İçeriğe git

Resim
- - - - -

#92 Steven Nzonzi

• Please log in to reply
99 replies to this topic

#81 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2019 - 02:38 ÖS

bir ara topsuz alanda kafasını iki yana salladı.Adam bizim çektiğimiz acıyı saha içinde çekiyor :)

O kadar net görünüyor ki oyun akılsızlığımız. 

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#82 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 09:23 ÖÖ

Sezonun transfer oldu arkadaş. Son derece verimli oynuyor. Kaybettiğimiz maçlarda bile parıl parıl parlıyor. Umuyorum bozulmaz, böyle devam eder.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#83 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 10:21 ÖÖ

daha önce yazmıştım tekrar edeyim.Oyun görüşü pas kalitesi  sakinliği çok belirgin ama  bu oyun düzeninde daha da kötüye gidecek..Yardımlaşmanın olmadığı bir düzende daha fazla top kaybetmeye başlayacak..Ve "bize dmc lazım"cılar gelecek.

lyundama , Nzonzi,mariano, babel, feghuli belhanda. bir takımda bu süratte oyunculardan maksimum 2 tane olmalı . 3 olduğu anda boka sarar, 5 tane olursa Galatasaray.

dama nın yanına stoper alıp nzonzi yi 11 de tutup kalan hepsini siktirederdim..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#84 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 11:09 ÖÖ

ıdeal partneri Seri kanımca..
What can I do sometimes..

#85 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 11:22 ÖÖ

nzonzi lemina seri üçü de oynamak zorunda ve üçü de en az 3-4 maç değiştirilmeden oynamak zorunda..belhanda yerine lemina gayet rahat oynar..

#86 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2019 - 11:23 ÖÖ

Kimin yerine geldi, Fernando, 1000 maç oynansa fernando nun Beşiktaş a attığı golleri atar mı değil o noktaya gider mi, gitmez, o zaman bu da geçen seneye göre iyisiyle kötüsüyle bir değişikliktir..

Karmaşık bir durum zira defansif katkısı çok çok fazla, ki bu sayede o skandal top kayıplarına karşın cl de 0-2 gibi bir istatistiğimiz, ligde de birkaç puan fazlamız var, ancak bir yandan da oyunu ileri tasiyamadigi için bu durumun sebeplerinden biri..

#87 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 12:51 ÖÖ

herifte bir boslamislik vurdumduymazlık hissettim.. takıma an itibari ile tam olarak uyum sağlamış diyebiliriz.. welcome to the club
What can I do sometimes..

#88 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 01:37 ÖÖ

Sanki kırılma golü 2. gol gibi geldi bana. 2-0'dan sonra sıçtık mavisi veriverdi takım. 

Nasıl da kolay kırılıyorsak..

Ha bu arkadaş da lubrikatörü sürdü yaptığı hıyar penaltısıyla...

#89 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 08:57 ÖÖ

Şu sezon yaptığımız en iyi transfer. Düzgün bir takım örgüsünde inanılmaz katkı sağlayabilecek bir oyuncu. Dün yaptırdığı penaltı neyse ki 3. golün penaltısıydı. Oklar salt bu arkadaşa dönmemiş oldu. 

#90 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2019 - 09:06 ÖÖ

Disarida denilirdi o pozisyona aslinda da hakemler Türk olmayinca kimse ses cikarmadi.

#91 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.827 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 09:38 ÖÖ

ben de hocanın orta sahada ilk vazgeçtiği/geçeceği adam gibi hissediyorum. 

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#92 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.760 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 09:52 ÖÖ

bu adamın kalitesi ve futbolculuğu bana göre tartışılmaz ama bizim takımın ihtiyaç duyduğu enerjik hırslı keskin bir karakter olmadığı da tartışılmaz..Adam bu coğrafya için fazla efendi.

#93 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 03:57 ÖS

Adamın raf ömrünün dolmasına azami 2 sene kaldığı sezilmiştir diye umut ediyorum.

Futbol ile duygusallık kadar birbirine uzak iki kavram yok.   (Örn: Ahanda Fegu ile Belo'yu satmadık da ne oldu. Uykular kaçmaya başladı.... ) 

Az sakin olup, yeryüzünde takribi 100bin adet pro sertifikalı yetişkin futbolcu olduğunu unutmamalıyız.

Özet: 2021 Mayıs sonrası Gs ile ilişkisi kalmamalı.

#94 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 11:04 ÖS

Özet: 2021 Mayıs sonrası Gs ile ilişkisi kalmamalı.

Anam... 2 sezon mu kiraladık?!? Muhtemelen tapulu takımında +1'i kalacak o gün geldiğinde; bizdeki oyunu araplardan filan 3-5M€ getirecek seviyeye çıkarsa satacak, çıkmazsa da bize bedavaya (o da bize yani) salacaklar.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#95 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 12:47 ÖÖ

No no.

2020-2021 kira opsiyonu var. +500bin Euro daha vermek şartıyla mı ne...

Ben şimdiden ötesine taşmamalı diyorum sadece....  Malum bazı arkadaşlarla gereğinden fazla uzattık katolik nikahlarını... :S   (  Mari Naga Araplar bilmem ne :S )  

Şimdilik 2020-21'de de paklar diyorum ama bakalım... 

Sezon sonu daha net anlaşılır +1 cazibesi...

#96 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 10:46 ÖÖ

Yav siz ne ara Nzonziye geldiniz? Takimin tek dikine capraza oynayabilen kesici adamina nasıl kıydınız?

#97 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 11:10 ÖÖ

Takımda bir sürü sorun var yine en iyi yere operasyon yapılacak gibi hava var bu başlıkta. Güçlü yanlarımızı iyileştirecek lüksümüz yok.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#98 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 11:59 ÖÖ

Bir nebze dengeli oyun için bu elemanın Başakşehir maçında ilk 11 oynaması lazım. Oklar bu arkadaşa dönmüş vaziyette. Neden olduğunu anlamış değilim. Tamam Real maçında penaltı pozisyonunun müsebbibi kendisidir ama onun dışında bu sezon genelinde hiç bir kötü maçını hatırlamıyorum.

Lemina-Nzonzi-Ömer merkezde bir arada oynamalı. 

#99 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 12:01 ÖS

Bizde işler böyle azizim, kim ki iyi gidiyor vur gitsin kafasını. Forma adaletini sevdigim mübarekler...

#100 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 12:03 ÖS

Bizde işler böyle azizim, kim ki iyi gidiyor vur gitsin kafasını. Forma adaletini sevdigim mübarekler...

Seri oynuyorsa aynı mevkinin adamı olmasalar da Nzonzi sabaha kadar oynar. Seri'nin tribüne çıkması lazım artık. Beni öyle kulübe falan kesmez. Kaptırdığı topu kovalamayan, refakatçilik yapan adamdan bize hayır gelmez, gelmiyor. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye