İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018-2019 Şampiyonlar Ligi 5.Hafta: Lokomotiv Moskova - GALATASARAY (2-0)

• Please log in to reply
90 replies to this topic

#81 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Kasım 2018 - 10:11 ÖS

Şut neden atmıyoruz o da ayrı sorun.

Şut çeken yok.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#82 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Kasım 2018 - 10:20 ÖS

Hakemdi, federasyondu falan derken takimin kotu halini ikinci plana attik. Formda bir tane adam yok. Mac icinde biraz parlayan oyuncular oluyor hepsi bu.

Hakikaten devre arasi vs deniyor ama daha 4 mac var ve ikisi deplasman bjk ve basaksehir maclari. İcerdeki oyunumuz da son maclarda ortadayken komple havlu atacagiz gibi. Kenetlendik, hirslandik romantik guzel aciklamalar ama gercekci degil, sahadaki goruntuden de belli oluyor bu durum.

Emre Akbaba, Ndiaye gibi gereksiz islere harcayacagimiz parayla asil ihtiyacimiz olan tipte adamlar alabilsek daha farkli olabilirdi ama takimin fizik durumu da icler acisi. Kosu istatistiklerinde her mac gerideyiz sanirim ve kora kor oynadagimiz 1 2 mac hatirliyorum, onlar da sezon basi zaten.

Gelecek karanlik. Ben basaksehir samp olsun isriyorum. Su yoklukta bjk falan alip gitmesin bar.

• Volkanus bunu beğendi

#83 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 12:09 ÖÖ

Altyapıdaki aslanlardan 3-4 tanesini daha ilk 11’e monte etmek lazım. Toplama yabancı oyuncularla olmuyor artık. Özümüze dönmeliyiz. 6-7 has Galatasaraylı türk ve 4-5 A kalite yabancı. Eren’in ihaneti umarım affedilmez. Bir daha forma yüzü görmemesi lazım.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#84 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.332 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 12:24 ÖÖ

Şu gruptan çıkamamak büyük rezalet , yönetimin suçu. 31 Ağustos bittiğinde bu belliydi.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#85 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 08:08 ÖÖ

Şampiyonlar liginin en az ,  kendi ligimizinde en az koşan sondan 4. takımıyız...

Hakemler,sakatlıklar,cezalar,fedarasyon her şeye eyvallah ama bana bu mevzuyu kimse açıklayamaz ...

Dean...

#86 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 08:10 ÖÖ

60.dakikada da dili dışarda herkesin, hem koşmuyorlar hem de erkenden pilleri bitiyor.

75 dakikalık kondisyonu olan herkes bizi yenebilir.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#87 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 08:39 ÖÖ

Sanırım hayatımda ilk kez bir Galatasaray açını tam izleyemedim . Kapattım televizyonu . Rezil yönetim bir santrafor alamadınız bu takıma .

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#88 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 10:36 ÖÖ

Son 23 maçta 2 galibiyetimiz varmış Avrupa Kupaları'nda. Rezalet !

#89 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 11:10 ÖÖ

Schalke'nin ana sponsoru Gazprom mu hala?

Son maçlar çok şeye gebe.

#90 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.411 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 12:46 ÖS

Schalke'nin ana sponsoru Gazprom mu hala?

Son maçlar çok şeye gebe.

partnerlikleri devam ediyorç Porto'yu evimizde yenemiyorsak zaten sonuncu olalım da bitsin bu çile...

24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#91 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Kasım 2018 - 12:54 ÖS

Porto'nun 2.golünü bi izleyin, biz en son ne zaman bu kadar organize gol attık?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye