İçeriğe git

Resim
- - - - -

#2 Şener Özbayraklı

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.563 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 05:26 ÖS

Sanirim aldik bu arkadasi da, 1990 dogumluymus, ben daha yasli saniyordum, umarim is yapar.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.605 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 06:10 ÖS

Geçen rodop, esame listesi için türkiyede en az 3 yıl oynamış 4 türk oyuncu almamız lazım vs demişti, onun için topluyoruz ortalama eli yüzü düzgün olanları heralde.

Hayırlısı olsun, beklentiyi düşük tutmakta fayda var. Az para çok iş olur inşallah.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#3 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.741 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 06:39 ÖS

Tutar tutmaz ayrı ama mantıklı bir transfer. 

Yalnız sağbekle ilgili şöyle bir durum var ki; her ne kadar Mariano köfteci ramiz ustası fiziğine evrilmiş de olsa maçların çoğunda bildiğin gizli oyun kurucu olarak katkı veriyordu. 

Gönderilmesi yaş, FFP ve fiziği itibarıyla doğru yalnız Linnes ve Şener'de onun kadar hücum zekası ve rafine teknik yok.

İkisinin de hücum özellikleri savunmalarından çok daha iyi; fakat daha çok bindirme şeklinde çıkıyorlar hücuma.

Kısaca, yeni ortasaha ikilisinin oyun kurabilme/topla oynayabilme özellikleri bir tık daha önem arz etmeye başlayacaktır yeni sezonla birlikte..

#4 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.785 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 06:40 ÖS

en azından sahada mücadele eden, dalaşıp kavga edecek yerli futbolcu kontenjanını doldururuz. bu yıl bunlara ihtiyaç var zira Fener bütün çirkefleri topluyor. 

#5 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.696 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 07:35 ÖS

Valla ben Şener in öyle falsolu saçma bir karakter olduğunu düşünmüyorum. Genelde işini yapmaya uğraşan bir oyuncu. Fiziki durumu iyi, bence isabet oldu. Başka yerli göstermek zaten mümkün değil o bölge için.

#6 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.777 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Haziran 2019 - 09:31 ÖS

4 yıl önce çöööök!!! diye bağırmışlığım var yamulmuyorsam... O zaman fesih tazminatı olan 5 milyon liraya almamış olmamız ona da bize de zarar yazdı 3-4 yıldır... Yanlış hatırlamıyorsam 2015 kupa finalinde Bursa'da şampiyon olarak oynadığımızda Yasin maç boyu içinden geçmişti gerçi - ki bunda geriye gelmeyi geçtim dönüp bakmayan Balazt Dzuzak'ın da ağır kusuru vardı o tarihte... Bundan 4 yaş daha gençken alsaydık başka bir adama evirebilirdik... 

Yine de gerek çizgi bindirmeleri gerekse iç koridora sızmalarıyla 750K€ maaş +  bonusları hak edebilecek bir adam... Almışsak sevinirim; fenerdeki genel havaya uyup sıçması onu kötü oyuncu yapmaz..  En az 4-5 tane uzak doksana yapıştırmasını kanlı canlı gördü bu gözler.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#7 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.741 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 06:09 ÖS

https://youtu.be/fuXPuTLH3Yw?t=35

Kara üzüm habbesi yaylanması olmuş Şener'inki... 

:D

• galip resat bunu beğendi

#8 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.640 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 06:11 ÖS

Ilk sene 6 ikinci sene 7 mio TL...

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.563 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 06:54 ÖS

Mariano ve Omer Bayram kalirsa 6 bekimiz oldu.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#10 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.605 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 07:07 ÖS

Ömer kendine denizliden 3+1 baksın bence.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#11 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.746 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 07:31 ÖS

abi bari bi şort falan giydirin de öyle çekin videoyu.. neyse.. hoş gelmisler
What can I do sometimes..

#12 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.381 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2019 - 09:14 ÖÖ

Yalnız o nasıl bir zıplamadır videodakı ip mi atlıyosun birader hiç mi laylaylay yapmadın :)

Dean...

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.563 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 09:55 ÖÖ

Şu başlıklara forma numarası mı eklesek?

Mert gelip Saftig yeni teknik direktörümüz tarzı başlıkları hortlattıkça bu arkadaşların başlığı geriye gidiyor bi de.

• frodo555 bunu beğendi

#14 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.741 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 24 Temmuz 2019 - 03:14 ÖS

Ligin ilk haftasına kadar sakatmış. 

Üzücü, en azından hücum olarak epey dinamik gördüydüm.

#15 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.715 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2019 - 05:13 ÖS

2 güne kadar dönecek gözüküyor. Transfermark 17.08.2019 demiş. Takımdan ayrı çalışıyormuş. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#16 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.741 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2019 - 05:18 ÖS

Mariano ve Linnes'ten bir tık önde görüyorum bu arkadaşı ben... 

Mari emmi kondisyonuna düşmese sabaha kadar Mariano ama düzecelek gibi durmuyor.

Günümüz futbolunda bekler çok önemli bir hale geldi. 

En kısa zamanda birer körük bulmalıyız iki beke de.

#17 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.715 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2019 - 05:27 ÖS

Mariano ve Linnes'ten bir tık önde görüyorum bu arkadaşı ben... 

Mari emmi kondisyonuna düşmese sabaha kadar Mariano ama düzecelek gibi durmuyor.

Günümüz futbolunda bekler çok önemli bir hale geldi. 

En kısa zamanda birer körük bulmalıyız iki beke de.

Bu elemanın özgüvenini FB'de oynadığı dönemde törpülediler resmen. Bir yandan çok da laf edemiyorum tribünlerine. Gökhan Gönül'den sonra beklenti eş seviyede katkıydı. Şener o kalibrenin adamı değil. Ancak ayağı yere sağlam basan, çizgiye inebilen bir oyuncu. Ben de iyi kötü bir katkı bekliyorum bu sezon. Savunma açısından Linnes bundan daha iyi bana kalırsa. Pozisyon almayı vs. daha iyi biliyor. Hücum olarak Şener daha iyi. Her iki oyuncu bitiricilik ve orta konusunda eşit gibiler.

Mariano bunların klasmanı değil ama. Bariz bir oyun zekası var adamda. Sadece ciğer kapasite olarak çaptan düşmüş vaziyette o kadar. Onun bu kondisyon eksiğini kapatabilirsek her türlü Mariano derim. 

#18 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.696 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Ağustos 2019 - 06:15 ÖS

Yalan yok ben Şener in gayet A seviyede oyuncu olduğunu düşünüyorum.

#19 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.715 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ağustos 2019 - 01:59 ÖS

Yalan yok ben Şener in gayet A seviyede oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Bursaspor'da son derece istikrarlı şekilde +30 maç yaparak 2 sezon geçirdikten sonra FB'ye transfer oldu. Bir daha da istenildiği kadar forma şansı bulamadı. İyi kötü sezon başına 15-20 lig maçı kadar sahaya sürülmüştür o kadar. Arkasına adam kaçırıyor diye çok eleştirildi. Derken FB yabancı bek transfer edip bu elemanı kulübeye mahkum etti. Benim efor olarak beğendiğim bir oyuncu. Ciğerli eleman herşeyden önce. Bu sayede ileriye bindirmeleri de azımsanamayacak kadar çok oluyor. Ancak Sabri gibi arkaya adam kaçırıyor eleştirilerine hazır olmak lazım. 

#20 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.344 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Ağustos 2019 - 02:41 ÖS

"arkaya adam kaçırıyor"un tıpası önde ne katkı verdiğidir.

mariano arkaya adam kaçırmanın kitabını yazdı lakinönde o kadar önemli bir isim ki limse gık diyemiyor.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye