İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#97 Emre Mor

• Please log in to reply
193 replies to this topic

#21 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.538 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 01:05 ÖS

Vay gidinin, öğreniyoruz bu işi şayet o duyum doğruysa...

Kira ücreti de FFP'ye giriyordu diye biliyorum zira...

Arada son maçının görüntüleri var.

Yaptığı bir takım toplu koşular bizim ligde uçup gitmesine tekabul ediyor.   ( Orada filmin sonunda indirmişler yere genelde... Bizde sıkıntı yok karşim...)

Zaten böyle narin adamları çita gibi kullanacaksın.

Çitalar hararet yaptıklarına ölmemek için durmak zorunda malum; ahanda Emre de paso topla dalacak çıkacak; sonra bayılmadan oyundan alacaksın... :D

Üst üste 90dakika çıkarmalarına gerek yok. 

35, 65, 70, 25... 

Bu dakikalarla da katkı verebilir.

Ama önce yemeğine şap... :S . Bir de hayırlı bir kısmet....

Yarmagül falan iyi gider. Yerini yurdunu haddini bilsin zibidiboy.

#22 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.007 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 01:49 ÖS

sosyal medya şu bu evet sıkıntı.. ama velet yetenekli.. tam bizim tribünlerin seveceği tipte bir oyuncu.. iyi transfer olur her şekilde.
What can I do sometimes..

#23 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.343 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 01:53 ÖS

Normalde para ödeyerek kariyerini bitirme noktasına gelmiş, disiplinsiz oyuncu transfer etsek kumar derdim. Bu kumar falan değil. Bedava alıyoruz, en fazla kaybımız ödeyeceğimiz maaş olacak, FFP kısıtına takılmamış oluyoruz. Tutarsa, dönüşüm geçirirse, oyuna konsantre edilebilirse vb. bir sürü dilek şart kipli ifade gerçekleştiği takdirde turnayı gözünden vurmuş olabiliriz. Diyelim ki olmadı. Seneye yok arkadaş. Başımıza dert olmayacaktır.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#24 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 02:38 ÖS

Valla herkesi Pollyanna görüyorum. :)

Bu herif toksik atık, ceza alınca param çok öderim diyen bir tip, Sinan Gümüş'e kızıp bu herifin transferine olumlu bakmayı anlamıyorum.

Yakında koluna motor bir hatun takıp alemlere akar, siz de beklersiniz Terim adam edecek diye.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#25 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 02:56 ÖS

toksik adam arda gibi olur bana kalırsa. sadece kendi kötü olmakla kalmaz, medyatik oluşu, dış bağlantıları, arkadaşları yüzünden performans vermediği gibi habire takımı da karıştırır.

emre mor ise dünkü bebe. iyi de oynasa kötü de oynasa etkileyip etkileyebileceği insan sadece kendisi. takımdan hiç kimse bunun peşine takılmaz. baktın oynamıyor, kesersin cezasını, takılır, sene sonu da ziktir olur gider. fatih terim illa adam eder değil, etme ihtimali var, etmezse de 1 senelik kumar.
galatasaray ulan..

#26 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 03:09 ÖS

Yok yani ben kabul edemiyorum bu tip şımarık veletleri, Töre ile bu veledi midem kaldırmıyor.

Uçar kaçar inşallah dediğiniz gibi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#27 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 13.007 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 03:20 ÖS

Töre silahla adam tehdit etti vs.. bu velet instagramda salakça paylasim ve sadece 10 kez kadro dışı kalmaktan başka napti ki :P .. zaten bu tip abukluklari olmasa 30undan önce bize gelme olasılığı sıfır.
  • frodo555 bunu beğendi
What can I do sometimes..

#28 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 03:38 ÖS

Ha ha ha. :)

Diagne-Babel-Emre ile instagramda kabus gibi çökeriz rakiplerin üstüne...

#29 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.538 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 04:03 ÖS

Yalnız şöyle transferler çok temiz oluyor.

12 saat içinde geliverdi. 

Aylarca/haftalarca konuşulanlar fitil ediyor adamı. 

Umarım kalan transferler de böyle olur.

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.832 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 04:38 ÖS

çok para vermediysek potansiyeli var, ama denyo mu denyo o ayrı.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#31 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.865 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 05:41 ÖS

Galatasaray, Emre Mor’un sözleşmesine “Özel Hayat disiplinsizliği halinde ceza veya ücretsiz fesih” maddesi koyuldu. (Akşam)

#32 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 05:55 ÖS

hayret galatasaray yönetimlerinde pek rastlamadığımız türde baya akıllı hamleler yapılıyor şu an. hadi bakalım sıkıysa adam olmasın emre. oynanan kumar riski azaltılmış oluyor bu sayede.
galatasaray ulan..

#33 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.343 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2019 - 11:29 ÖS

Galatasaray, Emre Mor’un sözleşmesine “Özel Hayat disiplinsizliği halinde ceza veya ücretsiz fesih” maddesi koyuldu. (Akşam)

Bu maddeyi koymuşsak gerçekten ben şu çıkarımda bulunurum. Demek ki bizim onu istememizden ziyade Emre Mor gelmek istemiş. Elemana yolun sonu gözüktü herhalde. Terim ve Galatasaray'ı kariyer açısından tekrar çıkış yapmak için bir fırsat olarak görüyor olma ihtimali yüksek.

Bu arada bu aşı tutarsa ben uzun soluklu bir ilişkimizin olacağını sanmıyorum. Maksimum 2 sene sonra satarız elemanı. Bu yetenekte adam biraz kafasını toparlarsa cart diye transfer olur.

#34 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.865 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 11:56 ÖÖ

9f5fff4dcffbe295cd1c76d12cf5f89b.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#35 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 12:11 ÖS

Böyle bir adam alırsın anlarım da Adem'in den , Babel'i ne , Diagne'sinden , Belhandası'na kadar karakter problemi olan adamın varken alınmasına onay veremem . Çocuk yetenek olarak unique o ayrı mesele . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#36 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.343 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 12:32 ÖS

Böyle bir adam alırsın anlarım da Adem'in den , Babel'i ne , Diagne'sinden , Belhandası'na kadar karakter problemi olan adamın varken alınmasına onay veremem . Çocuk yetenek olarak unique o ayrı mesele . 

Abi Adem ve Diagne'yi anladım da Babel'in nesi var? Belhanda'nın da bir nebze sinir stresi var. Daha saha dışında bir saçmalamasını görmedik henüz.

#37 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 12:40 ÖS

Abi Adem ve Diagne'yi anladım da Babel'in nesi var? Belhanda'nın da bir nebze sinir stresi var. Daha saha dışında bir saçmalamasını görmedik henüz.

Geçen sene kendisine sataşan bir taraftara ananı bir kere daha miksem olur mu diye yazmıştı . Bunu yapan adam normal olabilir mi ? 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#38 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 12:45 ÖS

O saç rengine sahip biri normal olamaz zaten.

Belhanda, Babel, Adem, Emre, Diagne ile Florya Rehabilitasyon Merkezi toplu açılışı.

#39 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.343 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 12:54 ÖS

Geçen sene kendisine sataşan bir taraftara ananı bir kere daha miksem olur mu diye yazmıştı . Bunu yapan adam normal olabilir mi ? 

Ha bak bunu unutmuşum. :D

#40 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.538 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2019 - 01:17 ÖS

Ee Kap yok kap kacak yok hala ?

Büyük sçışlar mı sözkonusu nedir...

0 kişi bu konuyu görüntülüyor