İçeriğe git

Resim
- - - - -

#9 Radamel Falcao Garcia Zarate "El Tigre"

Radamel Falcao Kolombiyalı Golcü El Tigre

• Please log in to reply
419 replies to this topic

#1 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 08:33 ÖÖ

Son dönemlerde futbolcular sosyal medya hesapları üzerinden yaptıkları paylaşımlarla birtakım düşüncelerini direkt ya da dolaylı olarak kamuoyu ile paylaşmaya başladılar.

Radamel Falcao'nun son paylaşımı ve altına Muslera ve Donk'un verdiği cevaplar, artık bu işin bittiği izlenimini veriyor. Aşağıda linkini paylaşacağım haberde de ''Falcao kendini KAP'a bildirdi '' şeklinde espirili bir başlık kullanılarak ,Falcao'nun mevcut durumu artık kendisinin de saklama ihtiyacı hissetmediği belirtilmiş.

https://kralspor.ens...2019-08-08.html

https://www.habertur...ti-2511575-spor

Zannedersem bu iş artık tamamlandı. Zira başkan Mustafa Cengiz de Falcao transferi ile ilgili ''yakında okuruz,inşallah'' şeklinde imalı bir açıklama yapmış.

https://www.habertur...ji-2511528-spor

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.006 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 08:39 ÖÖ

Ya açmayın kesinleşmeden. :(

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 08:59 ÖÖ

illa başlığını ben açıcam hevesi. hayır kırk yılda foruma giriyorsunuz, neden illa kap gelmeden oyuncu başlığı açılıyor anlamıyorum ki. defalarca da olumsuz durum yaşandı bununla ilgili. yasin hocam kaldırmak mümkün mü başlığı?
galatasaray ulan..

#4 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:11 ÖÖ

illa başlığını ben açıcam hevesi. hayır kırk yılda foruma giriyorsunuz, neden illa kap gelmeden oyuncu başlığı açılıyor anlamıyorum ki. defalarca da olumsuz durum yaşandı bununla ilgili. yasin hocam kaldırmak mümkün mü başlığı?

Değerli arkadaşım kırk yılda bir foruma girdiğim doğru değil.Ayrıca 13 yıldır forumun üyesi olarak her durumda foruma girmeye çalışır ve yorumlarını beğendiğim arkadaşların yazılarını zevkle okurum her zaman.Kaldı ki öyle olsa bile bunu yargılamak sizin hakkınız değil.

Daha önce Seri başlığı için de aynı şeyleri söylediniz fakat aynı günün akşamında KAP açıklaması geldi. Hiçbir zaman iyice emin olmadan başlık açmadım.Daha evvel üç ismin (Mitroglu,Seri ve Okan Kocuk) başlığını açtım. Her üçü de şu anda Galatasaray'ın futbolcusu konumunda. 

Yasin hocam (Karabulut) eğer siz de bu transferin gerçekleşeceğine inanmıyorsanız lütfen bu başlığı transfer haberleri topiğine taşıyın.

#5 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:18 ÖÖ

Aman yarabbi dedim bir an..! Yakup'a da hak vermek lazım, Falcao'nun kendisi bile twitt atıyor "cimbombom" diye, bizim oyuncularımız topa girmiş "come to Galatasaray", Mustafa Cengiz ve Albayrak'ın ağızlar fiyonk. Bu da olmazsa artık hiçbir transfer olmaz, gerçi Forlan ve Reyes'i KAP'a bildirip alamamışlığımız var...

#6 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.805 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:22 ÖÖ

Değerli arkadaşım kırk yılda bir foruma girdiğim doğru değil.Ayrıca 13 yıldır forumun üyesi olarak her durumda foruma girmeye çalışır ve yorumlarını beğendiğim arkadaşların yazılarını zevkle okurum her zaman.Kaldı ki öyle olsa bile bunu yargılamak sizin hakkınız değil.

Daha önce Seri başlığı için de aynı şeyleri söylediniz fakat aynı günün akşamında KAP açıklaması geldi. Hiçbir zaman iyice emin olmadan başlık açmadım.Daha evvel üç ismin (Mitroglu,Seri ve Okan Kocuk) başlığını açtım. Her üçü de şu anda Galatasaray'ın futbolcusu konumunda. 

Yasin hocam (Karabulut) eğer siz de bu transferin gerçekleşeceğine inanmıyorsanız lütfen bu başlığı transfer haberleri topiğine taşıyın.

kişisel bir itham değildi hocam, yanlış anladıysan kusura bakma.

ama emin olmadan başlık açmam ifadesine takıldım. nasıl bir eminliğin var şu an bu konuda mesela? falcao'nun cimbombom yazması evet transferin sona yaklaştığını gösteriyor olabilir ama %100 bittiğine dair bir kanıt mı sence? bence değil. ne aksilikler yaşanıyor transferlerin son anlarında, hepimiz yaşadık biliyoruz. belki son anda bir takım devreye girecek, belki diagne'yi satamayacağız, belki falcao sakatlanacak. bitmeden bu başlığı açarak tüm bu olumsuz durumları da ister istemez çağırmış oluyoruz bana kalırsa. o yüzden kap gelmeden başlığı açmamak bence riayet edilmesi gereken bir kural.

edit: galip reşat hatırlattı sağ olsun, kap bile kimi zaman bittiğini göstermeyebiliyor transferin. kap'ta sadece görüşmeye başlandı değil, anlaşma sağlanmıştır ibaresini görmek bile mühim aslında.

galatasaray ulan..

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.006 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:25 ÖÖ

İmzayı atıp formayı giymeden dahi açmamak lazım aslında bu tip uzayan işlerde.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:27 ÖÖ

Futbol Dunyasi’na konumlanmasi ideal olmus

Insallah gelir o ayri
Alan’dan sonra 2. husran olur Falcao meselesi

#9 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 09:42 ÖÖ

Valla bu kadar tantanaya rağmen bugüne kadar beklenmesi bile olumlu bence kalsın. Gelmezse de söveriz :)

#10 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.986 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 03:25 ÖS

Çok kötü yönetilen bir transfer süreci daha yaşıyoruz. Bu tür marka oyuncuların transferi elbette zor oluyor ancak adam takım adaptasyonu sağlamadan sezona başlayacak eğer transfer nihayetine ererse. Öte yandan olur da bir aksilik yaşanır bu transfer gerçekleşmezse çok demoralize olacağız camia olarak. Beklenti anormal yükseldi zira. İşin kötü tarafı alternatif bir planımız olduğunu da sanmıyorum.

En büyük sorunumuz ise Diagne meselesi. Bu adamı göndermeden bir de üzerine Falcao almak çok enteresan bir iş olur. Kontenjan konusu hepten ayrı bir mesele.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#11 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.730 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 10:00 ÖS

Yarın oynanacak lyon maçı kadrosuna alınmamış.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#12 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ağustos 2019 - 11:04 ÖS

Sarı kart cezalisiymis geçen sezondan.

#13 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.730 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 06:53 ÖÖ

Bu da mı gol değil...
  • Yasin Karabulut bunu beğendi

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#14 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 07:55 ÖÖ

:)

#15 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 09:07 ÖÖ

https://twitter.com/...4311588869?s=19

artık kesin gelir.. bu iş tamam diyebiliriz.
What can I do sometimes..

#16 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.986 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 12:32 ÖS

Şu transfer mali yönden istemiyor olsam da olacaksa artık olsun ya. Çok uzadı. Daha oyuncu gelecek, ev bakacak, yerleşecek, takımla tanışacak, hocayla tanışacak, şehre alışacak .... Hiç yaşamadığı bir ülke ve şehre adaptasyon zaten kolay iş değil. Tamam oyuncu kalitesinin yüksekliği ve uluslararası bir oyuncu olmasının verdiği avantajla bu tür sorunların ortadan kalkması daha kısa sürer de yine de zaman alacaktır. Çok ama çok uzadı bu konu. Ne olacaksa artık olsun be arkadaş.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#17 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 01:28 ÖS

Galatasaray, 5 milyon € isteyen Fransız kulübünü, sıkı pazarlıklar sonrası 3 milyon €'ya ikna etti. Sarı kırmızılılar, ödeme koşulları ile ilgili detayların halledilmesinin ardından bu transfere son noktayı koyacak ve Falcao'yu İstanbul'a getirecek. (Transfermarkt)

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.006 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 01:37 ÖS

falcaogeldimi.com

#19 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 01:42 ÖS

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, bir süredir oyuncunun kulübü Monaco ile görüşmeleri sürdüren,Ahmet Bulut ile birlikte Nice'e gitti.

Transfer görüşmelerinde önemli bir aşama kaydedildiği, Albayrak'ın Monaco ile son bir görüşme yapmak üzere Fransa'ya hareket ettiği öğrenildi.

Uzun süren görüşmelerin ardından Galatasaray'ın 5 milyon Euro bonservis isteyen Monaco'yu 3 milyon Euro'ya ikna ettiği ve Albayrak'ın Fransız kulübüyle ödeme koşulları ile ilgili detayları konuşacağı belirtiliyor. Albayrak, yolculuk öncesi ise havalimanında gazetecilerin sorularını yanıtsız bıraktı. (İHA)

https://www.mynet.co...ti-190101174202

#20 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2019 - 11:56 ÖS

Kolombiyalı yıldız, Galatasaray'a transferinin kısa zamanda çözülmesini umduğunu söyledi.
Radamel Falcao, adım adım Galatasaray'a yaklaşıyor.

Fox Sports' a konuşan Kolombiyalı yıldız, "Galatasaray'da oynamak kariyerimin bu döneminde heyecan verici olur. Umarım kısa zamanda transfer çözülecek" ifadelerini kullandı.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, menajer Ahmet Bulut ile birlikte transferi bitirmek için bugün Monaco'ya gitmişti.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye