Jump to content

Photo
- - - - -

İş Aranıyor

• Please log in to reply
5 replies to this topic

#1 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8,975 posts

Posted 13 November 2018 - 02:56 PM

Arkadaşlar bir arkadaşımın çalıştığı mağaza kapanıyormuş yıl sonunda.

İş aramaya başlamış haliyle. Firma kendisinden memnun, bir başka şehre transfer etmek istemişler ancak tüm hayatını değiştirmesi gerekeceğinden kabul etmemiş doğal olarak.

Çevrenizde mağazada, öncelikle satış kısmında çalışmak üzere, kadın çalışan arayan tanıdığınız varsa haber edin lütfen. Deneyimli mağazıcıdır kendisi. Satıştan, kasaya kadar tüm süreçlere hakim birisidir.

İstanbul için konuşuyorum elbette.

İlginiz için şimdiden teşekkürler.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10,828 posts

Posted 13 November 2018 - 11:19 PM

Şu an en zor iş bulunacak sektör maalesef...  Bizim ufaklığın bakıcısının oğlu çürük raporunu vermeyen yavşak tabip albay yüzünden işi bırakıp askere gitmek zorunda kaldı; gittikten 2 hafta sonra yemin öncesi muayenede çürüğe ayırıp geri gönderdiler... İşinde çok iyi ve tecrübeli olduğu halde eski şirketi bir sürü mağaza kapattığı için yeniden almadı; iki aydır dolanıyor, bütün AVM'lerde çürük diş gibi bir sürü kapalı kepenkler var diyor... kısacası bankacılar bir, perakendeciler iki maalesef en çok etkilenenler; hiçbir yerde iş yok... Nereyi teklif etmişler bilmiyorum ama çark etme fırsatı varsa şehir dışını düşünsün; hem ayrılınca farkına varıyor bir sürü İstanbullu, İstanbul'un aslında o kadar da yaşanılası bir şehir olmadığının..

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#3 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1,158 posts

Posted 14 November 2018 - 12:09 AM

Enerji sistemleri mühendisliği bölümü mezunu bir bayan arkadaş var. Yardımcı olabilecek var mı? Şehir önemli değil.

#4 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26,945 posts

Posted 14 November 2018 - 06:27 AM

Bana cvsini ulastirirsan paylasirim sirkette.
  • galip resat likes this
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#5 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 1,158 posts

Posted 14 November 2018 - 01:37 PM

Giga çok sağol ilgilendiğin için. Mail adresini özelden yazarsın herhalde. Hemen yollayabilirim CV'yi.

#6 Ibrahim

Ibrahim

Senior Member

• Members
  • 6,621 posts

Posted 15 November 2018 - 04:27 PM

Selamlar. 12 yıllık mağazacı olarak hiç böyle bi dönem görmedim diyebilirim. Şu Rus uçağının düşürüldüğü dönemde bile işler iyiydi ama benim mağazam krizi fırsata çevirenlerin uğrak yeri olduğu için yine de topallaya topallaya şirket ayakta duruyo. Zaten lüks mağazacılık sektöründe multibrand mağazacılıkta birinci konumdayız ülkede. Ancak bu demek değil ki bazı sıkıntılar yok. 1-2 hafta önce mağazalardan belli sayıda işten çıkarmalar oldu. Özellikle de satışı düşük olan ve yöneticilere problem çıkaran kişilere yol verdiler. Önümüzdeki haftalarda da buna benzer şeyler olucak. Biz de satış yapmak için yırtıyoruz kendimizi işten çıkarılmayalım diye. Böyle bi dönemde bile inanılmaz para kazanan satışcılar var tabi. Olur da çıkanların yerini doldurmak için arayış olursa aklımda olsun. Arkadaşın hangi ilçede ikamet ediyodu?
TT Arena Delisi

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users