İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018-2019 Süper Lig 13.Hafta: GALATASARAY - A.Konyaspor (1-1)

• Please log in to reply
111 replies to this topic

#21 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 06:41 ÖS

Sahiden de hoca değişikliği hep de bizim maçlara denk geliyor. Bu sezon deplasmanda Saffet Susic in görevine son verildikten sonra, yardimci hocasi takimin basindayken karşılaştığınız Akhisar'a 3-0 mağlup olmuş; teknik direktor P.Cocu'nun görevine son verildikten sonra yardimci hoca Koeman'a emanet edilen Fenerbahçe'ye karşı ise 2-2 berabere kalmak sureti ile , sonuçları itibariyle, mağlup olmaktan da beter bir duruma düşmüştük.

İlginçtir, geçen sezon da Konya ile benzer durumda karşılaşmistik. Mehmet Özdilek'in görevine son verilmesi neticesinde Konyaspor'un başına getirilen Sergen Yalçın ilk maçında bizi çok zorlamis, Sinan Gümüş' un muazzam golü ile, deyim yerinde ise "ecel terleri döktüğümuz " ve maçın basinda 0-1 geriye düştüğümüz maçtan 2-1 galip ayrılmıştık. ( Bu maçta , zor şartlarda elde edilen bu galibiyet bana göre takimin ve taraftarların şampiyonluğa olan inancini zirveye çıkarmıştır. En azından ben bu galibiyetten sonra şampiyon olacağımiza tam manasi ile inanmaya baslamistim.)

Geçen sezon Türk Telekom Stadı'ndaki maçlarda ''mağlup duruma da düşsek, ne yapıp ne edip galip geleceğimiz" inancını aşılamisti bu takim. Malesef bu sezon ayni takim maç Türk Telekom Stadı'nda da olsa, bize bu inanci asilayamadi. Bu sezon kendi evimizdeki maçlar içerisinde ilk golü yediğimiz tek maç olan Bursaspor maçında, ligde iç sahadaki maçlarda uzun süredir devam ettirdigimiz namaglup unvanimizi kaybediyorduk az kalsin.

Konya maçı her açıdan zor geçecek. Allah yardımcımız olsun inşallah.

#22 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 07:28 ÖS

-------Muslera
----Ozan Maicon Ahmet
Linnes Fernando Selçuk Ömer
---------Yunus
----Feghouli 10kuru

#23 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.391 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 07:33 ÖS

Aykut Kocamal'a koymak için şu maçı kazanmayı 2 kere istiyorum.

#24 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 11:25 ÖS

Son 3 iç saha maçı: 1200km yol, çok litre rakı, toplam 10 gün kısılan ses, 4 kişi harcanan 2 asgari ücret + benim kırılan telefon... sonuç: 0-0 / 1-1 / 2-2... Normalde devrederdim kulübe; 60 lira puan geliyor her defasında ama gördüğüm son galibiyet de ta eylül ayındaydı anasını satayım...

Hit the road, Jack!

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#25 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 07:48 ÖÖ

Frodo maça gitmesin kampanyası başlatıyorum, git Selda Bağcanla konser ver. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#26 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 02:49 ÖS

Lem nalakası var benle, Alanyayı Dynamo'yu da aynı gözler gördü netçede +9 la dbl clean-sheet yaptı takım :P 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#27 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 03:13 ÖS

Dinamo mu? Lokomotiv olmasın o? :)

• frodo555 bunu beğendi
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#28 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Kasım 2018 - 03:33 ÖS

Lem nalakası var benle, Alanyayı Dynamo'yu da aynı gözler gördü netçede +9 la dbl clean-sheet yaptı takım :P

ahahah olm adam rakı diyo ,  kamyonla diyor ne bilsin dinamo mu lokomotif mi  :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#29 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2018 - 08:25 ÖS

elektrikli lokomotife dynamo denmez mi? :D 

Ben dinamo hüpnesii kola kendini diye bağırdıydım valla

#30 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Kasım 2018 - 09:25 ÖS

https://www.galatasa...-carsamba/42810

Nagatomo idmanda ceylan gibi sekiyor ? 

Got a proplem ?

Şu sofradaki somun miktarı da maaşallah. Anlaşmalı kaliteli bir Alman backhausenzeit falandır inş... 

#31 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2018 - 07:58 ÖÖ

fernando ve nagatomo da geldiğine göre hayırlısıyla konyanın üzerinden geçeriz.

eren zararlısı da düzelmiş sanırım. götü atmazsa o da oynayabilir. tabi hoca üstünü çizmemişse.

oraya bir 3 puan daha yazmanızı rica edicim...

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#32 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2018 - 01:22 ÖS

Hüseyin Göçek hakem.

Yıl 2018, bu çapsız hala maç yönetiyor.

#33 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Kasım 2018 - 04:53 ÖS

nefret ettiğim hakemlerin basında gelir.. bunu da bi amaçla vermişlerdir bizim maça ya dur hayırlısı.. ilk isi ceza sınırında olan Fernandoya sarı kart vermek olur muhtemelen.
What can I do sometimes..

#34 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 09:52 ÖÖ

muslera

maicon-serdar-ozan

mariano-selçuk-fernando-baryam

fegouli-eren-onyekuru

• Giga bunu beğendi

#35 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 10:09 ÖÖ

Bu Linnes size ne etti?

#36 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 03:30 ÖS

ben hocanın çıkaracağı kadroyu yazdım. yoksa selçuk,baryam ve mariano olmaz. olmamalı. sinana söve söve sakat ettik , sıradaki gelsin.

#37 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 06:20 ÖS

Ucluye devam anlasilan, Eren ilk 11de. İnsallah gecen seneki Gencler maci sonrasina benzemez.

#38 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 08:14 ÖS

Az evvel Muslera sezonu kurtardı belki de...

İstekliyiz ama Bayram ve santraforun vasatlığından pozisyona giremiyoruz. 

Feghouli sonunda hırslı.

#39 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 08:17 ÖS

Nagatomo - ömerle  // ozan yerine linnes (ozanın yapacağı kadar stoperlik yapar hatta mariano ile değişimli oynarlar .. kanatlardan gidebilmemiz ve pas hatalarını azaltmamız lazım.  Son hamle muğdat yada yunus. 

#40 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Kasım 2018 - 08:18 ÖS

3lu defans hayatta oynayamayiz.. tüm olmayan düzenimiz bozuluyor pozisyon yaratamıyoruz..
What can I do sometimes..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye