İçeriğe git

Resim
- - - - -

Algı Operasyonu

• Please log in to reply
138 replies to this topic

#121 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 09:37 ÖÖ

İyi de benim de kafamda deli sorular var. Bunca iddialar ortaya atılıyor. (Önce Falcao, sonrasında Babel hakkında) Yönetimden ses yok. Doğru bilgilendirme yapmaları lazım. Para bizim sonuçta. İstediğimiz gibi harcarız. Eğer bu bilgiyi gizlemek istiyorlarsa adam gibi gizlesinler. Eğer medyaya düşüyorsa bu tür iddialar açıklık getirsinler. 

Ben içerideki muhalefetten ötürü gizli kapaklı işler yaptıklarını düşünüyorum. Ki bu durum -umarım ben yanılıyorumdur- daha felaket. Kulübün kendi mensuplarını yanıltmaya çalışıyorlar anlamına gelir.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#122 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.244 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 10:45 ÖÖ

2 yıl önce medyadaki haberlerde gomis parasını alamadığı için deplasmanlara gitmiyor şeklinde haberler çıkmıştı, tabii hepimiz sezona fırtına gibi başlayan Galatasaray'ın önünü kesmek için bu tür uydurma haberler üretildiğini düşünerekten sahtekar medya diye yazıp çizdik.. hatta sonra gomis bir iç saha maçında gol attıktan sonra formayı öptü falan. ama bu süreçte takımda aniden gözle görülür anormal bir düşüşte başlamıştı..
işte o sezonun sonunda gomis'in takımdan ayrılma süreciyle ilgili taraftar tepkilerine cevaben a.albayrak "bana gomis'i kimse anlatmasın, geldiğimiz dönem parasını alamadığı için deplasmanlara gitmeyi reddediyordu" diyerek o dönem yaşananları ve takımın saha içi performansında yaşanan o tuhaf düşüşünün gerçek nedenini itiraf etmişti resmen..

yani medya zaman zaman yalan yanlış yazıyor olabilir, ama her yazılıp çizilenede yalan diye kestirip atmak biraz kendimizi kandırmak gibi olur.. umarım mevcut yönetim transfer sürecinde kulübün gelecek yıllarını tehlikeye atacak adımlar atmamıştır.. olası bir şampiyonlar ligine girilememesi halinde Beşiktaş gibi krize girmeyiz inşallah..

#123 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.575 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 10:54 ÖÖ

Gomis 29 gol atarken canla başla çalıştı. demek vki sen herifin parasını zamanında ödeyeceksin o da sana profesyonelliğin gereğini hakkıyla yapacak.Sen hesabını yorganını ona göre yapacaksın futbolcuyu konuşturmayacaksın.Sanki evlenip iyi günde kötü günde dediK amk. Adam senin karın mı yahu? Savunmuaya bak.Para ödenmeyince yan çizmiş.Bu herifler lejyoner.

İlla pahalı oyuncu al diyen yok.İş yapacak bütçene göre oyuncuyu al. senin işin bu..Bu ssene şampiyonluk kaçsın Falçao nun borcunu kim ödeyecek göreceğiz.

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#124 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.036 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Eylül 2019 - 11:06 ÖÖ

Para almasa da oynayacak olan ancak Türk futbolculardır ki onlar da eskide kaldı. 

Takımı tamamen yabancılarla dolduran GS ın para konusunda hiç aksama yaratmaması gerek.

Transfer sürecinde "dandik anadolu topçusu 10 milyondan açıyor kapıyı" diyorsak eğer , 5 milyona aldığımız afrikalının parasını zamanında ödeyeceksin.

#125 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2019 - 10:48 ÖS

Evet organize işlere, algı operasyonuna devam... Galatasaray'la alakası bile olmayan bir maçta laf dönüp dolaşıp bize geliyor! Koç'un kayserideki köpeği havlamış bu sefer, kayitlara geçsin!
https://mobile.twitt...971937712234497

#126 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2019 - 10:54 ÖS

Edit.

#127 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 08:05 ÖÖ

Melih Şendil'in ağzından çıkan topla buluştu lafını vur şuna olarak anladım ben de ilk izlediğimde. Ancak sonradan öyle olmadığını anladık. Ne demeye hala bunun üzerinden kasıyorlar? Amaç ne olabilir?

Yetmişyormuş gibi kulüpler bununla ilgili resmi açıklama yapıyorlar. 

#128 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.179 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 08:50 ÖÖ

Melih Şendil'in ağzından çıkan topla buluştu lafını vur şuna olarak anladım ben de ilk izlediğimde. Ancak sonradan öyle olmadığını anladık. Ne demeye hala bunun üzerinden kasıyorlar? Amaç ne olabilir?

Yetmişyormuş gibi kulüpler bununla ilgili resmi açıklama yapıyorlar. 

Senin algı operasyonu yaptığını düşünüp karşı algı operasyonu düzenliyorlar yani gegenalgıoperationen :D 

• duman bunu beğendi

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#129 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 09:48 ÖÖ

Şikeciler algı operasyonu yaparken biz bunu açığa çıkardık ve dillendirdik. Şimdi dikkatleri başka yöne çekmek için Galatasaray algı operasyonu yapıyor diyorlar. Böylece biz enerjimizi kendimizi temize çıkarmaya harcarken onlar da istedikleri gibi at oynatmaya devam edecekler.

#130 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.604 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 05:25 ÖS

https://twitter.com/...9276907521?s=21

#131 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.917 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 06:05 ÖS

Kafalar güzel , güle güle kullansınlar.

#132 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 06:08 ÖS

Tam mahallenin sümüklü şişkosu gibiler.

Lan 5 senelik nadastasınız diye panikten yaptığınız o kadar belli ki. Tam sümüklü işi bu...

#133 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.724 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 06:17 ÖS

https://twitter.com/...5287950338?s=21

Adam en azından söylüyordu...

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#134 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.015 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 07:49 ÖS

Bunları diyen adamın şike yapmış olma ihtimali yok diyorlar... 

Ses kayıtlarına yalan dolan diyorlar.

#135 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Eylül 2019 - 07:56 ÖS

Aziz'i arattı vallahi bu koç. Çocuk gibi lan, tutturdu bir 28 şampiyonluk. Al, Aziz baban anlatmış...
https://youtu.be/ta2JnZFVRDU

#136 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Administrators
  • 23.575 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2019 - 10:30 ÖÖ

Galatasaray bu zavallı stratejiler  için değil kendi mazi ve müzesinden, her gün onlarda olmayan yada onlardan alınan bir kupayı paylaşsın yeter.Ve bunu misilleme de değil rutin olarak yapalım.

Ayrıca tüm algı çalgı operasyonları son düdüğe kadar çalışır. Alanya sana çaktı mı algı da çalgı da yalan olur.Hiç bir şey gerçeklerden daha güçlü değildir nihayetinde.

Biz kendi gerçekliğimize odaklanalım.Oyunumuzu sahadaki aklımzı yükseltelim.iyi futbolu hakem de TFF de önünü kesemez.Kazandığımız her şampiyonluk bunun ispatıdır.Bize kupa vermeye gelemeyen TFF başkanlarına kapak taktık biz.Dublör Nihat mı engel olacak?Verilecekse ayarı yönetim versin ,hoca oyuncu işine baksın

Somewhere in the world there is a defeat for everyone. Some are destroyed by defeat, and some made small and mean by victory. Greatness lives in one who triumphs equally over defeat and victory.

#137 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1.158 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Eylül 2019 - 03:55 ÖS

koç algının tillahını yapmış şu açıklamalarıyla. Hoca'nın dediği gibi aşırı profosyonel olmuş. Ders diye okutmak lazım. Kendi adıma çok faydalandım.
http://www.milliyet....pacagiz-6036308

#138 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Banned
  • 4.521 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2019 - 07:27 ÖS

Ali Koç'un cezası kaldırıldı Tahkim Kurulu, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'a verilen 30 günlük hak mahrumiyeti cezasını kaldırdı. Koç, derbiyi protokol tribününden izleyebilecek.

Tahkim Kurulu'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin, Başkanı Ali Yıldırım Koç ile ilgili PFDK'nın 17.09.2019 tarihli E.2019-2020/115 K.2019-2020/134 sayılı kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 27.09.2019 Cuma günü saat 10:30'da Fenerbahçe Futbol A.Ş., vekilleri Av. Alper PİRŞEN ve Av. Özge TOKARLI'nın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı.

Yapılan müzakere neticesinde; - Fenerbahçe Futbol A.Ş. Başkanı Ali Yıldırım Koç'un sportmenliğe aykırı açıklamada bulunması nedeniyle FDT'nin 38/1-b maddesi uyarınca 30 gün hak mahrumiyeti ve 20.000,00 TL para cezası verilmesi yönündeki PFDK kararının; kaldırılmasına oybirliği ile, Karar verilmiştir. TFF Tahkim Kurulu (*) İşbu karar sonuçları şekli düzeltmelere tabi olabilir.

#139 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Eylül 2019 - 09:41 ÖS

Çok efsane bir süreçten geçiyoruz. Sınanıyoruz resmen. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye