İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

2019-2020 Süper Lig Transfer Haberleri

• Please log in to reply
347 replies to this topic

#81 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.140 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 11:44 ÖÖ

Vedat Muriqi: “Asla ‘Galatasaray'da oynamak istiyorum’ demedim. Yaptığım yazılı açıklamada da böyle bir ifade yok. Fenerbahçe için artık elimden gelen her şeyi yapacağım.”

🔗(Sözcü)

#82 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 12:35 ÖS

Muriqi-Krause-Rodrigues cok is yapar, gecmis olsun bize.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#83 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.140 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 01:12 ÖS

Muriqi-Krause-Rodrigues cok is yapar, gecmis olsun bize.

Bence de cok etkili ofansif hat
Boyle kaliteli isimleri etrafina kumeleyen Moses de daha verimli olur

#84 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.028 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 01:12 ÖS

6m verecek durumları hangi ara oluştu anlamadım ben.

Adamı zorla, ite kaka almak nasıl bir rezilliktir yahu.

Tam Şişko Nuri bunlar..

Tabi imzayı atarken önüne metni verecekler, ayrı....  "Abilerim damarımı kesseniz sarı laci akar..."

Neyse, ne bok olacaksa olsun artık. 

#85 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 01:43 ÖS

Sözcü dışında haberi veren yok. Verenler de Sözcü'yü kaynak gösteriyor. He giderse de gitsin, çok da ligin kaderini değiştirecek bir adam değil ama sanki işin içinde iş var gibi. Vedat Rize'de kalacağım açıklaması yapıp sonra 180 derece dönüş yapacak bir karakter değil bana göre. Fenere gidecek olsa dikkatli davranır öyle bir açıklama yapmazdı. Ya bize karşı son bir fiyat arttırma operasyonu çekiliyor ya da ısmarlama haberle Vedat'ın üstünde baskı oluşturmaya çalışıyorlar. Bana çok gerçekçi gelmedi bu haber...

#86 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.448 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 01:54 ÖS

Ya afedersiniz de ne var Vedat kardeşte bu kadar? Yerli değil, ucuz değil, fenerle çekişip aldiklarimizdan hayır gelmemiş, niye yorulduk bu kadar bilmiyorum.
Diagne karakterinde olmayabilir ama CL hedefli bir takımın yaptığı transfer bu şekilde mi olur? Satamadiysan instareis ile devam. Kostas gitmiyor, alacaksan forma rekabeti için tasakli birini al, yoksa hiç alma.

#87 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 6.039 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 02:34 ÖS

Fenerden cacık olmaz. Önce bir takım olsunlar da. Adamların td si kendini tokatlıyor aq.

Vedat için ise Gelmek istiyorsa dayansın gelecek sezona kadar.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#88 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 10.140 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 01:33 ÖS

Fenerden cacık olmaz. Önce bir takım olsunlar da.

TRT Spor yorumcusu Fatih Doğan: "Ali Koç ve Semih Özsoy ,1 hafta içinde Türk futbol tarihinin en sansasyonel transfer operasyonuna hazırlanıyor.

#89 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.028 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 01:58 ÖS

Avrupa'sız bilmem nesiz TSL kulübüne kimleri çekebilecekler bakalım ?

Bir de şu ruh hastası derecesinde fener hırsı olan Aziz II muhtemelen hile hurdaya başvuracak. Eljif dışında hangi topçularını 12milyon'a satabilirler ki ? 

Eljif işi bile muamma... Onda bile 8m üstü normalde mümkün değil.

Bir diğer talihli izleyici Zajc veya Frey olabilir... Döve döve nereye yollayacaklar bakalım.

Satmadan alacaklarsa bir zahmet ceza yesinler. Gerekirse ispiyonlamalı artık... 

Bu arada Rize resmen mobbing uygulamış.  "Biz seni Fener'e sattık" açıklaması bunun tasdiği...

Bunları ASY'de 5'lemek farz oldu. 

#90 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.579 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 02:05 ÖS

Avrupa'sız bilmem nesiz TSL kulübüne kimleri çekebilecekler bakalım ?
Bir de şu ruh hastası derecesinde fener hırsı olan Aziz II muhtemelen hile hurdaya başvuracak. Eljif dışında hangi topçularını 12milyon'a satabilirler ki ? 
Eljif işi bile muamma... Onda bile 8m üstü normalde mümkün değil.
Bir diğer talihli izleyici Zajc veya Frey olabilir... Döve döve nereye yollayacaklar bakalım.

benimde aklıma zajc geldi, ufak bir ihtimalde hasan ali olabilir, çünkü whu'yla ismi geçiyordu son zamanlarda premier ligi takımları artık yedeğin yedeğine bile minimum 10 milyon veriyorlar, eğer haberler doğruysa oradanda 8-10 milyon civarı kazanabilirler..

#91 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.028 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 02:18 ÖS

Kaldırım haberleri palavra çıktıydı sanırım. 

O kadar da enayi değillerdir. İç piyasa veya tanınmış futbolcu havuzlarından alıyor olsalar neyse de Türkiye'de hasbelkader oynayan bir solbek için 10m vermezler sanıyorum.

Zajc'ı kendi paralarıyla iteleyecekler muhtemelen. Balkanlar olabilir. Sessiz sedasız bir bakmışız Partizan 10m basıp(!) almış. :D 

Arada Muriqi resmen Fb'de... ( resmi tüvütleri açıklamış)

Yahu adamın ismini yedekte alternatif olur diye ortaya attım, Van Basten muamelesi görmeye başladı 4 ay sonra... 

Şimdi KAP map gelecek ama orada el altından Rize'nin kodaman krosuna verecekleri para olmayacak tabi....  3,5m falan yazacak eminim.  Vauv helal olsun Ali Koç havaları estirmece....

Rize'nin başkanı önce fenerli zaten. 

Eğer öyle olmasa takasta baldırı çıplak ne idüğü belirsiz gençleri istemek yerine fenerin yerli ortasahalarından birini alıverirdi.

Öyle olmamıştır maalesef.

Mahmutcan Keremcem gibi tiplemelerle halletmişlerdir.

Görüşeceğiz seninle Rize...

Not: Bu arada Vedat'ın da bizi Şampiyonlar Ligi için istemiş olduğu da bariz. Ziraat'le idare edecek bu sene..

#92 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.579 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 02:30 ÖS

jailson var birde onu unutmuşuz, onuda satıyor olabilirler. yaşı genç o piyasalara çıkabilir.. bu arada şimdi bizim taraftar bok atacak ama muriqi'nin bize gelmesini isterdim, max kruse'yle birlikte fenerin hücum hattı geçen yıllara göre baya güçleniyor..

#93 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.028 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 02:53 ÖS

Jailson kritik parça olarak değerlendirilir diye düşünüyorum.

Muriqi fener'in tabiatına hiç mi hiç uymuyor. Onun bir yakın modelini anında ipe götürdüler zaten. (Frey!) 

Aslında en büyük pislik bu yeni Fenerasyon'un kitabına uydurup 31 Ağustos'a kadar bir anda yerli statüsünde kabul etmesi olabilir.  Normalde çok çetrefilli bir durumda eleman.... Milli takım seçimi/kariyeri belli. 2 de vatandaşlığı var... vs...

Neyse beter olsunlar da bu kadar darda olan bir kulübün yaptığı hamleler neredeyse bizden ileride şu ana kadar.

Bu yazı da fiyaskoyla bitirirsek %100 sportif direktör işine el atmalıyız.  

#94 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.448 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 02:57 ÖS

Murikle anlaşmışlar sonunda, oh elhamdülillah.

#95 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.028 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 03:09 ÖS

Deniz Türüç'e göz dikmişler...

Ahanda 3m bayılsalar ne güzel olur...

Adamı da o kadar tukaka ettim ki olası kapaklara karşı kask takmam şart oldu. 

#96 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 03:51 ÖS

Vay vayy vayyy, Vedat Reis'e bak sen! Neyse biz bunun 30 gol atmışını aldık, şimdi göndermeye çalışıyoruz. Sıkıntı yok. Ne diyelim, Akbaba iyi direnmiş o zaman...

#97 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 04:19 ÖS

Verdiği poza bak! Alper'i de aldıklarında benzer bir yüz ifadesi vardı. Ulan .r.spu fener! :D

http://www.milliyet....bahcede-6000299

#98 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.813 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 09:34 ÖS

herhalde hülle transferler yapacaklar. futbolcuları satıp, bonservis paralarını Ali Koç kendi cebinden öderse şaşırmam. Galatasaray kompleksi ve şampiyonluktan başka çaresi olmaması adamların gözünü karartmış durumda.

federasyonu ayarladılar. MHK da tamam. geri dörtlüleri zımba gibi, orta sahaya iki Yugoslav getirdiler, ileri uçları da gol atıyor, kaleye de Bülent'i koydular mı, garanti şampiyon olurlar.  (bu son kısım İnek Şaban (1978) filminden alınmıştır.)

UEFA inşallah çarpar bunları. biz e-mail'le şikayet edemiyor muyuz acaba?

• MarMara bunu beğendi

#99 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.911 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2019 - 09:58 ÖÖ

Mesut Özil diyorlar, yavaş...

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#100 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.669 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Temmuz 2019 - 10:32 ÖÖ

Hem Kruse hem Ozil nasil olacakmis.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye