İçeriğe git

Resim
- - - - -

#9 Radamel Falcao

Radamel Falcao Kolombiyalı Golcü El Tigre

• Please log in to reply
618 replies to this topic

#341 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 12:49 ÖS

Kaç adet forması satıldı acaba ?

25 yıldan fazladır bu tribünlere gider gelirim... Hagi dönemi zaten forma ve formaya isim olayı yoktu ama ne Drogba ne Sneijder ne Melo... Ben hayatımda ilk defa cuma akşamı stat çevresinde bu kadar çok güncel sezon forması gördüm ve formaya isim yazdıranların -neredeyse değil- tek b ir istisna olmaksızın tamamında #9 FALCAO yazıyordu... Toplam forma satışını ne kadar artırdı bilmiyorum ama formaya isim yazma konusunda bütün piyasayı sildi süpürdü herif.... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#342 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 01:06 ÖS

Forma satış rakamlarını bilemiyorum ama derler ki Falcao transferi açıklandıktan sonra 4 gün içerisinde 8 loca satılmış. 4,5milyonTL civarı para gelmiş oradan. 3bin kadar da kombine satılmış. Bir o kadar da buradan girmiş kasaya. İmza töreninde 2milyonTL ciro yapmış TT Arena'da bulunan GS Store. Zaten kombine satışını da durdurmuş kulüp.

Bir nevi kapalı gişe oynayacağız bu sezon. Total kombine sayısı 41bin olmuş durumda. 6bin bilet kalıyor geriye. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#343 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 01:08 ÖS

A harfi bitmiş yahu stoklarda, siz ne diyorsunuz? :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#344 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 01:10 ÖS

A harfi bitmiş yahu stoklarda, siz ne diyorsunuz? :)

Şimdi bunu yazmak için tekrar başlığa giriyordum. Bazı Store'larda A harfi sorunu yaşanıyormuş ciddi ciddi. :D

2 tane A olunca tabi zor oluyor.

Tigre yazsalar aslında. Her harften 1 tane var. (El Tigre olmaz. 2 tane E oluyor. Tasarruf önemli)

#345 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.898 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 07:29 ÖS

Böyle bir adam alıyorsan isim baskı işini storelara bırakmayıp direkt baskılı şekilde getireceksin o formayı... NeuCamptaki Barça-Store'da da Messi - Neymar - Xavi - Iniesta baskısı yoktu mesela; onların reyonları vardı, hazır baskılı formayı alıyordun 15€ daha pahalıya bedenine göre... O formayı Alexis yazılı isteyecek bir sapık varsa gidip baskı yaptırıyordu sıraya girip  :D

Bu arada satılan formalarda hala pizzacı yazmıyor; bizim için iyi belki ama paraya çevrilebilirdi o iş de...  aslında sadece taraftar formaları için ayrı anlaşma yapsalar (sadece CL için gibi) iyi para gelir oradan da; sene başında yapmış olsalar sokakta dolaşan 200 bin ayaklı tabela satın almış olacaktı parayı basan şirket... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#346 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.220 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Eylül 2019 - 08:58 ÖS

Öldü bitti derken kafayı gömüyordu ön direkten de hoca bu adamı biraz dinlendirse iyiydi.

#347 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 08:49 ÖÖ

Elinden geldiğince aldığı paranın hakkını vermek istiyor sahada . RVP deki o snob havalar yok Falcao da .

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#348 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.074 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 08:54 ÖÖ

Falkao gözümde Falkonetti olmak üzere iken ön direkte vurduğu kafa ile durumu kurtardı ümit verdi.

Öne hamle yapıp çaprazdan o kafa şutunu çıkarmak herkesin yapacağı iş değil. 

#349 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.476 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 09:14 ÖÖ

Belki "drogba" kadar görkemli bir başlangıç yapamadı ama sürekli oyunun içinde mücadeleden kaçmıyor ben kariyerliyim siz koşun havalarında hiç değil... Buraya yatmaya gelmediği o kadar belliki...

Elbet golleri de atacaktır...

Şu ana kadar hastasıyız...

Dean...

#350 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 09:27 ÖÖ

Öncelikle adam fizik olarak yetersiz. Oynadıkça bu eksiğini kapatacaktır. Biraz zamana ihtiyacı var. 

Diğer yandan bizim Falcao ile oynamaya başlamamız gerekiyor. Bu adam kafa golü de atan bir adam ancak asıl meziyetleri ceza sahası içerisinde veya çevresinde topla buluştuğu zaman ortaya çıkıyor. Bu adama eküri lazım. Yanına bir partner gerek. Ben mevcut diziliş ile bunu sağlayabileceğimizi sanmıyorum. 442 veya hakkıyla bir 433 oynarsak bu adam yapayalnız kalmaz ceza sahası içerisinde.

#351 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.847 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 10:06 ÖÖ

Konunun falcao ile ilgisi yok. sen 18 çevresinde 2-1 yapamazsan sıfıra inip 6 pasa top çıkaramazsan bkz https://youtu.be/E6wEaf0YCKs?t=389

defans arkasına koşu yoluna pas atamazsan bu adam orta alandan top alıp gol yapamaz.

Drogba ,Gomis,Gomez gibi adamlar fizikli.Dolayısıyla yüksek toplar ve pivot görevleri yapabilirler.Bu arkadaş pivot oyuncu değil.1.95 lik stoperin üstünde kafa atamaz top indiremez.

Ne yapmayacaksın ?Bu adam yüksek top şandellemeyeceksin .

Ne yapacaksın?Yüksek attığın top pas kalitesinde olacak.  bkz https://youtu.be/JH7EtF4Y14E?t=208

Yerden sert hızlı top çeviren bir oyun anlayışın olacak.2-1 verkaç , iki stoper arasına araya dikine sürekli pas..bkz belhanda pası kasımpaşa maçı. bkz https://youtu.be/qp1ENsjk92M?t=107

10 değil 30 gol atar..

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#352 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.576 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 19 Eylül 2019 - 04:39 ÖS

Adam çok ufakmış yahu. Bizim forma renklerinden midir nedir.  

Beyaz forma giysin, heybeti artsın...

Bunun dışında sahtekarlık etmeden kendini yere atmadan pozitif oynamaya çalışması çok hoşuma gidiyor. 
Düzenbaz adam istemiyorum şu takımda.  Bir iki adet kaldı.... Onlar da yazın deh.

#353 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.466 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Eylül 2019 - 10:05 ÖS

Oyunda kaldigi sure boyunca cok iyi is yapti!!!!!
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#354 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.960 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Eylül 2019 - 10:11 ÖS

2 senedir forvetsiziz, nihayet klas bir forvet aldık, onu da daha 2. maçtan kesiyoruz.

bizim hocalardaki beyni tavuğa taksak "yok mu beni siken" diye bağırır.

galatasaray ulan..

#355 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.015 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Eylül 2019 - 10:21 ÖS

inanılmaz bir mallık örneği sergiledik.. oyuna onunla başlamamak 1.. oyuna 2. yarıda Babelin yerine almamak 2 (Ancona kenara gecerdi).. hele hele 90da oyuna almak malligin üzerine çilek dikmek gibi oldu.. tebrikler.
What can I do sometimes..

#356 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.015 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2019 - 10:57 ÖÖ

cidden dünkü olayı aklım almıyor.. yahu CR7 Messi Ramos vs vs gibi adamlar sakat olmadığı müddetçe en boktan maçta bile 90 dakka oynatılıyor biz adam 1 avrupa kupası maçı oynadı diye adamı dinlendiriyoruz.. biblo almışız haberimiz yok.

#357 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.375 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2019 - 11:11 ÖÖ

Maçtan önce 2 gün takımla antrenmana çıkmamış galiba. Bülent Timurlenk'in yazısında böyle bir bilgi var. Yalnız bu durumda "Neden kadroya alıyorsun?" diye sorarlar adama. Bırak İstanbul'da dinlensin madem böyle bir durum var.

#358 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2019 - 12:21 ÖS

Dalga gecer gibi 90.dk'da gol yiyince de alınmaz adam bunlar gerizekali mi demediyse icinden ne olayım. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#359 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.476 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Eylül 2019 - 01:51 ÖS

Yahu her seyı anlarımda 30 saniyede adam neyi değiştirecek...

Bu adamın maç başısı 50.000 euro ! 

300 küsür bin TL yi sokaga attık...

Dean...

#360 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.015 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Eylül 2019 - 02:28 ÖS

ya cidden 50000 euro mu?ben 15.000 euro olarak biliyorum.. ha ikisi de çok para ama merak ettim doğrusu ne.

2 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 2 ziyaretçi, 0 gizli üye