İçeriğe git

Resim
- - - - -

#7 Adem Büyük

• Please log in to reply
72 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 07:07 ÖS

Gitti Yasin geldi Adem, bence cok kotu transfer.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 07:14 ÖS

Yahu bu da 87 dogumluymus?0
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 08:26 ÖS

Maliyetini de göz önünde bulundurarak kulübe için gayet güzel ve yeterli bir transfer. Hoca da ister altyapıdaki bebeler yedekten oyuna girip yavaştan pişsinler diye ama adamlarda henüz o ışığı göremedi demekki... Hayırlı olsun.

#4 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.895 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 08:51 ÖS

Tipik terim transferi. Bence gereksiz.

Ama vurduğu gol olsun, hayırlı olsun.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#5 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.206 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 09:26 ÖS

Neden aldık bunu,ne oynuyor?
5sene önce alsak tamam da bugün niye, müthiş bir jenerasyon var onlar oynasın demek saçma olmaz galiba. Emeklilik takımı olduk vay ameka..

#6 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.565 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 10:34 ÖS

Hoşgelmiş.

Top ayağına yakışıyor gibi geliyordu bana ne zaman görsem ama çok geçkin beyau cidden.

Arada fotoya göre bana biraz tiryaki gibi geldi...Kanı çekilmiş ihtiyar delikanlının... :D   ( bkz: https://hlkiurt3.roc...1aef23a5ab.jpeg )

#7 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 10:38 ÖS

Güzel bi dövmesi vardı ensesinde, benimkine benziyor biraz (benimki kürek kemikleri arasında)... Muğdat'In daha güzel sinirlenen ve daha katkı verebilecek versiyonu.. Gerek isim gerekse 3,5M-TL maaşıyla yabancı sınırı savar bir transfer in the end of the day... Bunun gibi 2-3 tane daha almamız lazım yaklaşık maliyetle; o zaman kimse sınır konuşmaz.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#8 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 11:27 ÖS

Engin baytar yasin oztekin zincirinin son halkası olabilir mi, futbol ve tarz olarak birbirine çok benzer oyuncular..

Mugdat yetersizdi tabi ve Adem büyük daha potansiyelli bir oyuncu, ancak mugdat in şu son Sivas maçındaki iki çok temiz golü de gomis dışındaki forvetlerimizden yıllardır görmediğimiz netlikteydi, ha tabi bundan dolayı kalması mümkün değil ama çocuğun öyle bir özelliği de aklımda kaldı..

Herneyse adem le ilgili daha önce yazmıştım, bana göre 15-16 kişilik ana kadronun parçası olacak veya genişletecek düzeyde bir oyuncu değil ama tsl de is yapacağı maçlar olacaktır, ayrıca kupada da faydalı olacaktır ki kim ne derse desin ben her tip kupaya önem veriyorum..

Yaş olarak iki seneyi daha rahat kaldırır, o da yeter artar..

#9 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.093 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2019 - 11:56 ÖS

Vay amk bu da ne yapmış diye bir bakayım dedim özellikle son haftalardaki gollerine, 3 golden 2si penaltı, asist diye geçen pozisyon ise çarpma sonucu..

Neyse neticede bunun bir top bilgisi ve tekniği var ama daha efektif bir sezon gecireydi iyiydi tabi..

#10 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.808 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2019 - 06:31 ÖÖ

Adem Büyük'ün Galatasaray maçlarındaki tavırlarına acaip kıl olan birisi olarak yine de çok kötü bir transfer olmadığını düşünüyorum. madem yabancıya azaltma geliyor, sahada eksikliğini hissettiğimiz dayı figürünü doldurur bu arkadaş. Ayrıca, Abdullah Avcı'yla da bir hesabı vardı. Beşiktaş maçları daha şenlikli geçecektir bundan sonra.

çok gerekli değildi ama bu saatten sonra destek olmak düşer. 

#11 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.297 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2019 - 06:33 ÖÖ

Sevimsiz topçu. Gereksiz transfer.

#12 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.330 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2019 - 09:41 ÖÖ

Donk, adem, Babel....scarione de gelsin. Kasımpaşa 19/20 yi kuralım.

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2019 - 11:10 ÖÖ

32 yasinda adam, baya baya gereksiz is.

#14 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.483 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2019 - 12:40 ÖS

31 yaşında kariyerinde büyük takim görmemiş oyuncuyu ne yapacağız acaba? 

Kuruş hesabi yapan kulüp 7,5 milyon TL (1,5 milyon €) ödüyor muhtemelen 5 mac bir arada göremeyecek oyuncu icin.

Cok gereksiz bir transfer olmuş.

# 10 - Felipe Melo

#15 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.865 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2019 - 01:37 ÖS

Hünkar Mutlu: "Gazişehir FK, Adem Büyük ile anlaşma noktasına kadar gelmişti. Ancak sonrasında Adem'e Galatasaray'dan teklif geldi. Şunu söyleyeyim; Adem Büyük, Galatasaray'da oynayabilmek için 2 M ₺ daha fazla teklif veren takımları reddetti." (TRT Spor)

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 09:56 ÖÖ

Bekleneni verememiş kampta.

Hayır ne bekleniyordu ki zaten?

#17 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.384 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 11:04 ÖÖ

teknik direktörler bazı oyuncuları antreman verimini arttırmak için takımda tutabiliyorlar. adem transferini duyunca aklıma bu gelmişti, belki hırslı yapısından ötürü idmanlarda sıkı çalışan bir oyuncudur ve antreman verimini arttırır.. saha içinde muğdat'ın verdiği katkıdan fazlasını beklemiyorum bu arkadaştan..

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 12:17 ÖS

Tavşan atletler oluyor ya Diamond League'de falan, onlar gibi yani.

İyi de bu vatandaş onu da başaramamış sanki.

#19 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.565 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 07:51 ÖS

32plus ve gen faktörüyle hoşafı çıkmış kampta, belli. 

Ayakta zor duruyor.

Sezon başlamadan sürpriz bir fesih olursa şaşırmam. :S  .     

Hoca da sağ içte 8 falan oynatıp vuruyor kırbacı vuruyor kırbacı... 

Neyse bakalım, bir solda ve rakip kaleye yakın denensin, ayıp oluyor adama kel alaka deneyler.

Arkamıza yaslanıp yedeklerimiz çoh eyi dememeliyiz diye borazan çalıp duruyorum... 

...demeyeceğiz de 5 hafta kaldı transferin kapanmasına. Kadro mühendisliği şu ana kadar C- & D arası. 

#20 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.865 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2019 - 08:12 ÖS

4-0 olmuş skor, maçı seyretmiyorum

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye