İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018-2019 Süper Lig 28.Hafta: Fenerbahçe-GALATASARAY (1-1)

• Please log in to reply
211 replies to this topic

#21 SERDAR1905

SERDAR1905

Senior Member

• Members
  • 909 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Nisan 2019 - 09:53 ÖS

Hem 3 puanı kaybedersek hemde kırmızı kartlarla kadroyu iyice bok edersek. Sezonun son maçı olabilir...
Şampiyonluğu başakşehire verecekler ama 2. Olmak önümüzde. Arkada ise beşiktaş fena takip ediyor.

Akıllı oynayıp koca sezonu haybeye çıkarmamaya çalışmamız lazım. Beraberliğe oynarsak 3 puanı alma şansımız yüksek.
Fener illaki hata yapacak! Yüzde100 yapacak.
Gol yemezsek maç bizimdir.

#22 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.540 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Nisan 2019 - 08:12 ÖÖ

Ben de topu bırakırlar yazacağdım. Ersun da çakalın önde gideni artık...

Kuru ve Akbaba'yla 4-6-0 / 4-4-2 karışımı mı çıksak...

bence öyle çıkmalıyız.. ileri 3 lü Kuru-Akbaba-Feghouli.. Ajaxta bu sezon zor maçlara öyle çıkıyor mesela.. uç santrafor Tadic kanatlarda pirpir adamlar.. en akıllı çözüm olur

What can I do sometimes..

#23 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.593 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Nisan 2019 - 10:35 ÖÖ

Diagne maçı aslında bu... Topu fenere verirsek hücumu onun başarılı olduğu şekilde yapabiliriz... Fener topu bize verirse "yok bro senin sahan, al sen oyna" dememiz lazım ısrarla... Bizde transition hücumu yapacak adamlar var; her ne kadar son pası geri zekalıca kullansalar da... 1. olmasa 2. gol olur illaki...

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#24 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2019 - 10:00 ÖÖ

Geçen seneki kadroyla ve üstüne harcanan parayla iyi bir kadro kuramayan yönetim ve teknik ekibe selam olsun yeniden.Neymiş 81 milyon kar etmişiz :) 10 milyon civarına 3 adam sattın birini bile yerine koyamadın..

Hadıi transferi yapamadın takım olabildin mi ? o da yok.

fener bu sene ne kadar kötü görünürse görünsün aslında hedef maçı gördüğü hemen hemen her maçtan istediğini aldı.

Üstelik Ersun bu maçı kaybederse kariyerinde fener defteri açılmamacasına kapanacağını biliyor.Dahası bu maçta iyi oynamayan herkes seneye gideceğini biliyor.

TFF cumartesi skoruna göre bu maçı beraberliğe bağlamak isteyecek.

Biz bundan çok daha iyi kadrolarla bile orada sonuç alamadığımız gördük ki bu sene deplasmanlarda bombok durumdayız.

o nedenle bana klasik bir "beraberlik iyi olur" maçı gibi görünüyor.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#25 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2019 - 11:09 ÖÖ

Aziz'in prensi Ali Palabıyık atanmış.. 

#26 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2019 - 12:30 ÖS

Ooooo geçmiş olsun, Başakşehir maçına da Çakır atanmış, o maçın istedikleri gibi biteceğini düşünerek çıkacak sonuca göre bizim maçın tahmini yapılabilinir.

Bence BJK ve FB kazandırılacak böylece 1-Başakşehir 2-BJK bitirtecekler.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#27 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2019 - 02:21 ÖS

Belhanda ya kadıköy'e çıkmış melo muamelesi yapacakları kesin...Bizim fas lı, melo gibi prof. da değil bu işlerde...

Tahriklere kapılıp kırmızı kart görmesi çok olası...

Dean...

#28 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Nisan 2019 - 06:20 ÖS

Bir sene mac başlamadan Arda'ya yapmıştılar ısınirken, aynısını bekliyorum. Feguli, Belhanda, Diagne potansiyel..

#29 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 09:59 ÖÖ

maç belhanda ve fegouli nin performansına göre şekillenir. onyekuru sürpriz yapar mı , sanmam.

Stoperlere takılıp kalmaya gerek yok. adamların forvetleri kabız. 30 mt den hasan ali bile gol atabilir.

Dileklerim şu yönde, hakem maçın ırzına geçmesin(akıllı olsun adam olsun), çarpan çurpan sersem toptan gol yemeyelim, çizgi üzerinden gol kaçırmayalım, abuk subuk kırmızı kart görmeyelim, 40mt den gol yemeyelim. Efendi efendi puan veya puanlarımızı alıp dönelim.

Muslera

Mariano-Donk-Semih-Linnes

Selçuk-Ndiaye

Fegouli-Belhanda-Onyekuru

Diagne

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#30 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 10:06 ÖÖ

terimin çıkacağı 11

mariano-donk-fernando-linnes

--------belhanda-ndiaye--------

--feghuli----emre--onyekuru---

------------çakne

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#31 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.545 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 10:26 ÖÖ

Harun
Isla Serdar Skrtel Hak
Topal Tolgay
Dirar Zajc Moses
Soldado

Muslera
Mariano Donk Semih Linnes
Fernando Ndiaye
Feghouli Belhanda Onyekuru
Diagne

Hoca orjinallik yapmazsa cikacak onbir bu. Oynadiklari top bi halta benzemese de bize ters gelecek bolca pirpir adam var. Kazanmaktan baska care yok.

#32 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 12:46 ÖS

Sadık, Jailson, Tolgay, Eljif, Alper, Valbuena ,Ayew de oynayabilir.

Semih oynamaz, Ahmet Çalık oynayacak bence.

Adamların beğenmediğimiz kadrosu bizden çok daha alternatifli.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#33 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.640 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 01:24 ÖS

Semih oynamaz, Ahmet Çalık oynayacak bence.

Bence de öyle olmalı

#34 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.574 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 04:46 ÖS

Sonunu bitiremediğim fussball rüyası gördüm yıllar sonra.

0-2 öne geçiyorduk.

Sonra 1 tane atıyorlardı... 

Gerisi yok....     (Lanet okul dönemi kabusuna evrildi rüya.. :D . Matematik sınavı sonucu koridora asılır mı lan, rezil olduk. )

Bu maçta (gereksiz) kırmızı görecek adam ligin kalanında oynatılmamalı. 

Hakem pisliği durumları hariç tabi.

#35 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 09:34 ÖS

Sonunu bitiremediğim fussball rüyası gördüm yıllar sonra.

0-2 öne geçiyorduk.

Sonra 1 tane atıyorlardı... 

Gerisi yok....     (Lanet okul dönemi kabusuna evrildi rüya.. :D . Matematik sınavı sonucu koridora asılır mı lan, rezil olduk. )

Bu maçta (gereksiz) kırmızı görecek adam ligin kalanında oynatılmamalı. 

Hakem pisliği durumları hariç tabi.

abi, golleri Hasan Şaş, Marcio, bir de Moldovan atıyorduysa, senin rüya bana baya tanıdık geliyor . :)

#36 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.574 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Nisan 2019 - 10:48 ÖS

:S . Harbiden banttan rüya görmüşüz... 

#37 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.640 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2019 - 09:58 ÖÖ

Can Bartu'nun kızı Gülfer Arığ yaptığı konuşmanın sonunda: "Son olarak yarınki derbi için bir şeyler söylemek istiyorum. Lütfen yarın Mehmetçik Basri, Lefter ve Can gibi layık olun bu taraftara."

Volkan Demirel: "Yarın babanın anısı için elimizden gelen her şeyi yapacağız."

Ali Koç: "Bu futbolcular, bu taraftar derbiyi senin için (Can Bartu) oynayacak, kazanacak. Fenerbahçe var oldukça, sen de bizimle var olacaksın. Çok sevdiğin Fenerbahçen, gururla taşıdığın çubuklun bize emanet"

#38 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.950 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2019 - 10:35 ÖÖ

Kazanmakla olmuyor o iş, ahlak lazım sizde olmayan bişey..

#39 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 900 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2019 - 11:54 ÖÖ

Yarın tribünde yerimi alacağım. en son 2010 daki o şansız pinonun, elananun,misimoviçin olduğu maça gitmiştim. inşallah uğurlu gelirim de şu kötü talih son bulur.

Tabi ki çok zor maç, Can Bartu'un ölümü insani olarak üzülmemizin dışında, bizim için daha da zorlaştırdığını düşünüyorum. Kadrom ise şöyle.,

Muslera

mariano donk a.çalık linnes

feghouli fernando ndiaye onyekuru

belhanda

diagne

Defansta karar veremedim tabi ki, fernandomu oynasın, semih balonumu ama gene de bjk maçındaki performansı iyi olduğu için ahmet çalık dedim. maçın adamı bizim için olursa olumlu da olumsuz da onyekuru olur. ve de feghouli diyorum. hadi içimden bir 2-1 daha geçiyor, saldırın aslanlar diyorum. Allah yardımcımız olsun.

#40 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.157 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Nisan 2019 - 07:29 ÖS

Can Bartu'nun kızı Gülfer Arığ yaptığı konuşmanın sonunda: "Son olarak yarınki derbi için bir şeyler söylemek istiyorum. Lütfen yarın Mehmetçik Basri, Lefter ve Can gibi layık olun bu taraftara."
Volkan Demirel: "Yarın babanın anısı için elimizden gelen her şeyi yapacağız."
Ali Koç: "Bu futbolcular, bu taraftar derbiyi senin için (Can Bartu) oynayacak, kazanacak. Fenerbahçe var oldukça, sen de bizimle var olacaksın. Çok sevdiğin Fenerbahçen, gururla taşıdığın çubuklun bize emanet"

Rahmetlinin kızının açıklaması normal elbette. Gık demem. Ancak FB'nin oyuncusu ve başkanı ölüm üzerinden motivasyon kasıyorsa artık söylenecek söz kalmıyor.

Can Bartu sadece FB'nin değil tüm Türkiye'nin bir değeriydi. Aynı Lefter Küçükandonyadis gibi aynı Metin Oktay gibi. Kayıp hepimizin kaybı. Allah rahmet eylesin.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye