İçeriğe git

Resim
- - - - -

Yüzde 90'ı erkek olan hayranlarına konser veren Bahar Candan izdihama neden oldu

• Please log in to reply
23 replies to this topic

#1 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Haziran 2019 - 12:58 ÖS

Sevilen moda yarışması İşte Benim Stilim'le adını duyuran Bahar Candan, yine çok konuşulacak bir haberle gündeme geldi. Sosyal medya paylaşımları ve yaptığı hareketlerle olay olan Candan, Önceki gün de İstanbul'daki Aquapark'ta ilk konserini verdi.

YÜZDE DOKSANI ERKEKTİ

Bahar Candan'ı dinleyenlerin yüzde doksanı erkekti ve konser tıklım tıklımdı. Konserde izdihamın eşiğinden dönüldü.

Çoğunluğu erkeklerden oluşan Bahar Candan hayranları sosyal medyanın da diline düştü.

0b2a6c8d3a27d6a3d862c592d35e1459.jpg
9e562166a9865e896b63632219538e8c.jpg
ad942fe88b80466bcdd9a7e9c34d4c8d.jpg
a3c3dde66c452ffd2db450ec2eb4b52b.jpg5f62e710e66382eb27f7f7b9ba2aa168.jpg42ccc4daca48a988ce744e583175c3ba.jpg
9dc9765ee28c2e0273280add355105cd.jpgd8c2492eb9475bed2d676b9d32be7c8a.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#2 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2019 - 04:39 ÖS

O havuza nasıl girilir yahu midem kalktı...

Dean...

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2019 - 04:52 ÖS

Cok yararli bir baslik olmus dogrusu.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Haziran 2019 - 07:25 ÖS

Aga Bahar Candan kimdir...??

Oldum olası popüler kültür adamı değildim ama gündemden bu kadar alakasız olduğum başka bir 5 yıllık dönem yok hayatımda.. Sanki Bursa'da değil de kaz dağlarında inzivada yaşıyorum aq... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#5 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 07:56 ÖÖ

Ben bu kadını tanıyorum . Kafadan kontak 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#6 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.247 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 08:54 ÖÖ

Kim yahu bu insanlar? Bizimle alakası ne?

#7 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 02:02 ÖS

Eskiden solist, oyuncu kimlikli insanlar vardı. Biraz dekolte giyinirlerdi. Erkekçe gibi dergilere kapak olur, fotoroman modelliği yaparlardı. Devir değişti. Artık bu yeni nesil şöhretler ortalıkta dolanıyorlar.

Saçmalamak, bacak göstermek, ona buna laf atmak bu ülkede maalesef ünlenmek için yeterli bir şey.

Bu devir geçecektir. Bu ucuzluklar elbet bitecek bir yerde.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#8 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 02:06 ÖS

Başlığı ilk görünce foruma troll dadandı sandım. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#9 duncanferguson

duncanferguson

İzmir

• Members
  • 2.440 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 02:57 ÖS

Tamam cinselliğin afrikası ülkede bu ne yav. Biride demiyormu ulan biz napıyoruz, ulan bu nasıl bir ortam.

"Bu takımın beni en mutlu ettiği dönem Kalli'nin ilk geldiği dönemdir."

#10 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.752 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 05:38 ÖS

Yalnız bu kendisine sarkici dedirtmek icin havuzdaki adam sayısında erkeğin zaten elinden gecmistir. 

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#11 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 07:11 ÖS

Aranızda bilenler var, 2011-14 arası bekar yaşadım 40 kilo verdim spor araba aldım vs, tam azgın teke muhabbetleri.. önüme gelene de çaktım tabi o ara doğal olarak... Yemin ediyorum şu resimdeki karıdan 1-2 tık yukarıdakilere bile elimi sürmedim, omzundan tutup çevirerek gönderdim topaç gibi 5mt öteye... Yani karı söylenene göre şarkıcı değil; seksi falan hiç değil.. Nasıl bir yokluk lan bizim gençlikteki.. 0,50098 ekreğe 0,49992 hatun doğumu düşüyor; itlik yaramazlık yaparken ölenleri öldürenleri askerdekileri hapistekileri çıkartırsan her halükarda 1 erkeğe 1den fazla hatun düşüyor yetişkin yaşa gelince... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.822 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 07:39 ÖS

En son fotoda Mali u21'den DMC mi var ne ?!  Opsiyonlu kira diyorum...  (Evet, delirdim)

CGI mıdır nedir, karışık doldurmuşlar bizim genç kozalakları... 

• almeyda bunu beğendi

#13 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Haziran 2019 - 07:42 ÖS

En son fotoda Mali u21'den DMC mi var ne ?!

bence aquapark’in kadrolu animatoru o

#14 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 09:25 ÖÖ

En son fotoda Mali u21'den DMC mi var ne ?!  Opsiyonlu kira diyorum...  (Evet, delirdim)

ahahahahahahah 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#15 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 09:25 ÖÖ

Detaya girince resimlerin arka planında biraz makyaj yapsa celebrity ablamızdan çok daha fuckable hale gelebilecek çocuklar var yeminle :D :D :D 

#16 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 09:28 ÖÖ

bu Bahar Candan kaç yaşında, 14 gibi duruyor

aleni bir pedofili gibime geliyor bu kızın vaziyeti

abaza muhabbeti olsun diye açmadım bu topic'i samimiyetle diyorum

ahlaksızlara lanet olsun diye de açmadım haliyle, ahlak çok göreceli birşey ama 18 yaş altı hassas bir konu

bir yandan muhafazakar bir hükümet ve domuz/alkol haramdır kafa yapısı var bir yandan da böyle bir kız (yaşını 14 diye yorumluyorum) belli ki cinsellik odaklı bir konser verebiliyor

şarkıları baş yapıtsa ve günahını aldıysam affola.

#17 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 09:39 ÖÖ

bu Bahar Candan kaç yaşında, 14 gibi duruyor

aleni bir pedofili gibime geliyor bu kızın vaziyeti

abaza muhabbeti olsun diye açmadım bu topic'i samimiyetle diyorum

ahlaksızlara lanet olsun diye de açmadım haliyle, ahlak çok göreceli birşey ama 18 yaş altı hassas bir konu

bir yandan muhafazakar bir hükümet ve domuz/alkol haramdır kafa yapısı var bir yandan da böyle bir kız (yaşını 14 diye yorumluyorum) belli ki cinsellik odaklı bir konser verebiliyor

şarkıları baş yapıtsa ve günahını aldıysam affola.

14 yaşında değil . Bir de bunun ablası var Nihal . İkisi de cicişlerin izinde gidiyor .  

#18 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.519 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 09:43 ÖÖ

14 yaşında değil . Bir de bunun ablası var Nihal . İkisi de cicişlerin izinde gidiyor .  

Şimdi ilk kez araştırdım youtube'da, evet 14 yaşında değilmiş: 

#19 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Haziran 2019 - 10:25 ÖS

98'liymiş... 

Yeri gelmişken bu konuda yaşadığım bir sıkıntıyı anlatayım... Yukarıda bahsettiğim bekarlık dönemimde bir arkadaşım bir gün "iki kız gelecek beraber yemeğe gidelim, beğenirsen yazarsın" dedi... Ortamdan tanıştığım voleybolcu bir hatunla birlikte spor salonunda ara sıra gördüğüm A+++ güzellikte bir kızla birlikte geldi... O gün normal tanışma ile geçti yemek vs işte... ertesi gün hatun w'app tan yazdı "aquaparka gidelim mi" diye; ben de bizim siteye yüzmeye davet ettim.. Bu bir geldi, sitedeki bütün karıların dibi düştü resmen, saçları, bikinisi, vücudu, dövmesi falan... çatladılar kaltaklar... Uzatmayayım o gece kız bende kaldı.. Ertesi gün işe giderken evine bıraktım.. Öğle üzeri yazdı yine "cüzdanım senin evde kalmış olabilir" diye... bu "xxx'im sende kalmış" muhabbeti de fix kız muhabbeti, altyazısı "memnun kaldım, müsait olur olmaz yeniden görüşelim" demek... Neyse öğleden sonra arabaya bindim, bir baktım bunun cüzdan koltuğun yanına düşmüş.. kenarından da pembe nüfus kağıdının köşesi görünüyor... Öylesine merak ettim, kimliği çektim cüzdandan... Hiç unutmam o tarihi, bir baktım: 24.11.1994!!! Hayatımda hiç bu kadar korktuğumu hatırlamıyorum... 

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.678 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Haziran 2019 - 06:08 ÖÖ

1990’dan geriye gitmedim hic. :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye