İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#91 Mbaye Diagne

• Please log in to reply
987 replies to this topic

#621 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2019 - 09:12 ÖS

26ea7988c5506a0a3a329720e54bc0c1.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#622 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2019 - 09:21 ÖS

Sorun değil,yarın gidiyorum der olur biter.

2e042ecb20cdceaf2b2666cf99a693a6.jpg

#623 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.942 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 11:52 ÖÖ

Ruh hastası abicim, menejerlere para versinler göndersinler. Bu adama güvenip CL maçlarına kilitlenemezsin. Takım içinde huzursuzluk sebebi olur. Belhanda falan bunun yanında zemzemle yıkanmış adamlar. 

#624 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.053 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 01:28 ÖS

Arabistan'a odaklanıp durduk da daha önce oynadığı ÇİN Ligi'nde hiç mi iz bırakmadı be muhterem ? 

Halbuse ne saçmasapan paralar veriyor bu Çin'liler, sırf Avrupa havası soludu diye bazı topçulara....

15'i 13'ü geçtim ben. 8milyon'a fitim artık.

#625 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.986 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 01:42 ÖS

Adamdan beklediğimiz uçanı kaçanı kaleye iteleme performansını göremedik. İçinden bir Gomis çıkacak beklentimiz vardı. Bu beklentiyi hem attığı gol sayısı hem de ödenen kol gibi bonservis bedeli yarattı. Bu paraları etmeyecek bir adama çok yüksek bedel ödedik de adamın cidden ne suçu var? Bu arkadaş elindeki malzeme. İster sat, ister oynat, ister tribüne gönder. Para Kasımpaşa'ya gitti, Diagne'de maaşını çatır çatır alacak. Daha adamı itin götüne sokmanın bir alemi yok. Gider veya gitmez. Ben olsam gitmem açık söyleyeyim. İstanbul parası olan insan için dünyanın en güzel şehirlerinden birisi. Arap çöllerinde nereye gidip karı kız kaldıracak, içip sıçacak bu arkadaş? 2 kat para alacaktır kalkar gider amenna.

Bonservisi ödeyen biziz. Pazarlığın tarafı biziz. Diagne ile alakası yok.

Diagne'ye ödenecek maaşın belirlenmesinde taraf yine biziz ve adamın şartlarını da kabul etmişiz.

Faydalanamıyor olsak da boklamamak gerek. Adamın sosyal medya kullanımı cidden dengesiz. Zeka seviyesinin de yüksek olmadığını sanıyorum. Forumlarda, eş dost mecrasında konuşur atar tutarsın tamam ama adamın sosyal medya hesabına defol git deme noktasına gelirsen bu cevaplara da hazır olmak gerek.

Şu Kasımpaşa 3milyon€ olayına da hala inanmıyorum. Transfer edilen oyuncunun totosundaki dübüre kadar kontrata yazılıyor. 3milyon€ diye bir madde yok ortalıkta. KAP açıklaması ortada duruyor. Bu ülkenin en şeffaf kulübüyüz alım ve satış sözleşmelerinde. Bu laf geçen sezon Diagne transferini kıskananların çıkardığı üfürme bir olay. Varsa bir belge sesimi keserim. Akılları sıra Kasımpaşa maçında, rakibin bize yatacağını ve bu paranın bir nevi şike olduğunu iddia edeceklerdi. (Ha bu arada böyle bir satış sözleşmesi olabilir mi? Olur elbette. Şampiyon olacak adam bir sonraki sezon CL'de oynayacak ve değeri artacaktır. Kasımpaşa Diagne'ye çok güvenmiş demek ki değeri daha da artarsa diye böyle bir madde koydurtmuş derim.) Ama şu maddeyi herkes sallıyor ancak bir tane gösteren kimse yok. Ne Kasımpaşa bundan bahsediyor ne Galatasaray. Medyada 3milyon da 3milyon diye atıp tutuyor.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#626 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.251 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 02:25 ÖS

Adamdan beklediğimiz uçanı kaçanı kaleye iteleme performansını göremedik. İçinden bir Gomis çıkacak beklentimiz vardı. Bu beklentiyi hem attığı gol sayısı hem de ödenen kol gibi bonservis bedeli yarattı. Bu paraları etmeyecek bir adama çok yüksek bedel ödedik de adamın cidden ne suçu var? Bu arkadaş elindeki malzeme. İster sat, ister oynat, ister tribüne gönder. Para Kasımpaşa'ya gitti, Diagne'de maaşını çatır çatır alacak. Daha adamı itin götüne sokmanın bir alemi yok. Gider veya gitmez. Ben olsam gitmem açık söyleyeyim. İstanbul parası olan insan için dünyanın en güzel şehirlerinden birisi. Arap çöllerinde nereye gidip karı kız kaldıracak, içip sıçacak bu arkadaş? 2 kat para alacaktır kalkar gider amenna.

oraya transfer olursa haftanın enaz 3-4 gününü Bahreyn'de geçirir kesin :).

bir yere transfer olmazda bizde kalırsa, sezon başı kampına katılacak olması, takım ve diğer oyuncularlada kaynaşmış olması sebebiyle ilk geldiğine nazaran çok daha iyi performans göstereceğini düşünüyorum. ama biraz kafadan kontak yapısı nedeniyle taraftar tepkilerinden etkilenip dahada kötüye gidebilir işler.. eğer bir yere transfer olmazsa, umarım taraftar daha aklı başında davranır. çünkü bu herif cl için yetersiz olsada, ligde öyle veya böyle penaltısız 20 gol barajını tutturabilecek bir oyuncu..

#627 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.188 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 03:05 ÖS

Ben bu adamın gitmeyeceğini söylemiştim . Çünkü adam kıl bir herif . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#628 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2019 - 09:28 ÖS

Diagne, transfer olması durumunda Galatasaray'a ödenecek bonservis bedelinden pay istiyor. (A Spor)

#629 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.419 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Temmuz 2019 - 08:47 ÖÖ

jinjol.jpg

Twitterdan,instagramdan biraz daha küfür vs yerse bu tarz bir paylaşım yapması an meselesi bence :D

Dean...

#630 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2019 - 01:04 ÖS

Mbaye Diagne; Juventus, Roma, Milan veya İnter'den birine transfer olmak istiyor. (Sabah)

#631 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.006 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Temmuz 2019 - 01:31 ÖS

Ben de Google, Facebook, Twitter'ın birinin merkezinde çalışmak istiyorum.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#632 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 10:42 ÖÖ

6c51a209060847292c15c0ef4f6c8102.jpg

#633 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.053 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2019 - 01:17 ÖS

Pek komikmiş...

Bana antu mizahı gibi geldi. :S

Sosyal medya truva savaşları... 

#634 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 12:52 ÖÖ

ister begen ister begenme.. kalırsa yine en az 15 tane atar.. CL de bi numarası olmaz ama TR liginde sayesinde yine çok ekmek yeriz.. bu herifin bu kadar aşağılanmasıni cidden anlamıyorum.. Afrikadan gelmiş muhtemelen eğitim düzeyi de düşük.. para bol ilgi bol.. bi şekilde instagramla tanışmış.. normal yaptıkları.. azcik empati kurunca bana hiç tuhaf gelmiyor.. adam demedi ya bana 13 milyon öde diye.. sahaya çıktığında da bir tuhafligini görmedim.. kendi kapasitesi kadar mücadele ediyor.. Diagnenin sucu ne?
What can I do sometimes..

#635 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.006 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 01:25 ÖÖ

Ben takimin da sahiplendigini dusunmuyorum bu arkadasi.

Sampiyonluk kutlamasina katilmadi yahu, daha nesini savunuyorsunuz bu gerzek herifin?
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#636 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.612 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 12:13 ÖS

Diagne'nin menajeri D'Avila yönetime, "Diagne size zorluk çıkarmayacak. Diagne gitmek istiyor. İtalya veya İngiltere'de oynama arzusu var" dedi. (Milliyet)

#637 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.251 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 12:26 ÖS

Diagne'nin menajeri D'Avila yönetime, "Diagne size zorluk çıkarmayacak. Diagne gitmek istiyor. İtalya veya İngiltere'de oynama arzusu var" dedi. (Milliyet)

İtalya'da juventus ya da Roma'ya gitmek istediğini söylemişti sanırım, İngiltere'den de m.city veya Liverpool'a gitmek istiyor olabilir.. bu takımlardan birinden teklif gelmesi durumunda bize zorluk çıkarmayacak olması sevindirici..
  • galip resat bunu beğendi

#638 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.840 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 12:37 ÖS

işte liverpooldan gelen o teklif..

https://twitter.com/...8071773184?s=19

What can I do sometimes..

#639 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.730 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 12:48 ÖS

Okaka mokaka alacaklarsa çakne kalsın.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#640 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.053 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Temmuz 2019 - 01:42 ÖS

Hadi insan olarak empati yapalım ki yaptık... ama sahadaki şu her saniye sahtekarlık kovaladığı haline sempati duymak imkansız. 
Ayakta kalıp boyunu moyunu kullanıp boğuşmaya çalışsa yine bu kadar feryat etmeyeceğim satılması hususunda....  
Zira ondan evvel gitmesi gereken, kontratının son senesinde bir kaç oyuncu var.

Ama bu zat ı muhteremin ne top tutmaya hevesi var ne oynamaya ne de boğuşmaya....

Paso balıklama dalma eğiliminde.

Şu Arabistan'ı yolma sevdamızdan tez vazgeçip artık Hollanda mı Almanya mı Belçika mı neresi olursa 7-8milyon'a salıvermek lazım.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye