İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

STSL 11.Hafta: GALATASARAY SK - Fenerbahçe (2-2)

• Please log in to reply
241 replies to this topic

#1 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 01:59 ÖS

02.11.2018 Tsi 21:00 Bu topici açarak büyük risk aldığımın farkındayım ama şu zor günlerde biri bu sorumluluğu almak zorunda😉. Cidden maç ile ilgili ne dusunecegimi bilmiyorum. Fb de yeni hoca kim olur yoksa Volkan mi takımı yapar.. bizde sakatlardan kim düzelir.. bi ton bilinmeyen denklem o yüzden 11i mi şimdiden yazmiyorum. Şu an yazabilecegimiz sadece Muslera Donk Ozan Ndiaye, Rodrigues ve Selçuk var.. bekleyip gorecez.. tahmin bile yapamıyorum.49997f164e338418e54d3494ff2a7bb5.jpg
  • frodo555 bunu beğendi
What can I do sometimes..

#2 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 02:24 ÖS

4 senedir yenemiyoruz.

3 mağlubiyet 4 beraberlik.

Son golümüzü 3 yıl önce atmışız.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#3 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.790 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 02:29 ÖS

Demek ki zamanı geldi.

Ezip geçeceğiz hayırlısıyla.

Şu anki sakat olmayanlara göre kadro çıkmıyor.

Çbadan sonra netleşir.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.212 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 02:52 ÖS

Patriot hocam, iç sahayı bari bırakmasaydık totemi:)

Diriliş Aslantepe
Dındırıdırıdırı...

#5 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.935 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 03:08 ÖS

Fernando ve Serdar Aziz bir zahmet iyileşsin ! 

90'larda furyaydı... İĞNEYLE OYNADI... İğneyle oynasınlar... Gerekirse devreyi kapatsınlar.

----------------------Ömer 

------------------------------------------------Rodrigues

--------------Aziz-----------------Donk 

Muslera-------------Fernando-------------------Sinan/Eren 

--------------Ozan-------------N'Diaye

-------------------------------------------Belhanda

-------------------Linnes 

- Yuto kesin yokmuş 1 ay. Keza Kuru da imkansız diyorlar...

- Ozan için ya herro ya merro düşündüm.

- Belhanda yay civarı top kaybı yapmasın. Sağda gidermiş gibi yapıp, içeri girermiş gibi yapıp, miş gibi yapıp götüm götüm ilerleyebilir, gizli oyun kurucu olabilir. 

- Rodrigues için kaleyi gördüğü yerden vur emri (as;fl :D .. 90'lar devam... )

- Şıkırtel ve Neud ile boğuşmak icap edecek. Sinan da olur gerçi... Farkları fiyatları...

- Donk'u stoperde görmek istemiyorum. Adam Malatya deplasmanında bildiğin kat edip şut attı stoperken !  Yazıktır...

- Linnes de yoksa maça çıkmayalım zaten. ( = Çalık sağbeke... )

#6 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 03:43 ÖS

Benim aklimdan geçen esasında Donku direk santrafor olarak başlatmak.. Sinan Eren gibi leşlerle uğraşıp boşuna zaman geçirmenin bir anlamı yok. Hacı Bayramda kesinlikle oynamamali.. Linnes sola, sağ bekte de şey oynar işte.. şey asdshshe*#$€÷&

#7 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 04:30 ÖS

ELim gitmedi acmaya topici, kajganic gelir diyordu’.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#8 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 08:31 ÖS

hakem Cüneyt Çakır olur. bizde bu cenabetlik varken sonuç ne olur blemiyorum. çok istesem de bir türlü ezeriz diyemyorum. maalesef maçın havası fena kaçtı bu sakatlık ve abuk skorlardan sonra. 

#9 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.939 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 08:37 ÖS

Klasik "kötü giden fener derbide destan yazdı" maçı. Hiç izleyesim yok. Bahanemiz de hazır, malum sakat çok. Tersi olsa, 11 paf oyuncusu çıksalar, biz kadıköy'den çıkamayız. 

#10 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 09:31 ÖS

SON DAKİKA | Fernando, Eren ve Henry Onyekuru derbide kadroda olacaklar. (beIN Haber)

#11 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 09:54 ÖS

Fenerbahçe'de yönetim karışmış, alınan kötü sonuçlardan sonra başkan  Metin Aşık istifa noktasına gelmişti. 21 Nisan 1992 Salı günkü Fotospor gazetesinin manşetini hiç unutmam.

"Cimbom'u 5'ler, Fener kendine gelir." Ertesi gün, yani Çarşamba günü oynanan erteleme lig maçında Kadıköy'de Fener'e 5-2 yenilip Fener'i her zamanki gibi kendine getirmiştik.

Bıktım artık bu rutinden birader.  

#12 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.939 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 10:18 ÖS

O maçta yaş 13.

3-0 iken izlemeyi bırakıp kendimi sokağa attım. Evin altındaki pasajda ataricide kafa dağıtıyorum :) Yukarıdan 3-2 oldu haberi geldi, bir heves fırladım tekrar eve. Sonrası malum, hezimet.

Yalnız Hayrettin'in bir Tanju'yu bir Rıdvan'ı altına alışını hala unutamam.

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 23.033 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Ekim 2018 - 10:25 ÖS

SON DAKİKA | Fernando, Eren ve Henry Onyekuru derbide kadroda olacaklar. (beIN Haber)

Çok iyi haber, bir de serdar hazır olursa Ömer dışında en azından temel eksiğimiz kalmamış olur (teoride tabi yoksa terim faktörü devreye girip herşeyi alt üst edebilir)..

Ömer le ilgili ne yapılabilir fikri olan var mı, linnes i sola atsak Sagbek de yok ki.. Ah hoca ah, carole u gönderirken de aklında kesin Ömer transferi vardır senin..

#14 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.113 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 12:33 ÖÖ

...................Muslera.........

Ozan...Serdar... Maicon....Linnes
...................Fernando..................
.......Belhanda..........Ndiaye.........
Feghouli......Donk.......Rodrigues

DMC yanyana oynamamali.. bi tek Fernando orda yeter. Donkta bu maç çok net forvet oynamalı.. hiç eveleyip gevelemeye yok.. 90+2 civarı Eren veya Sinan oyuna alınabilir.

#15 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 07:57 ÖÖ

Sabaha kadar 11 yazalım, Linnes-Ozan-Serdar-Ömer çıkar Terim.

#16 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.404 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:28 ÖÖ

Kotu ve kisir bir mac bekliyorum.

Sakatlardan bazilarinin kadroya donusu sevindirici ama ne kadar hazir olacaklar tartisilir. Oyun kalitemiz oyunculardan bagimsiz olarak cok kotu oldugu icin, 2 3 oyuncunun da fark yaratacagini dusunmuyorum. Fb onde basacaktir mac boyu. Ozellikle Schalke ve Bursa maclarinda hic reaksiyon veremedik bu duruma. Bir noktadan sonra da top sisirmeye basliyoruz zaten.

Alirsak ic saha gaziyla aliriz ama galibiyeti olasi gormutorum normal sartlarda.

#17 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.463 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:30 ÖÖ

ha bir halt etti ha edecek diye beklediğimiz hiç bir nane yemeyen sinan sürpriz yapıp bir halt ederse,

ndiaye kavalı yerine bileğin alt bölgesinde kalan bir yeriyle topa vurmayı başarabilirse,

gününe gelir linnes sıfıra inebilir, ömer kafasını kaldırırsa

belhanda salak salak kaptırıp gol yedirme başarısını bir maçlığına erteleyebilrse maicon götünün üstüne oturup çalım yememeyi başarır ahmet çalık düzgün bir berber bulursa  neden olmasın..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#18 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:30 ÖÖ

Frey hava toplarında ezecek muhtemelen, duran toplar büyük sorun, bitiriciliğimiz sıfıra yakın, beraberliğe fitim ben.

#19 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 09:26 ÖÖ

Bir punduna getirip bu heriflere çakacaz gibi geliyor . Hakemi de rahat bırakmamak gerekir . Tribünler tamam da oyuncuların da biraz ortalığı karıştırması gerek . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#20 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.935 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 02:04 ÖS

Valla bir halt edemeyeceğimiz besbelli maçların ilk 11'inde Donk'u santrafor kullanmadık.

Şimdi en kritik maçta böyle bir sorumluluk vermek adama haksızlık olur.

Neyse, Çarşamba akşamı eksik gedikler belli olsun da hele... 

Zaten gerekirse son 2 gün idman midman yapmasın bunlar. Maazallah 2 eksik daha verirsek u21 çıkacak...

Not: Ozan'ın fundası mentali o kadar iyi mi ya topla ?  Sağbek oynayacak kaddar... Rakibi topla karşısına alabilecek biri değil gibime geliyor. Geleni şişirir.

Sevmedim bu fikri.

Çalık olur, o olmaz :S . Çalık'ın kaptırana kadar menzili var en azından. ( 18 metre :D

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye