İçeriğe git

Resim
- - - - -

#23 Ryan Babel

• Please log in to reply
161 replies to this topic

#81 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.304 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 10:54 ÖS

Sacini boya anca aen.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#82 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.192 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 11:08 ÖS

Aga kötüsün. Bu oyunla olmaz. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#83 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.304 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 11:16 ÖS

Belhanda’ya pasi vermedin ya yatacak yerin yok.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#84 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ekim 2019 - 11:19 ÖS

Esas oglan triplerini alir teperler sana kardeş, Falcao bu kadar ozveriyle oynarken sen kimsin olm?

#85 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.959 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:27 ÖÖ

hem Brugge maçında hem dünkü maçta bizim adımıza en net pozisyonları harcayan isim oldu..

benim şaşırdığım TR de ki yorumcuların bunu acayp övmesi..
What can I do sometimes..

#86 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:28 ÖÖ

Sevimsiz . Belhanda gibi hep beklentilerle sahada kalıp efektif olmayanlardan . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#87 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:47 ÖÖ

Hafta sonu kesik yiyecektir.

#88 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.304 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:54 ÖÖ

Yemez.

#89 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 08:58 ÖÖ

bel1.jpg

bel2.jpg

bel3.jpg

Dean...

#90 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 12:27 ÖS

Babel le ilgili yorumum bu topic in ilk sayfasında transfer olduğu zaman ve oynadığımız ilk hazırlık maçından sonra aşağıdaki gibi;

Babel : gol attı di mi, hah o zaman yazmanın tam zamanı, hayatımda gördügum en amele ve itici şut, pas ve stil bu adamda, ulan bari garry gelmeyeydi gözümüzün önüne.. Tek artısı attığı goldeki gibi kanattan fena girmiyor içeri, oralardan birşey çıkarırsa ne ala yoksa akan oyunda bir katkı beklemeyin

Dolayısıyla şimdi aa ne oldu, yaşı geldi falan denecek bir durum yok en baştan belliydi oyuncunun özellikleri ve böyle olacağı..

bununla birlikte mevcut kadro içinde bir alternatif yok, klasik bizim taraftar hep böyle bir ümitle bir sonraki oyuncuya bakıyor sonra o maçtan sonra da ona küfür ediyor..

Fener maçında nasıl lemina ve feghouli çıktıktan sonra paspas olduk dün de aynı şekilde bu ve belhanda çıktıktan Sonra bir tane organize atağımiz kalmadı, dolayısıyla mecbur bu oyunculardan verim almaya çalışacağız (hadi belhanda için lemina döndüğünde lemina seri yapalım denebilir - ki bence o da olmaz bize topla giden oyuncu lazım - ama babel in hiç yedeği yok)..

Bu açıdan benim tek sıkıntım dün belhanda ya atmadığı top, zaten oyun olarak sıkıntılı en azından bu işleri yapabilmesi lazım..

#91 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 02:31 ÖS

Alternatifi var aslında...

2+ yıldır 10 mu 8 mi derken 52 numara ayakkabılarıyla %50 pas isabetiyle oynayan Belhanda solda oynayabilirdi... Adamı 1 kere denemişizdir orada. 

Keza Andone de debelenen ters kanat sıfatıyla denenebilir.

Babel de ya Falcao'nun 60 sonrası (veya öncesi) yedeği olur, ya da arkasında top saklar dağıtır. 

Yok arkadaş, şunları tavsiye eden yok. 

X-belo-fegu tertibi görmekten helak olacağım.... 

Geçen sene de Kuru-belo-fegu'yla skim gibi top oynuyorduk.  

#92 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.040 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 02:57 ÖS

Kesinlikle uyar en azından denemeye değer hele ki iyi kötü Nzonzi seri lemina üçlüsünü de bulmuşken lakin artık ben hocadan ümidi kestim bu konularda..

Yalnız dün yine yarım yamalak gördüğümüz andone'de hiç o kanat potansiyelini görmedim ben, işin kötüsü o kadar kritik haftalardayiz ki deneme yanılma yapacak bir durum da yok..

#93 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Ekim 2019 - 03:34 ÖS

Sçar o zaman. 

Benim izlediğim kafe pintiydi, bit kadar ekran koymuş denyo.

#94 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.754 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:11 ÖS

isimli cisimli olup da hocanın sabrettiği ama eeee yeterbea dediği isimler kim?

tahmin ediyorum :

1- babıl

2-feghuli

belhanda olamaz delirmeyin.

şimdi bu adamları sen sabretmek yerine ara ara maç içinde kesseydin bu adamları sövülecek kıvama gelmez, instagramını kapatmaz ( babel için ne büyük bir kayıp siz düşünün dükkan kapalı)

üstüne de adamların hevesi bu kadar kırılmazdı..Şimdi bu  hatayı skibbe yapsa ben la ben senin yapacağın hocalığı derdim ve bu sırada biri çıkıp Terim olsa Burakı nasıl adam etti derdi.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#95 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.304 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:13 ÖS

Babel instagramı mı kapadı?

Oha büyük şok, döviz ve altın alsaydım keşke.

#96 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.826 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:24 ÖS

henry nin kalacağınız ve/veya onun ayarında bir adam daha alınacağını, çaknenin defolacağınız ve güzel bir forvet geleceğini varsayarsak, oyun aklı anlamında iş yapacak bir adam. Bizde zekası yüksek adam sayısı 0 a yakın olduğundan, oyuna akıl anlamında katacağı çok şey olacak. Ayrıca kadro derinliği açısından olumlu görüyorum.

Böyle olsaydı evet, ama böyle olmadı...

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#97 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.269 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:26 ÖS

Bu herifte Kazım Kazım tüyü var . Lakayit , abuk sabuk mimikler falan. Bir de baktım mı siyah-beyaz forma görüyorum hep . 

• Ferhat Karaca bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#98 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.754 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 03:33 ÖS

babel ile (feguli belhanda) ile aralarında uyum yok . Uyum mu yok ? zıtllık mı var çözemedim henüz.. babel tek oynuyormuş gibi.ne top veriyor ne top alıyor.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#99 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 4.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 04:39 ÖS

bu seneki rezil halde oluşumuzun baş müsebbibi, performans ve oynadığı mevkideki stili itibariyle ama bu haliyle bile hollanda milli takımının taşıyıcısı konumunda. taktik teknik diziliş gibi konularda cidden akıl almaz derecede kötü durumdayız. antrenmanlarda ne çalışıyoruz, hangi oyuncuya ne direktifler veriliyor, olm koşun dışında nasıl bir taktik çalışmamız oluyor merak ediyorum.

allahtan yardımcı hoca olarak hasan, ümit gibi futbol dehaları var. ordan kurtarıyoruz biraz...
galatasaray ulan..

#100 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Ekim 2019 - 07:11 ÖS

Şuraya bak... Tulum çıkarıyor 2 ay sonra 33 olacak adam.

https://www.transfer...n/spieler/16135

Suyu çıktı adamın, suyu !!   Ki asla kaçak güreşiyor diyemem, karakterli bir oyuncu bence.

Belhanda yazdık, Schalke/Kiev genelde solda oynatmadı mı...

Adem... 20dk da olsa sol açıkta sızıcı kanat olabilir.  (Başka yerde de olmaz bence zaten)

Andone... Henüz denenmedi. Leş Anadolu takımlarından birine, iç sahada sol açık olarak denenebilir.

Emre Mor solda da oynamış bir adam, Allah'ın emri değil sağdan içe kat etmesi. 

Dört etti... 

(Eskiden solda oynamış ama pergelleri artık açılmayan Jimmy var.... 4-4-2 sol kanadı Taşdemir var.... Bunlar da kırıntı adaylar.... )

Rezil futbolumuz daha da rezil olmaz şu varyasyonlara yeterince şans versek...

Şaş...Davala..Levent Hodja...  Bari siz parmak kaldırıp söz isteseniz... Çiçek olmaktan bıkmadınız mı reisler.. :S

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye