İçeriğe git

Resim
- - - - -

2019-2020 Süper Lig Cemil Usta Sezonu

• Please log in to reply
575 replies to this topic

#561 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 04:37 ÖS

N'Koudou 10 üzerinden 7-7,5'luk bir velet. 

Bize gidermiş bence. 

Daha seksisi bulunabilir tabi.

#562 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 04:46 ÖS

bu arada ibfk'da toparlanmaya başladı, dün deplasmanda ligin şu ana kadarki flaş takımlarından antep fk'yı 2-1 yenerek zirvenin 3 puan gerisine geldiler, bjk maçında hakları yenmemiş olsaydı şu an 2. sırada olabilirlerdi. kadroları gayet kaliteli, okan buruk'la uyum sorununu aştıkça geçtiğimiz yıllar olduğu gibi yine zirveye oynayacaklar gibi gözüküyor..

#563 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 04:48 ÖS

Diaby daha iyi bence.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#564 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 04:55 ÖS

Diaby daha bi kafasız geldi bana... Kontrolsüz hız, hız değildir. Birelli.  (böyle miydi bu )

Kudu'ya da vurulmadım ama oluru gideri varmış. Ficut fake'leri vs yoyo gibi.

Cozker,

Hoca olarak Okan Buruk rüştünü ispat etmek üzere cidden....   Helal olsuna doğru ilerliyor ibre.

#565 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 05:34 ÖS

Diaby daha bi kafasız geldi bana... Kontrolsüz hız, hız değildir. Birelli.  (böyle miydi bu )
Kudu'ya da vurulmadım ama oluru gideri varmış. Ficut fake'leri vs yoyo gibi.

Cozker,

Hoca olarak Okan Buruk rüştünü ispat etmek üzere cidden....   Helal olsuna doğru ilerliyor ibre.

valla banada tam tersi n'kodou tam bir kontrolsüz hız gibi geldi, delifişek gibi koşturuyor, driplingi sürati falan iyi ama son hamleleri sıfır gibi geldi.

okan buruk gittiği her yerde çok başarılıydı şu ana kadar, eğer ibfk'yide zirve yarışının içinde tutabilirse kesinlikle rüştünü ispatlamış olur artık ve bir sonraki durağı biz veya bjk olabilir gibime geliyor..

#566 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 06:43 ÖS

Tam benlik işte.. :D  Son hamlesi iyi olmasın da diğerleri olsun... Sürümden kazanmaca... ;alskf :D

Diaby'den daha iyi sanki bilenkleri vs.

Okan Hoca şu 2001'deki dava zaman aşımına uğrarsa gelebilir, kimbilir.    ( Okan Hoca tabiri de hiç olmuyor be....  Alican Üniversitesi gibi :S )

Ben yine de şöyle alkolik, kırmızı burunlu ve ak saçlı bir Alman'a meylediyorum soldan soldan gerçi... as;kfl .  Takım Birleşmiş Milletler gibi. 

Terim'i yedirmeyiz henüz ayrı. 

#567 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.179 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2019 - 08:33 ÖÖ

Nkoudu gibisi bizim lige çok gidip geliyor . Diaby kanat gibi değil de forvet oyuncusu gibi geldi bana . 

Okan da Visca'nın ekmeğini yemeye başladı . Adam , Civelli yi iki kere topla kaleye soktu  Daha ne yapsın ? :) 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#568 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2019 - 09:16 ÖÖ

Nkudu diye diye devirdiniz adami, 1 ay yokmus.

#569 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Ekim 2019 - 02:40 ÖS

Sakatlığı manevi miymiş ki ?   Zinaya mı başlamış terbiyesiz.

Tedavi; 

https://www.kartalba...oad/nkoudou.jpg

:S :D

#570 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Ekim 2019 - 06:51 ÖS

Samet Aybaba-Kayserispor.

Mehmet Ozdilek-Denizlispor.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#571 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.828 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2019 - 11:21 ÖÖ

Bıkmadılar bu Samet'lerden Mesut'lardan Rıza'lardan anasını satayım ya... 25 tane hoca ineni çıkanı asansörüyle 30 tane kulübü oturtmuşlar kucaklarına; döndüre döndüre zıplatıyorlar...

Federasyonun yönetimini bana verseler ilk yapacağım iş profesyonel takımların bir yılda değiştirebileceği TD sayısını 2 ile sınırlamak olur.. Hem de bunu hülle vs ile aşamayacakları şekilde formüle ederim; mesela bir TD'ye  bir sezon boyunca sadece 2 takımın kulübesine akredite olabilme hakkı (sıfatı ne olursa olsun) veririm, takımların da sıfatı ne olursa olsun kulübeye teknik sorumlu olarak akredite olacak kişi sayısını sezon boyunca asgari kişi sayısı x 1,5 ile sınırlarım.. Yok öyle 3. hocayı da kovduktan sonra Sergen'i yardımcı hoca adı altına kulübeye sokmak.. 6 farklı kişi girdi mi? girdi; 7. yasssak hemşerim... 

Ha bana federasyonu kimseye hesap vermeyecek şekilde yönetme yetkisi verseler; ilk yapacağım iş mevcutlar da dahil bir TD'nin lisanslı olarak çalıştırabileceği toplam takım (toplam sözleşme daha doğrusu) sayısını 15'le sınırlarım... Daha ilk dakikada 18 takımın 10'u falan TD'sini kaybeder.. Zaten herkesten önce başkanların "15 defa sözleşme imzalayıp 15 defa ayrılmış bir hocanın bana ne yararı olur ki?" diye sorması lazım kendi kendine...  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#572 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2019 - 12:04 ÖS

hatayspor'da çok başarılı işler başarmış olup şu an boşta olan ilhan palut'a şans vermeyi niye düşünmezler! , nasıl bir çeteyse aynı isimler dönüp duruyor hakikaten.. yücel ildiz'i gönderip Mehmet Özdilek'i getirmek nedir ya, lige yeni çıkmışsın bjk'yle aynı puandasın, 7. hafta sonunda lider olmayımı hedeflemiştin??

#573 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.418 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2019 - 05:08 ÖS

Emre B. sakatlanmasıyla işler değişti bana kalırsa...Muhtemelen ilk yarıyı kapattı...

Fener için büyük kayıp yerini dolduramazlar...

Artık bam bam basıp geçme zamanı bizim için (inanarak sölemesemde)

Dean...

#574 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 14 Ekim 2019 - 09:25 ÖS

Vallah Gustavo-Emre ikilisi bizim kağnı arabası ortasahamıza benzemişti aslında.... 

Kontralarda ortadan fena yırtılıyorlardı.

#575 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.179 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 08:22 ÖÖ

birinci ligde dokuz hoca değişmiş . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#576 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.945 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:33 ÖÖ

En cok ikili mucadele kazanan oyuncu kim biliyor musunuz?

Sosa.

Nasil bu herifi bu kadar aidiyet hisseder hale getirdiler, inanilmaz.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye