İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

2018-2019 Süper Lig 21.Hafta: GALATASARAY-Trabzonspor (3-1)

• Please log in to reply
149 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 03:48 ÖS

10.02.2019

19:00

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ

TT STADYUMU

TWjoccvTU4JXZJZ3aW3cVg_96x96.pngrQs-vhZVYO9BbP4nInu3uw_96x96.png

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 03:51 ÖS

Öyle çok vur,kır,parçala demem ama bu maçın yeri ayrı; hem 4-0'ın rövanşı hem de o skorborda yansıtılan yazının intikamı olmalı.

Fernando cezalı, Donk'un durumu nedir bilmiyorum.

Muslera

Linnes Liyundama Marcao Yuto

Donk N'Diaye

Feghouli Belhanda Onyekuru

Diagne

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.416 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 03:51 ÖS

herşey bir yana.. topçular bu hafta hocayı üzmek istemezler herhalde.. dünkü berbat futbolu izleyeceğimizi sanmıyorum.

hakem Ümit bilmemne... beğendiğim bir hakem.
What can I do sometimes..

#4 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 04:39 ÖS

büyük ihtimalle çok iştahlı bir takım izleriz. transferler tribün hocanın babasının vefatı duygusu yoğun bir maç olur.Ama her maç olduğu gibi sahaya koyacağımız toplam oyun zekası bana hiç yeterli gelmiyor..İç sahada duygular oynar. Ruhunu koyarsan içerde maçı alırsın.

İyi oyun ile kazanalım.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#5 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 8.207 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 04:51 ÖS

Muslera
Linnes Liyundama Marcao Yuto
Donk N'Diaye
Feghouli Belhanda Onyekuru
Diagne

Harfiyen katiliyorum

#6 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.169 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Şubat 2019 - 09:36 ÖS

Trabzonda çok ciddi eksikler var, tempoyu yakalarsak fena bir maç olabilir, ki olmalı da..

Öte yandan rodallega ve nwakaeme ileride iyi işler yapabiliyor, bunlara hem markaj hem sakarlik anlamında dikkat etmek gerek.. Bir de çok dikkat ediyorum Yusuf yazıcı çok etkili korner kullanıyor, luyindama sonrası defanstaki hava toplarimiz ciddi anlamda aksıyor, dikkat etmek lazım..

Tabi bir de her zamanki gibi hoca faktorumuz var, mesela donk ilk yarı sonunda neden çıktı acaba Hatay maçında, ister misiniz selçuk la başlayalım maça.. Ömer veya kostas la ilgili böyle bir vehim dahi bulamıyorum, artık herhalde bir yerlerden denk getirip bunlardan birini de koymayı becermez terim..

#7 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 01:32 ÖS

Eksik falan anlamam . Sezon sonu ne olursa olsun , bu takımı ve camiasını evire çevire mahçup etmemiz lazım . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#8 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.527 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 01:41 ÖS

Biraz arzu istek olursa sahada 1-2 gollü bir galibiyet olur. Uyuşukluk deva mederse işimiz zor.

#9 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.598 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 01:43 ÖS

Belhanda şov yapar büyük taraftar önünde sonraki hafta için yerini garantiler. Tabi Feguli de.

Aynı saçma sapan hareketler devam ederse diye korkuyorum ilk maçtan ilk yarıdan Diagne ye top indiremezsek moral bozukluğu mümkün. 

#10 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.738 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 04:32 ÖS

Nijeryalı zebellah parçalamasa bari Linnes'i, ve dahi Liyun'u... Oraya dikkat.

Gerisini hallederiz gazla mazla. 

#11 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.468 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Şubat 2019 - 09:37 ÖS

Eger fark atma durumu olursa umarım durmayız
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.738 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2019 - 04:58 ÖS

Farkı 6'ya indirme şansı geliverdi...

Bu maçta, topu bırakıp hakemle oynayanın, afra tafra yapanın, hırs yapmayanın....

Sözleşmesi yırtıla...

#13 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 628 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2019 - 08:28 ÖS

Bir senaryo var kafamı kurcalayan. Takımın ekonomik durumu malum. Yönetim yüksek maaş alan Belhanda-Feghouli-Muslera-Fernando-Mariano'ya "gençler uzun vadede bizim sizin maaşları ödememiz mümkün görünmüyor, bu işten ne siz ne de biz zararlı çıkalım, gelin siz sene sonu kendinize bu paraları kazanacağınız başka kulüpler bulun" dediyse bu adamları hayatta motive edip şampiyon olamayız biz. Bilmiyorum, böyle açık açık konuşuluyor mu herşey ama form durumları ortada abilerin, herhangi bir iyiye gidiş de görünmüyor açıkçası...

#14 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Şubat 2019 - 09:36 ÖS

iyi de bu adamların deplasman performansına bakıp da bunu diyeceksek geçen sene de aynı teoriyi atabilirdik ortaya, çok da bir fark yoktu bu seneyle. içerde de yarın göreceğimiz gibi yine coşacak hepsi taraftar faktörüyle. bunlar maalesef gevşek adamlar, motive olup olmamaktan daha büyük bir sorunları var.
galatasaray ulan..

#15 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.835 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 10:30 ÖÖ

Fark mark diyorsunuz da şaşırıyorum bu takım hala bir takım değil

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#16 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.169 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 03:16 ÖS

Bütün haber/spor kanallarında falan aynı 11 var, umarım terim farklı olmak adına işler yapmaz.. Tabi bunu demişken fabioo nun yukarıda yazdığı hakemle didisme işleri de çok önemli, birkac maçtır yine belhanda, feghouli gibi oyuncular bunun sinyalini veriyor, ben çok hirsliyim mtoveyim ayağına abuk subuk işler yapmasınlar..

Öte yandan Trabzon un kalecisi çok tecrübesiz, as solbek yok, sosa buyul ihtimal yok ama yine de fena bri kadro çıkmayacak gibi, özellikle ileri dörtlü Abdülkadir Yusuf nwakaeme ve rodallega şeklinde ki dikkat etmezsek her türlü sorun açarlar..

#17 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 04:52 ÖS

Aman Selcuk falan diyorlardi iyi oldu Hocam tahmin edilen 11’i cikarmis.

#18 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.169 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 05:09 ÖS

Vay vay Trabzon all out attack demiş, yanlış anlamıyorsam sol açık amiri solbekte, ortasaha ortasında da abuldkadir 2 yerine yusuf var, ön dörtlü Abdülkadir ekuban nwakaeme rodallega şeklinde..

Atak ancak kontrollü oynamak lazım, bize ters gelen ne kadar oyuncu varsa sahada, başımıza iş almayalım..

#19 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.527 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 05:29 ÖS

Donk Ndiaye ikilisi de topla pek vasifsizlar. Tum is yine beklere ve geri gelip top alacak Belhanda'ya binecek. O da birilerine dirsek, kafa atmaz insallah.

İlk macra sov yapan Nijeryali eleman, Yusuf ve Abdlkadir yine hayatlarinin macini oynar.

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.024 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Şubat 2019 - 05:47 ÖS

Donk topla baya iyi yahu.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye