İçeriğe git

Resim
- - - - -

2018-2019 Süper Lig 13.Hafta: GALATASARAY - A.Konyaspor (1-1)

• Please log in to reply
111 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 07:55 ÖÖ

ALİ SAMİ YEN SPOR KOMPLEKSİ

TT STADYUMU

23.11.2018 20:30

TWjoccvTU4JXZJZ3aW3cVg_96x96.png-    GI8KXqt_7nrWNszUh2mC-A_96x96.png

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 08:02 ÖÖ

Emre Akbaba, Nagatomo, Sinan Gümüş,Belhanda sakat.

Rodrigues, Donk, N'Daiye cezalı.

Serdar Aziz, Eren, Fernando belirsiz.

Muslera

Linnes Ozan Serdar? Ömer

Fernando?  Selçuk

Mariano Feghouli Onyekuru

Eren?

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 10:26 ÖÖ

bunca sakattan sonra hala "bunun takımın iyi çalışamamsıyla ,teknik ekiple ilgisi yok" diyen var mI?

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#4 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 10:28 ÖÖ

Genelde Aykut ve takımlarına karşı üstün geliyoruz ama Cuma'ya kadar başka sakatlar da verebiliriz. Fernando yetişir diye umuyordum ama sanırım o da belirsiz, yetişse bile temposu ne kadar olur tartışılır. 

Çok zor maç olacak. 

#5 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 11:20 ÖÖ

Belhanda icin de 6 hafta yok seklinde haberler cikmis. Bu kadar eksikle bu periyodu atlatamayiz gibi geliyor.

#6 heroesoflife

heroesoflife

Senior Member

• SIT
  • 2.450 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 12:09 ÖS

Muslerayi evine kapatın idmana bile cikmasin mk

#7 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 12:31 ÖS

Kulüpten de resmi açıklama gelmiş yaklaşık 6 hafta diye.

Bu işin ciddi bir biçimde sorgulanması lazım. Bir yerde yanluş bir iş yapıldığı kesin. 

#8 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 01:02 ÖS

kralspor4710.jpg

https://kralspor.ens...2018-11-19.html

#9 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.043 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 01:06 ÖS

tüm suç kondisyoner ekipte ve dolayısıyla terim’de. bu kadar darbesiz sakatlığın başka bir açıklaması yok. e çıkıp bir zahmet sorumluluk alacak, en kısa sürede bu işin cezasını nasıl kesip düzelteceğini anlatacaksın taraftara. tamam tff, demirören, koç şerefsiz, forvet almadan satan yönetim dangoz filan da sen de çok düzgün iş yapmamışsın demek ki.
galatasaray ulan..

#10 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 01:11 ÖS

U21 saldırın evlatlar..

#11 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 01:26 ÖS

Ben sezon başı kampının sallanmadığını düşünüyorum, daha önce de dile getirdim bunu ve bana karşı çıkanlar olmuştu.

Bu takım çalışmamış, kondisyon yememiş ve güçsüz.

Donk dışında sahada güçlü duran, yere sağlam basan adam da görmüyorum belki biraz da N'Diaye.

Başakşehir ve BJK maçlarında net yeniliriz de bari içerde kazansak biraz puan.

#12 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 02:19 ÖS

Darbe sakatlıkları da netice itibarı ile kas gücüyle alakalı bir durum.. sen taş gibi olursan herif vurur kendi ayağını kırar, olmazsan da seni kırar.. Bu kadar fazla ciddi sakatlık kondisyon ve fizyoloji planlamasın kötü olduğunun karinesidir. Bunda az da olsa dar kadroda herkesi suyunun suyunu sıkarak dibine kadar kullanmanın da muhakkak payı var ama baş suçlu bu bilime fazla inanmayan teknik(!) ekiptir.

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#13 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 02:46 ÖS

Şaka maka hoca değiştiren rakip geldi ya yine vay arkadaş.
Bu fizik kondisyon muhabbeti sadece hocayla alakalı değil bence oyununun kendine bakması konusu da var. Gomis dediğimiz adam 33 yaşinda, poldi 32 yaşında fitness salonundan yayın yapıyordu. Sakatlık olabilir ama geriye dönüş ve olayın ciddiyetini geçiştir e bilmek için güçlü olmak lazım. Bu kadar paraları sadece eve arabaya afedersiniz karıya kıza bağlamak için almıyorlar. Bu konuda profesyonel adamımız var mı bilmiyorum.
Bu hususarın sözleşme imzalanırken gündeme getirilmesi lazım. Buna maça yemiyorsa tutacaklar adam gibi kondisyoneri getirecekler Yönetim olarak. 90 yılındaki istasyonla olmuyor artık bir yere kadar..

#14 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 02:48 ÖS

bu sene  gomisin zamansız gitmesi gitmeden önce sorunun çözüme bağlanamaması ,yönetimin ikircikli tutumu bunların bir çoğu Terimin bu seneyi iyi yönetemiyor olmasına bağlı.Zira tamam teknik taktik konusunda zaaflarını bilsek de , biz Terimi bu tür yönetsel kekemeliklere izin vermeyeceğini varsayarak istiyoruz.Şu an takımın başında başka bir hoca olsa ortalık yangın yeri olurdu..Terim santraforsuz lige başlıyorsa oyuncuları tel tel dökülüyorsa saha içi disiplin dağılmışsa aynaya bakmak zorunda. geçen yıl ne kadar 2011 gibi kafayı sadece işine verdiyse bu senede o kadar 2012 gibi kafası işinde değil.

• galip resat bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#15 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 03:49 ÖS

Kalecinin kayarak çıktığı, 96 dakika sonra bizim hücumcuya dokunduğu bir pozisyon sonrası VAR'lı yanarlı dönerli bir penaltıyla galibiyet istiyorum. 

Sayın TFF.

Nagatomo nasıl yetişmez arkadaş ?  Mangal körüğüyle hava basın ne yapın edin yetiştirin. Ne iş yahu.

Keza Fernando.

Bunun dışında Giga'nın kadro Allah'ın emri...

ASY'de Selçuk 60dk idare eder en azından sanırım.

#16 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 04:17 ÖS

Fernando yetişmez ise Maicon ve 3lü savunma derim.

#17 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 04:28 ÖS

Almanyada bi ton üst düzey kondisyoner var.. bkz bundesliganin en dandik takımı bıraksan 120 dakka koşar.. parasıyla değil mi birader kap gel işte 2 3 tane.. bu kadar sakat net Terime yazar.

Konyada Yatabare fizik çok güçlü.. stoperlerin işi zor.. sonradan giren fofana da bizim sağ bekleri otturur.. uyarıyorum bak :P

Muslera

Mariano Serdar Maicon/Ozan Linnes

...............Selçuk......Fernando.........

Kuru..................Feghouli........Muğdat

.....................Eren🤮................
What can I do sometimes..

#18 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 495 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 04:43 ÖS

...kafası işinde değil.

Aynen böyle düşünüyorum. Bu seneki en büyük sorunumuz bence.

#19 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 05:00 ÖS

Elde kalanlardan yalandan da olsa bir 11 çıkıyor mu bari? 

Nando... DR: Maşallah tek yedekli mevki... DC'ler: Ozan - Maicon, arkası yok ama ben Serdar n'apar eder oynar diyorum... DL: Omar (işte şimdi sıçtık) Orta: Selçuk - ....??? kim oynayacak göbeği lan?? bir de değil 2 lazım... bu noktanın tamamı ve hücum için bir dattiridat bir de feghouli var sanırım...

Şöyle birşey denesek; tabi fernando varsa:

-------------------Nando-----------------

Mariano - Maicon - Ozan - Linnes

------Selçuk----Fernando--Ömer---

----------Feghouli---Onyekuru-------

-------------------Eren(?)----------------

Yedek: Muğdat - Yunus - Celil - Çipe - Ahmet - Atalay - sen - ben - o ....(21 yine olmadı aaq)

Bu arada sezon başında çok eksik görünen kadromuz; tek bir takviye yapılmasa ama sakatlar cezalar dönse amma derin gözükecek gözümüze ha! 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#20 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Kasım 2018 - 05:36 ÖS

Migdat'ı unuttuk. 

Kalbimiz kuruya.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye