İçeriğe git

Resim
- - - - -

27.Hafta: GALATASARAY - Malatya (3-0)

• Please log in to reply
54 replies to this topic

#1 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.612 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2019 - 09:30 ÖS

TSI 19:00 Cumartesi 06 Nisan 2019 Berbat bir kupa maçından sonra umarım ayaklar yere basar. Bugün çok kötü konsantre olmuş bir takım vardı sahada. Ligin sonuna geliyoruz hala daha Fernando hazır olsun Akbaba hazır olsun Emre solda güçlensin Nagatomo sakatlıktan çıksın Mitroglu ve Diagne kondisyon kazansın onu bekliyoruz. Ben halen 2. lik bizim için başarı diyorum.. bu kadro ve futbolla şampiyonluk cidden mucize. Hee birde ibra olmamış yönetimimiz var.. hadi hayırlısı
What can I do sometimes..

#2 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.661 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Nisan 2019 - 09:51 ÖS

Muslera
Mariano donk marcao linnes
Fernando ndiaye
Feghouli belhanda onyekuru
Diagne

Tabi terim in ideal kadroyu çıkardığı tarihte görülmediği için sapma payı adına kendisine linnes-nagatomo, diagne-Sinan, onyekuru-Sinan gibi değişiklikleri önerebilirim, bunun dışındaki abuk sabuk kararlarında fener maçı ile birlikte 2.ligi kaybetmiş oluruz..

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Nisan 2019 - 08:03 ÖÖ

06.04.2019 Cumartesi

19:00

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ

TT STADYUMU

TWjoccvTU4JXZJZ3aW3cVg_96x96.pngIL6aXs9M-fonmGUK9TodfA_96x96.png

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.362 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2019 - 01:29 ÖS

Şu maçta yapılacak puan kaybının izahati olmaz artık. Daha 4 gün önce aynı stadyumda oynadığın rakiple sahaya çıkacaksın. Tek fark tribünler dolu olacak. Kazanacaksın arkadaş bu maçı.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#5 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.030 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2019 - 03:52 ÖS

Kupada zerre açamamışız adamların savunmayı...

3 günde ne değişecek bakalım.

Lig havasının başka olacağına inanıyorum, inanmak istiyorum.

Tribünlerle 12 kişi oynamadan üstün gelemiyoruz zaten rakibe....

Bu arada Marcao'yu koyma Terim, gözünü seveyim. 

Kart sınırında...

%90 sarı verecektir hakem derbi öncesi. Donk'u Semih'i koy.

#6 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Nisan 2019 - 04:59 ÖS

Bu maçı alamazsan bir sonraki maçın bir anlamı kalmıyor ki... Ben böyle hareketlerin hep ters teptiğine inanırım; inanırım da değil gördük defalarca..

Bu arada Marcao'yu koyma Terim, gözünü seveyim. 

Kart sınırında...

Hoca şunu yapsın adım gibi eminim Marcao fener maçında ya penaltı yapar ya da kendi kalesine gol atar... Hatta fener maçı olduğunu düşünürsek iksini birden yapıp 42'de çift sarıdan atılır  :D

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#7 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.977 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 10:09 ÖÖ

Bence bu maçla birlikte bizim hikayemiz bitecek . Bizim gibi hasta Galatasaraylılar hariç camianın öyle bir şampiyonluk , yarış havası yok . FT ' nin de Malatya maçı sonrası konuşmaları pek hoşuma gitmedi . İbrasızlık ve hakemler konusunu altını çok fazla çizdi ve bunu ' benim bahanem var ' şeklinde sezdirdi bana . Konsantrasyon yoksa , şampiyonluk da yok . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#8 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.556 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 12:13 ÖS

ibrasızlık olayı iptal olacak gibi. mahkemeden tedbir kararı çıkmış, seçim kararı almak zorunda değil artık yönetim.
galatasaray ulan..

#9 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 02:04 ÖS

Fb maçına maks 1 puan yazabildiğimiz için kazanmamız şartoğlu şart.

#10 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.556 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 02:07 ÖS

oluşan siyasi iklimde artık başşakların şampiyonluğu garanti diye bir olay da kalmadı. hocanın ve takımın bu durumun farkına varıp dört kolla sarılması lazım şampiyonluğa. biz çatır çatır oynadığımız müddetçe karşımızda kimse duramaz bu saatten sonra.
galatasaray ulan..

#11 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 02:44 ÖS

Çatır çatır oynamaz bu kadro maalesef, şampiyonluk havası da yok camiada.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#12 kajganic

kajganic

Senior Member

• Members
  • 3.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Nisan 2019 - 10:50 ÖS

Şampiyonluk haftalarına girdik 

Sanmasınlar ki umudumuzu yitirdik.!

O Kupa ,yine Sarı Kırmızı giymiş kaptanların elinde havaya kalkacak..

7gQry.jpg

• galip resat bunu beğendi
They Will Come Back !!

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 03:05 ÖS

Muslera

Mariano Donk Marcao Linnes

Fernando

Feghouli Belhanda Emre Onyekuru

Diagne

#14 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.661 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 04:58 ÖS

Nihayet emre Taşdemir i gördü bu sefer de diğeri geldi, neyse fener maçında deneyecegine bu maç denesin en azından..

Malatya kupa maçına eksikler le çıktı, bu maç zannediyorum tam kadro olacaktır, o açıdan puan kaybına son derece açık bir maç..

Paniksiz sakın oynamamız gerekiyor, fark maçı değil bu, bir tane atip 3 puanı almamız lazım..

#15 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.274 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 05:06 ÖS

Bu orta sahayla helva olmakta mümkün¿

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.661 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 05:11 ÖS

Güzel yine nisbeten daha temposuz olan adem ve guilherme ilk 11de, yalnız tabi artık bu maç kamara da ilk 11 de ki geçtiğimiz maçta sonradan girdiğinde az çok nasıl bir problem olacağını gayet iyi gördük.. Tutulmayacak oyuncu değil ama insan ister istemez marcao nun kart durumunu düşünüyor..

#17 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 05:20 ÖS

Madem stoper yokken Donk orada oynayacakti Semih neden alindi? Evlat kontenjnindan belli ki.

#18 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.556 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 05:40 ÖS

fatih terim’e transfer yapmak yasaklansın diye boşuna demiyoruz. öyle ya da böyle beceremiyor adam. elinde 10 milyon euro forvet için bütçesi var ve adamın aylar boyu belirlediği isimler bıyıklı alan carvalho, praglı leylek tetteh ve 10 sene öncenin topçusu pato. tabi becerikli yönetim hiçbirini alamayınca terim’in en sevdiği transfer çeşidi olan anadolu takımlarında meşhur olmuş yabancı oyuncu olarak diagne. ömer bayramlar, muğdatlar, semihler klasik zaten. şimdi de yıllardır kayseride eti budu belli deniz türüç için 6-7 milyon eurolar telaffuz ediliyor. allah rızası için transfer işine karışma be hoca. herkesin beceriksiz olduğu konular vardır hayatta, bu da seninki işte, diretme.
galatasaray ulan..

#19 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.661 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 06:17 ÖS

Sarı karta mi yanalım bu adem piçinin yalandan yatarak 3 dk yemesine mi yanalım

#20 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.371 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Nisan 2019 - 06:20 ÖS

hakemin aklını alacağız (a..s..) o sarı kartı vermeyecektin. sene başından beri yapılmayan birleşme.. kaptan+ oyuncular ve tafaftarın ortak tepkisi..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye