İçeriğe git

Resim
* * * * - 2 oy

2019 - 2020 Transfer Haberleri

• Please log in to reply
1191 replies to this topic

#41 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.745 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Mayıs 2019 - 03:01 ÖS

Beşiktaş maçı öncesi Babel söylentileri manidar açıklaması yapılmadı mı hâlâ...

#42 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Mayıs 2019 - 10:56 ÖS

Diagne´yi Babel´le degistirebilirsek forvette sorunumuz kalmaz. Babel´i 0€ bonservisle alma imkanimiz oldugu icin, Diagne´den gelecek muhtemel 10 miyonu Onyekuru ve N´diaye´nin yerlerine alinacak adamlara harcalayabiliriz.

Bu 3 sorunu cözersek ve kadronun gerisini korursak seneye de ligde iddiali oluruz. Avrupa halen zor mevcut maddi durumda.

Kadro derinligi konusunda Emre Tasdemir, Emre Akbaba, Semih Kaya, Donk, Mitroglou bence yeterli sayiya ve kaliteye sahip degiliz. 2-3 daha banko oynayabilecek oyuncuya ihtiyacimiz var, özellikle kanatlarda.

# 10 - Felipe Melo

#43 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.807 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2019 - 08:12 ÖÖ

Kulübeye bakıyorum da hamle yapacak adam yok elde. Maçı tutmak, orta sahada dengelemek için Selçuk'dan medet umuyoruz. İlk 11den ziyade sanırım kulübeye transferler gerekiyor. Ya da altyapıdan cengaver çocuklar çıkartacağız bir şekilde.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#44 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2019 - 03:00 ÖS

Ilk 11'den 6 adam değişmeli.

Santrafor net...  Şu golde katkısı var, beriki golün temeline para saydı falanla yanılgıya düşeriz.

Iki ortasaha, net.  

Bir kanat, net.  ( Hadi Fegu banko oldu, satılmaz diyelim)

4 oldu bile, ilk 11'e... 

+

Belo'ya 9m veren varmışmış. Onun durumu ve beklerden birini yenilemeyle kafadan 6 adam etti bile.

Bu takım benim izlediğim en kötü Galatasaray futbolunu oynayan takım, hem de farkla... Hele son haftalarda oynamıyorlar bile. Tempolu yürüyüş. Arada Kuru sızarsa, Feghou 3lü kurarsa gol atar diye 95dk sağlıklı spora döndü iyice iş. :S :D

not: Bjk maçının ilk 5dk'sı umutlanmıştım. İştah vs vardı ama olmuyor, oyuncu grubunun nüvesinde yok dinamik ve akıllı futbol.

5-10dk'da kaldı iş. :S

#45 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.771 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Mayıs 2019 - 06:18 ÖS

takıma iq katan hız katan 2 adet orta saha lazım en başta.. geri kalan bölgelere sonra bakarız.
What can I do sometimes..

#46 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.745 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 07:48 ÖÖ

Unai Emery, Danny Welbeck ile yollarını ayırdıklarını açıkladı.

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.657 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 08:17 ÖÖ

Geçen sezonki ALanya ve Akhisar deplasmanlarının maç başlıklarını açanlar göreve.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#48 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.508 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 03:56 ÖS

Esbjerg Sportif Direktörü Jimmi Nagel Jacobsen: "Nordsjaelland ile oynadığımız maça 15 kulübün temsilcisi geldi. Dortmund ve Galatsaray da bunların içindeydi." (JydskeVestksten)

#49 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 04:08 ÖS

(JydskeVestksten)

cidskevestksen nedir abi ya? haberi yazmayı bitirince eli klavyeye çarpmış gibi :D 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#50 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.745 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 05:57 ÖS

Geçen sezonki ALanya ve Akhisar deplasmanlarının maç başlıklarını açanlar göreve.

İkisini de ben açmışım kıtlıktan sanırım :)

#51 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.508 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Mayıs 2019 - 06:54 ÖS

cidskevestksen nedir abi ya? haberi yazmayı bitirince eli klavyeye çarpmış gibi :D

Bu gazeteye navigasyonla gitmek istesen, yazmak macera

#52 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.508 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 11:40 ÖÖ

https://ajansspor.co...ornwafor-302113

#53 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 12:59 ÖS

Kiralıklar dönünce sadece 2 yabancı hakkımız oluyor (Luyin kiralık değil sayarak)... Onun da birini yabancı genç stopere harcamak pek akıllı işi olmaz bence... Çünkü 11'inde iki delik açıyorsun, bir hakkınla yedeğe transfer yapıyorsun... Kimi alacağız yerli? 6/8 numara mı yoksa sol açık mı? Daha spesifik olma adına, ismen kimi alacağız bu iki mevkiye doğrudan 11 oynayabilecek?

Bence o çocuğu U21 takımına falan düşünüyoruzdur alacaksak da.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#54 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.388 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 02:33 ÖS

İstisanız her yerde babel haberi çıktı bugün...Takımdaki şutör ve zeka eksıklıgını kapatır umarım olur...

Dean...

#55 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 11:32 ÖS

Babel gelirse forvete değil, Kurunun yerine gelir... Ne diyorlardı bunlara? deepliner midfielder mı ne, forveti ikileyen ama #10 da olmayan orta saha önü oyuncusu...   

Ama öyle 2,5 imza parası 2,5 maaş falan bence saçma olur... Bonservisi elinde, son sahibi olacağın da kesin... Bir şekilde karısı istanbulda yani hayatını bu tarafta bırakmış zaten... 

Signing bonus olmadan 2+1 veya 1+1+1 şeklinde yıllık 2M€ max olursa gelsin... 

#56 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.771 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Mayıs 2019 - 11:36 ÖS

Babele o paralar tam bir fiyasko.. ulan bugünkü Ajax takımında o paranın yarısını alan topçu yok amk gazetesi..
What can I do sometimes..

#57 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mayıs 2019 - 10:26 ÖÖ

Ben Babel haberine inanmıyorum .Bu adamın bokunda boncuk mu var ?  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#58 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2019 - 10:14 ÖS

Yeryüzündeki son yerliymiş gibi Deniz Türüç için Kayseri'ye gitmiş Albayrak.
Bizimle maçlarından sonra bize laf sokan başkanlarıyla masaya oturuyoruz.
6-7milyon'dan aşağı istemeyecekler. 5milyon'a alıp başarı sayacağız diye korkmaktayım.
Kazık yağlandı yine. Sıkı tutunun.
Buna 5-6 vereceğime bu seööğvda bitmez deyip Trezeguet için 7m’ye çıkarım. Net.

Yerli olarak kadro genişletilecekse -ki Deniz'den banko yaratmayacağız- yine Türüç'e 5-6 vereceğime Yusuf Erdoğan&Nazım Sangare(=savunması çok iyi gelmedi bana ama idare eder 6/10) 'yi toplam 3m'ye paketler, sağbek ve iki kanat yedeği oluştururum.

Oof of, kederlendim.
Why Always Us ~ Balotelli.

#59 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.838 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Mayıs 2019 - 10:37 ÖS

Müthiş ötesi bir hareket olur, hiç üşenmedim saydim 14 kişilik kadromuz var ki onyekuru ve ndiaye kiralık, fazla bonservise buna bir alternatif dahi eklememektense belki de daha ucuza iki alternatif birden eklemiş oluruz..

#60 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.634 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Mayıs 2019 - 07:47 ÖÖ

Benim futbol tabiriyle salak topçuya tahammülüm kalmadı. Örneğin yusuf. Yetenekli, hızlı vs. ama kafa çalışmıyor.

nazım derseniz , almak lazım. mariano çok para alıyor :)

Kral öldü , Yaşasın Kral!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye