İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

2018-2019 Süper Lig 21.Hafta: GALATASARAY-Trabzonspor (3-1)

• Please log in to reply
149 replies to this topic

#141 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.416 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 12:59 ÖS

Bi kere harika oynadık ama oyun üstünlüğümüzü maalesef skora yansıtamadık.. Onyekuru Belhanda.. eleştirdiğim isimlerin en basında gelenler.. dün en iyi iki oyuncumuzudu.. maalesef lazlara malzeme verdik ama çok açık söylüyorum böyle kazanmamız çok daha hoşuma gitti.. içim buz gibi oldu.. ooohhh.. tebrikler aslanlar.. dün kötü oynayan neredeyse yoktu.. bir tek vasat Diagne oldu ama o da olacak inşallah.
Stoperlerimiz taş gibi ama belli oldu ki her mac ikiside bir kritik hata yapacak.. yapacaklar.. ben normal olarak görüyorum.. bu ikilinin uyum surecini en az hasarla atlatırsak müthiş bir tandem oluşturacağımıza inanıyorum.
What can I do sometimes..

#142 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.738 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 01:06 ÖS

İşte o "dağınık"lığın tersi herkesin mıntıkasında iskemle çekip oturdukları yerden al gülüm ver gülüm yapmasına tekabul ediyor bizde maalesef.. :S  . (Hani tiki takayla ilerlemek yerine bildiğin Reis'in Takası ! na çalıyoruz ) 

Takım kesik kesik toplam 40dk bu şekilde hareketli (veya dinamik! ) futbol oynadı aslında. Bu özgüven nereden geldi ben de anlamadım. Harlem gibi.  Topu sür , yandakine ver, o sürsün , berikine versin... 

Bunu 90dk'ya yayarsan Kıtalararası şampiyon olursun :D  

Beceremezsen de 5'lenip damı dötü dağıtırsın... :S 

50dk'ya çıkarabilirsen TSL'de puan farkla götürürsün işi...:D   ( << Oyum buna şahsen.. Harlem'e de fazla kaçmamalı. Malzeme A+ kalite değil zira.  C+ / B- !!  )

#143 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 01:08 ÖS

dakika 50-75 arası bir dönem var ki sahamızdan çıkamadık.Üst üste  kombine atak yiyoruz .Bu nerede oluyor? TT arenada.. ne zaman oluyor 3 gol atmışken. Olmaz olamaz. Biz barca gibiysek rakip neydi o süreçte?Üsetlik marcao gibi defansdan atak başlatan, orta saha paslaşmasını bedelli yapıp direk geçen  bir adam varken.. adamın her 2 topundan biri gol pasının pası amk :)

ndiaye en iyi oynadığı maçlar da dahil aklı başında oynamaya engel olan adam,

donk feghuli çok kötüydüler..onyekuru pasör değil, bu sebeple belhanda dan başka aklı başında pas adamın yok. Mariano formda iken bu sorun daha az göze batıyor.

eğer feghuli böyl oynayacaksa forma girmiş emre yi tercih ederim.

Donk tudor zamanından esintiler izletti. fernando yu en azından pas trafiğinde mumla aradım.

jagne 2-3 iyi sırtı dönük istasyon yaptı. bunları arttırısa belhanda da tabelasını arttırabilir. allahtan umut kesilmez.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#144 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.159 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 02:57 ÖS

İlk 30 dakıka bir takımın bu şekilde oynayıp skorun 1-1 olması kadar garip bir şey görmemiştim daha önce...

Dean...

#145 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.876 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Şubat 2019 - 05:52 ÖS

Oyunu soğutmayı bilmiyoruz belki de. Uyutarak yenemiyoruz. Ya herro, ya merro olayımız.

Özellikle avrupada başarı için bu oyun soğutmayı, kontrollü oynamayı yapabilmeliyiz
  • Yasin Karabulut bunu beğendi
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#146 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 11:11 ÖÖ

Persembe gunu Benfica maci var, topak acmiyoz mu Can?

#147 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.207 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 12:02 ÖS

Persembe gunu Benfica maci var, topak acmiyoz mu Can?

Son lig maclarini 10-0 almislar

#148 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 12:05 ÖS

marcao'nun eski takımını yendiler. bizim eleman gidince iyice çöktü herifler :)

galatasaray ulan..

#149 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 12:06 ÖS

Lokomotif macini kim acmisti?
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#150 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.797 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 12:07 ÖS

Naiconal'e zaten gelen çakmış giden çakmış. 10 tane fazla olmuş tabi biraz :D 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye