İçeriğe git

Resim
* * * * * 2 oy

#91 Mbaye Diagne

• Please log in to reply
973 replies to this topic

#1 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.752 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 12:39 ÖÖ

Hayirlisi olsun, reserved.

MVdZNg.png

4jaA2A.png

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.752 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 12:55 ÖÖ

Uyudunuz mu yahu?

#3 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:02 ÖÖ

Hayırlı olur inşallah. Kasımpaşa bonservis bedeli olarak 13 milyon euro'nun  altına düşmüyor şeklinde haberler dolaşıyor. Üstelik bonservis bedelini de peşin istiyormuş. Transfer Kasımpaşa'nın ''tok satıcı'' tavrı nedeni ile zor görünüyor.

#4 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.811 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 02:37 ÖÖ

Oku baban gibi eşek olma durumu sözkonusu yalnız o temmenide...  :D

GS jersey = Gomis'in kendi jersey'si manası taşıyor olabilir.

Öyle olmasa da yine sadece sezonun ikinci yarısı bol bol gol atarsın inş karşim, biraz daha köz ?    dileği olarak da okunabilir...

Tamam lan tamam, istemiyorum anununike 13milyon'u şu adama gömmemizi, çırpınıp duruyorum işte... :S 

:D

#5 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.509 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 04:26 ÖÖ

Hayirlisi olsun, reserved.

MVdZNg.png

4jaA2A.png

Soldakiyle sagdakinin giyim stili taban tabana zit

#6 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.836 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 07:48 ÖÖ

Gomis yapılıydı. Bu bildiğin azman gibi duruyor Gomis'in yanında. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#7 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 08:11 ÖÖ

12,8 Milyon Euro'ya işlem tamam deniyor.Hadi hayırlı olsun bakalım.İnşallah bugün resmi anlaşma yapılır. İşi son güne bırakıp da evraklar yetişti,yetişmedi telaşına düşüp bir çuval inciri berbat etmeyelim.Bu transferle birlikte Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a ''bariyerin kralını'' göstereceğimize inanıyorum. Başakşehir bir maç daha kaybederse Türk Telekom Stadı'nda liderliği devralmış olacağız.Elbette sezon sonunda ise şampiyonluğu kucaklayacağımıza inanıyorum.

https://kralspor.ens...2019-01-30.html

#8 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.752 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 08:11 ÖÖ

Avrupa liginde piyasa yaparsa epl ye okuturuz diyorum.

#9 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 08:16 ÖÖ

İsmi en çok telaffuz edilenler arasına en iyisi sanırım bu arkadaş . Hasnun Galip ile Tepebaşı arası da yürüyerek 15 dakika .  Bize yakın bir transfer . Aslında çoğu Galatasaraylı , trezege için Paşa maçı izlerken bu arkadaşı da görmüştür . Gol sayısının arttığı son maçlara doğru , yani medyanın da gözünü diktiği dönemde , bu arkadaş kendine oynamaya başlamıştı bile . Kafasını kaldıran ceza sahasında bunu aramaya başlamıştı . Birilerine yaslayacakları belliydi .Neyse .. her şey bir yana adam iyi bir santrafor .. eğer kafasının içi de ayakları kadar iyiyse takımın yıldız olur .. Artık para kısmına girmemek lazım .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#10 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 2.121 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 09:15 ÖÖ

Olası bir transfer halinde Diagne'nin 4 maçlık kırmızı kart cezasının ne zaman biteceği ve hangi maçta sahada yer alacağı ile ilgili speküsyonlar olmaya başladı. Aytemiz Alanyaspor ile oynanan kupa maçında kırmızı kart gören Diagne, kupadak rövanş ve ligdeki 2 maçta forma giyemediği için, golcü oyuncunun 4 maçlık cezasının 3'ü tamamlandı. Diagne, 20. haftada oynanacak olan Aytemiz Alanyaspor - Galatasaray maçında da forma giyemeyecek. 27 yaşındaki futbolcu 21. haftada oynanacak olan Galatasaray - Trabzonspor maçında görev verildiğ takdirde sahada olacak. 

Not : 5-6-7 Şubat tarihlerinde Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçı var. Bu durumda ilk olarak Ziraat Türkiye Kupası maçında oynama şansı elde edebilir. 

https://www.futbolar...dakika-365331h/

#11 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.651 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 09:50 ÖÖ

Ya Gomis zayiflamis ya da bu herif baya iri

#12 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.451 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 12:06 ÖS

1,93 boy, 36 macta 34 gol, 2 asist.

Tam Terim´in sevdigi türden pivot. Ki bizde onu besleyecek oyuncular Kasimpasa´dakinen daha kaliteli. Kesin tutacak transfer gibi duruyor.

# 10 - Felipe Melo

#13 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.672 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:01 ÖS

3 idmandan sonra adami kovmaz insallah.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#14 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:02 ÖS

Madem başlık reserved; ben de muhalefetimi şuracığa yazayım "objected" diye...

Djagne alınmasın değil aslında, alınsın, hobi olarak yine alınsın falan diyeceğim ama cümle dönüp dolaşıp yine alınmasın'a gelecek; o yüzden peşin peşin muhalefet çakmak daha doğru...

Ben iki şeye inanıyorum:

1- Bu herif Terim'in birinci adayıydı (bayılır böyle anadolu kaplanlarına para saçtırtmaya)

2- Bu transfer KPŞ'nın yarıştan uzaklaşmış olması nedeniyle makul bakmaya başlaması kadar FT'nin ültimatomu sonrasında eli ayağına dolaşan yönetimin de süregelen beceriksizliği nedeniyle olmak üzere...

12M€, 13M€.. Konuşulan paralara bak aga!?! İlk maçta TS'li bir kasabın sezonu kapattırabileceği veya bir kavgaya karışıp uzun ceza alabilecek, şampiyonluk gelmezse bütün mali operasyonu skip batırabilecek, tüm yumurtaları aynı sepete koyduran bir satın alma... PAOK'un Garry payını da düşünürsek ara transferde eksiye düştüğümüzün de resmi ayrıca...  

Ben takımın profesyonellik düzeyini arttırırken kasasını da boşaltmayacak hayvani gücü akılla takas edebilmiş bir kuzeyliyi tercih ederdim; en azından tutmazsa batmayız kabilinden..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#15 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.775 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:32 ÖS

eğri oturup doğru konuşalım.. hangimiz bu transfere şaşırdı? eninde sonunda dönüp dolaşıp Anadoludan ya Vedat Muriqiyi alacaktık ya da işte hoca korkusundan olsa gerek Diagneyi.. işin kötü tarafı herifi cezası var gelse bile.. kaç maç bilmiyorum ama.
What can I do sometimes..

#16 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.775 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:34 ÖS

hee bi de bu adamın ismini nasıl okuyoruz? Cakne? Diyağn? Diyagne.. ismi kolay olaydı iyiydi
What can I do sometimes..

#17 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.811 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:58 ÖS

Gollerinin tamamı önüne servis edilmiş topları depiklemek üzerine bu arkadaşın...

Gomis gibi sırtında gezdirip tıkadığı 1 gol ya var ya yok. 

Tamam, Gomis bir dünya yıldızıydı zaten; orayı geçtim. 

Demek istediğim sen böyle deli gibi servis yapıp beslesen Derdiyok'un 20 golü vardı şu an.... 

Bunu yapamıyorsun çünkü Kasımpaşa, gollerinin pek çoğunu ani akınlarla atıyor. Tek kale maç esnasında değil. 

Leştir şudur budur diyen asla yok ama değil 13milyon overpay'in tillahı olacak...  

Kasadan 13m çıkacaksa kesinlikle yanında Trezeguet'yle beraber gelmeli. Beyin olarak en sıkıntılılardan olsa da kabiliyet olarak elindeki kanatlardan daha hünerli bir arkadaş. Diagne'nin ligde yıldız statüsüne gelmesindeki payı en az %60...

Umarım hoca en azından bunda diretir.

Taşdemir sağlıklıysa; ve halihazırda Linnes de orayı yedekleme potansiyeli göstermişken takasa Ömer'i de eklemeli....  

#18 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.647 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 01:59 ÖS

İsminden de maliyetinden de hiç hoşnut değilim. Hayırlısı olur inşallah diyelim bari.

#19 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.634 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 02:16 ÖS

ben de kafadan muhalefetim bu transfere. Hele ki bu paralara. Şaka gibi. nerde setlitmınt agrıtmınt nerede bu devlet hani nerde ffp.

bu arkadaş ve trezeguet idamana çıkmamış sözde.

10 + bonus filan olur ise 2 li paket olur, gerisi külliyen zarar ziyan.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#20 Enjolras

Enjolras

Senior Member

• Banned
  • 1.087 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ocak 2019 - 02:25 ÖS

Valla tüm parayı gömüp getirseler de başarı sayarım. Ben transfer yapacağımıza hala inanmıyorum.
V!va L!berte!

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye