İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018-2019 Süper Lig 32.Hafta: Çaykur Rizespor - GALATASARAY (2-3)

• Please log in to reply
270 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 06:02 ÖS

11/05/2019
Cumartesi
16:00

Geçen sene Alanyaspor topagindan alıntı:

"Şampiyonluğu ne kadar istiyoruz göreceğiz. Rakibin bizi kilitlemesine izin vermeden, kasıp kavurmamız lazım.

Şu sıralar bizi diri tutan yegane şeylerden birisi Galatasaray, tekrar hayat bulmamız ve yaşam sevinci aşılaması ümidiyle.

Yenin gelin aslanlar..."

#2 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.600 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 08:33 ÖS

Cok zor mac. Iktidar tarafından Rize'ye teşvik gideceğine , hakemin bizi dograyacagina adim gibi eminim. 

Tahmin kısmına gelince Rizespor cok guclu bir takim , Vedat Muriqi bizim stoperlere cok ters gelecektir , orta sahadaki Azubuike Okechukwu , Musa Cagiran , Mustafa Saymak orta sahası  ise Ndiaye Donk Fernando orta sahasına muhakkak ustunluk sağlayacaktır 1 puan basari olur. Cok zor cok :(  

• Patriot bunu beğendi
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#3 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.573 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 09:06 ÖS

Hocam herşey tamam, Rize fener in kardeş takımı, fener hiç alakası olmadığı halde rakiplerden daha karşı şampiyon olmamıza, eh rakiplerin durumu, tff nin yayıncinin durumu zaten ortada falan filan da o saydığın orta saha bize muhakkak da üstünlük sağlamasın artık :)

Öte yandan ana fikre kesinlikle katılıyorum, hem zor rakip hem yukarıdaki cepheye ve onların sahadaki temsilcisi hakeme karşı oynamak zor olacak, normal şartlarda yine bjk macinin ikinci yarısı gibi uyuşuk tempoda geçeceğimiz bir maç olurdu ama şu aşama puan kaybını ne kadar kaldırır işte orası soru işareti..

Bu arada belhanda cezalı sanki değil mi, bu maç için kesinlikle avantaj olabilir.. Ha tabi bunu donk fernando ndiaye üçlüsü için söylüyorum, tabi bu da yine yedeksiz çıkacağımız bir maç anlamına geliyor..

#4 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 1.951 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 09:11 ÖÖ

1987 de son haftalarda bjk yı 2-0 yenmiş (uğur , cevat yanılmıyorsam) peşinden Rize'ye deplasmanda yenilmiştik.

Dayanamadım , buraya yazayım ki tarih tekerrür etmesin dedim. Gerçi o sene son anda şampiyon olmuştuk ama bu sene son haftaya bırakmayalım.

19 mayısta samiyende şampiyonluk turu atmak 1-2 kupaya değer.

.

#5 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 10:03 ÖÖ

1987 de son haftalarda bjk yı 2-0 yenmiş (uğur , cevat yanılmıyorsam) peşinden Rize'ye deplasmanda yenilmiştik.
Dayanamadım , buraya yazayım ki tarih tekerrür etmesin dedim. Gerçi o sene son anda şampiyon olmuştuk ama bu sene son haftaya bırakmayalım.

topraktı o zamanlar rizenin sahası, şampiyonluğu vermiştik o yenilgiyle adeta, sonraki 3 haftada inanılmaz mucizeler yaşanınca 14 yıl sonra şampiyonluk gelmişti.. şimdiki durum benzemekle birlikte daha farklı. kaybetsekte hala en avantajlı takım olacağız. kazanırsak yüzde 80 bitti bu iş..

#6 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.545 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 12:40 ÖS

Simdi biz bu maci kazandik bfk berabere kaldi bjk kazandi. Haftaya bfk ile berabere kaldik bjk yine kazandi. Son hafta sivasla berabere kaldik diger ikisi kazandi. Bu durumda uc takim 68 puanla siralanacak ve biz uclu averaj denen seyle ikinci oluyoruz bjk sampiyon oluyor dogru mu. Bjk ile ikili averaj bende bfk ile genel averaj bende ama ben sampiyon olamiyorum.

#7 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 12:53 ÖS

Aynen öyle oluyor... Üçlü averajda BJK 6 biz 5 ibfk 5 puan olacak, bjk puanla şampiyon, biz genel averajla ikinci olacağız...  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#8 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 01:31 ÖS

Emre akbabanın fiziken yetersiz durumda olması nedeniyle  ndiaye donk fernando üçlüsü ile başlamamız gereken maçtır.

----------------nando---------

mariano--lyundama-marcao-nagatomo

-feghuli---ndiaye--donk-fernando-onyekuru

----------------diagne-------------

selçuk emre vaziyete göre son 20 dakika için seçenek olarak beklesinler..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#9 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 07:00 ÖS

Zor ama kesinlikle yeneceğiz.
Kadro da yukardaki gibi olacak.

Haydi Aslanlar

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#10 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.574 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 07:09 ÖS

Kasımpaşa 0-0-9 oynarken gıkını çıkarmayanlar, Rize'nin yediği her golde gevşeklik arayacaklardır.

Takıma gelince, az biraz daha hırs ve hareketlilik görmek isterim. 

Gerisi gelir zaten.

#11 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 09:02 ÖS

Bizim her başarımızı çekememek, kendilerine şeref çıkartmak onların tesellisi olmuş yapacak bişey yok.

#12 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 07:45 ÖÖ

Iş buraya kadar gelmişse benim tanıdığım Galatasaray 3 maçın tümünü alır. O kupanın bir sapını tuttuk bir kere. Rize'yi yenecek diğer sapını da tutacağız. Başakşehir maçıyla kupa yerden kesilir.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#13 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.829 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 09:51 ÖÖ

topraktı o zamanlar rizenin sahası, şampiyonluğu vermiştik o yenilgiyle adeta, sonraki 3 haftada inanılmaz mucizeler yaşanınca 14 yıl sonra şampiyonluk gelmişti.. şimdiki durum benzemekle birlikte daha farklı. kaybetsekte hala en avantajlı takım olacağız. kazanırsak yüzde 80 bitti bu iş..

İyi ki hatırlattınız  :) O Rize maçı sonrası taraftar Florya'yı basmıştı  ve Derwall' in istifasını istemişti :) Derwall de ikincilikte iyidir gibi bişeyler söylemişti 

Maçın özetini buldum .. Golllerden birini Abdullah Avcı atmış :)

https://www.youtube....h?v=2YuCl1QY2js

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#14 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 09:51 ÖÖ

Denizlispor mu çelme takmıştı Beşiktaş'A?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#15 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 10:00 ÖÖ

önce eski malatya, sonra denizlispor çelmelemişlerdi üstüste.. hele Denizli'nin İstanbul'da hiçbir iddiası kalmamışken beşiktaşı çelmelemesi Türk futbol tarihinin en büyük mucizelerinden biriydi bence. uzun yıllar hazmedemediler o sezonu :)

#16 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.545 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 10:01 ÖÖ

https://twitter.com/...190439198019584

hayrola

#17 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 10:11 ÖÖ

Denizlispor'un 2006'da fenere taktığı çelme gibisi de varmış demek, 87 ve 88 şampiyonluklarını detaylı hatırlamıyorum sevindiğimi hatırlarım sadece çocuk halimle. 

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#18 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 10:37 ÖÖ

Denizlispor'un 2006'da fenere taktığı çelme gibisi de varmış demek, 87 ve 88 şampiyonluklarını detaylı hatırlamıyorum sevindiğimi hatırlarım sadece çocuk halimle.

2006'da küme düşme tehlikesi yaşadıkları ve maç Denizli'de olduğu için zor maç olacağı biraz belliydide, 87'de hiçbir amaçları yokken samiyen'e gelip çelmelemeleri o bakımdan daha büyük bir mucizeydi..

https://youtu.be/xHvxE9-uHwk?t=661

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 11:07 ÖÖ

İnönü'de oynamadılar mı? :)

#20 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.867 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 11:09 ÖÖ

yok o yıl İnönü tadilatta olduğu için bizim stadta oynuyordu Beşiktaş iç saha maçlarını..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye