri gelsin!  

Semi-pro seviye ligin topçularına pro muamelesine gerenk yok... 

Umuma uymasın.

#207 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.873 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ocak 2020 - 09:43 ÖS

Adam tam total futbol oyuncusu, buradan bir daha Juventus gibi büyük bir takıma sıçrama yapabilir. O potansiyeli var, geçen sefer neden tutmadı ona da bakmak lazım.

#208 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.416 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 09:03 ÖÖ

Şişmanoğlu ile birbirlerini düzmedikleri sürece gece alemlerinde takılmasına ben fitim :) Bekar adamdır der geçeriz. Ama öbür türlüsünü kaldıramaz bizim futbol camiası.

#209 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.622 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 09:14 ÖÖ

futbol takımı değil netflix dizisi sanki . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#210 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 01:45 ÖS

Lemina, Ortaköy'de Ömer Bayram ve Jimmy Durmaz ile mekandan çıkışında kendisini çeken Takvim Muhabiri Doğan Savaş'ın kamerasını kırdı. Kamerayı 3'e böldükten sonra kamerayı geri verdi.

#211 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 01:48 ÖS

ömer şişmanoğlu değil bayram mış.

ömer bayramla eğlenmeye gitmek..kamerayı kırmak .

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#212 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.086 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 02:56 ÖS

Gereksiz gereksiz isler yakında TSYD'sinden baslar , federasyonu, spor bakanı falan girer olaya cok yanlis is yapmislar. Hem de olay Denizli macinin ertesi günü gerçekleşiyor saat 05:00 civarı tartisma oluyor ,idman da ayni gun öğlen seklinde duydum.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#213 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.547 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ocak 2020 - 06:15 ÖS

Bizim ülke magazincilerin ne kadar kamerası kilirsa azdır.. 

# 10 - Felipe Melo

#214 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.269 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 01:12 ÖS

https://m.takvim.com...ksiz-teklif/amp

#215 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.219 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 01:27 ÖS

star, güneş tüm yalayıcılar kapanıyor teker teker. bu pislikler nasıl kapanmamış hala. ki k.o.ç. isimli kaliteli okul çocuğunun bu haberi körüklediğinden eminim.
galatasaray ulan..

#216 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.369 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 02:18 ÖS

MVP'miz üzerinden vuruyor eşrefsizler.... 

Biraz deşersek altından angut.com bir müdür çıkar eminim.

#217 USAtaraftar

USAtaraftar

Junior Member

• Members
  • 3.873 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ocak 2020 - 05:14 ÖS

Ahlaksiz teklif diye basligi gorunce merak ettim. Bizim baskan fotograf makinesinin yenisini almayi teklif etmis, ben de soyle sana kari ayarlayalim gibi bir sey bekliyordum. Gazete ne teklif bekliyordu acaba, bir de bir roportaj yapardi konu kapanirdi.

#218 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.806 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 09:51 ÖÖ

Yarattıkları imaj çok enteresan. Sürekli emekçi muhabir yazmışlar. Takvim gazetesini bilmesem komünist bir yayın organının haberi zannederim yeminle. Ortalığı velveleye vermenin alemi yok. Haklıysan git arkadaş mahkemeye. Bu olay üzerinden kulüp seni aramış, başkan aramış, 2. başkan aramış. Parasını ödeyelim kameranın demişler. Daha ne diyeceklerdi. Mutlaka kusura bakmayın tatsız bir hadise olmuş gibisinden bir cümleler kurmuşlardır. Mal gibi arayıp kaç para bir makine dediklerine beni kimse inandıramaz. Bunların derdi başka. Buradan yürüyerek gündem yaratmaya, gündem olmaya çalışıyorlar. Bir de birileri hücum borusu çalmış belli ki. Attack butonuna basılmış.

#219 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.689 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 10:01 ÖÖ

geçen günde karısını aldatan futbolcular falan gibi yazmışlardı lemina ve ömer'den bahsederken.. öyle iğrenç bir üslup kullanıyorlar ki bırakın özür dilemeyi, beter olsunlar diyesi geliyor insanın.. 

#220 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 24.164 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2020 - 10:08 ÖÖ

Gazetecilerinin meslek haysiyeti seviyesi artık tartışılacak boyutların çok altında burası tamam da sen ne halt etmeye kamera kırıyorsun diyen olmuş mu acaba bu arkadaşa?

Ne olursa olsun senin bunu yapmaya hakkın yok.İster fenerin cebine para koyduğu bir adam olsun ister magazinci.Bizim başkan da parasıyla şımarık oğlunun suçunu kapatan Hüseyin Peyda ya bağlamış.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye