İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#91 Mbaye Diagne

• Please log in to reply
1031 replies to this topic

#1021 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 02:01 ÖS

Bu arada bu oynayıp penaltı kaçırdığına göre Brugge'ün 1. ve 2. forveti sakat veya cezalı herhalde.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1022 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 09:43 ÖS

Bu arada bu oynayıp penaltı kaçırdığına göre Brugge'ün 1. ve 2. forveti sakat veya cezalı herhalde.. 

Yok yahu. Adamların penaltıcısının elinden zorla alıp kullanmış penaltıyı. :D

Zaten teknik direktörleri bir sonraki maç kadrosuna almıyorum demiş. Kulüpteki geleceği bundan sonra hal ve hareketlerine bağlı vs. diye de eklemiş. Vermişler kısacası ayarı. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#1023 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.878 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 04:32 ÖS

Yok yahu. Adamların penaltıcısının elinden zorla alıp kullanmış penaltıyı. :D

Onu gördüm de o sarışın çocuk orta sahaydı yanlış hatırlamıyorsam.. Benim takıldığım sahaya nasıl girdiği, Brugge'ün iki forveti daha vardı bunun önünde, Oteke'yle Tukaka mı ne... Onlar neredeydi bunlar olurken? diye şeyettim..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#1024 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.374 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 05:17 ÖS

Sezonun ikinci yarısını çöpe atmayız umarım. 

Şimdiden gideceği takım ayarlanmalı. Transfer dönemi açılır açılmaz 6-7-8-9 kaç olursa satılmalı. 

(Ayakta durmayı öğrettiler mi bilmem, o riske girilmez. İstanbul'u gören cıvıyor zaten )

#1025 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.851 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 09:47 ÖS

Ikinci yarıda kadroda olur muhtemelen.

We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#1026 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.780 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2019 - 06:55 ÖS

Belçika basınındaki haberlere göre Club Brugge, Diagne'nin kiralık sözleşmesini feshedip Galatasaray'a geri göndermek istiyor. (NTV Spor)

#1027 osvaldo

osvaldo

Junior Member

• Members
  • 30.908 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2019 - 07:51 ÖS

Bu dickhead den halen medet umanda zerre akil yoktur. Gotumuzde patladi resmen. Bonservisi eline verip yollasak alani olur mu bilinmez..

10 HAGI

#1028 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2019 - 09:32 ÖÖ

Maaşını ödesinler o zaman :) Bir de bizim işimize yarasın bu işler. 

#1029 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2019 - 09:36 ÖÖ

Şimdi benim merak ettiğim bir şey var. FFP'ye göre biz bu adamın kiralama bedelini yüksek tutmak için maaşını ödedik. Onlarda maaşı yerine bize kiralama bedeli göstermiş oldular. Yani UEFA'yı kekledik. Kurallara göre yaptığımızda bir anormallik yok. Alışlarımızı da bu sayede açılan bütçeye göre yaptık. Brugge devre arası bunun sözleşmesini feshedip geri gönderirse kiralık kontratının 2. devreye denk gelecek kısmı da buharlaşmış oluyor. FFP burada sezon ortasında meydana gelen bu değişimi değerlendirmeye alıyor mu?

#1030 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 13 Kasım 2019 - 09:37 ÖÖ

Onu gördüm de o sarışın çocuk orta sahaydı yanlış hatırlamıyorsam.. Benim takıldığım sahaya nasıl girdiği, Brugge'ün iki forveti daha vardı bunun önünde, Oteke'yle Tukaka mı ne... Onlar neredeydi bunlar olurken? diye şeyettim..  

Bu yedekten girdi o maçta oyuna. Zaten ilk 11 çıkartmıyor teknik direktörleri. Okeke midir nedir onun yerine almışlar oyuna.

#1031 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 12:29 ÖS

Takıma geri almışlar bunu. Geri göndermek istemişler, bizimkiler de sanırım paranın hepsini ödeyin o zaman demişler. Artık nasıl bir kontrat imzaladıysak :) geri de göndermiyorlar galiba. Cherleroi ile yapılan hazırlık maçında oynamış paşam.

#1032 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.195 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2019 - 12:30 ÖS

Bu arada bir de beyanatı var. Eleştirilere cevap vermiş sosyal medya üzerinden

Doğduğumdan beri insanlar benim hakkımda konuşuyorlar, beni eleştiriyorlar, beni incitiyorlar. Bu, büyümem için bana güç veriyor. Şimdiye kadar dayandım, sonsuza kadar da dayanacağım. Buraya kadar geldiysem, Tanrı'nın bana verdiği irade güç ve ailemin desteğiyle geldim.

Neresi büyüyor bunun? Beyin ve kişilik olarak büyümediği ve gelişmedi ortada.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye