İçeriğe git

Resim
- - - - -

TAMAM MI? DEVAM MI? (FORUM GELECEĞİ İÇİN OYLAMA - ÇOK ÖNEMLİ)

• Please log in to reply
81 replies to this topic

Poll: TAMAM MI? DEVAM MI? (FORUM GELECEĞİ İÇİN OYLAMA - ÇOK ÖNEMLİ) (38 kişi oy verdi)

galatasaray.to nun kaderi....?

1. Zaten ayda yılda bir giriyorum; olmasa da olur... Gömün! (1 oy [2.63%] - View)

Percentage of vote: 2.63%

2. Gitmesek de gelmesek de bu forum bizim forumumuzdur; i-ban alayım pls.. (37 oy [97.37%] - View)

Percentage of vote: 97.37%

Vote Guests cannot vote

#41 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.486 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2018 - 07:19 ÖÖ

Özgeçmişimde iki adet kapanmış forum olduğundan acaba sorun bende mi diye düşünmeye başladım :)  Birincisinin kapanmasını hiç unutmam , aniden fişi çekilivermişti .Hemen akabinde ikincisinin kurulması için MSN'den , şans eseri kurtulmuş maillerden insanlara ulaşmıştım . Çok da emek vermiştik tekrardan forumu kuruvermek için . Fakat o forum da twitter -facebook derken güme gitti . İnsanlar sessiz sedasız terk ettiler . En son girdiğimde kendi kendine Galatasaray haberleri atıp duruyordu garip forum . Sonra önce buradaki gibi bir ufak meblağ söz konusu oldu sanırım ama onca aradan sonra kimsenin uzun uzun yazacak enerjisi de kalmamıştı. Onun da fişini beraber çektik . 

Anıl Abi o forumun sonunu getiren sosyal medya değildi yalnız. Önce kurulan izole alt grup ve devamında oluşturulan whatsapp grubudur asıl neden. :D

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#42 M.Yasin Çakmak

M.Yasin Çakmak

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 5 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ekim 2018 - 08:35 ÖÖ

Yav zaten 2 mesajlı üyesin; sana mı düşer maddi yardım geç bakim sen kenara :D :D :D

Mesajim yok ama param var belki, nerden biliyorsun birader?  :D

• frodo555 bunu beğendi

Nullius in verba

#43 Taganka

Taganka

Senior Member

• Members
  • 226 mesaj
  • LocationHollanda

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2018 - 05:20 ÖS

Ben cok az yazsam da haftada en az 3 4 kez ugradigim ve eger kapanirsa eksikligini hissedecegim bir aliskanlik burasi. Bence de forum kapatilmasin. Gerekirse ben de maddi olarak desteklemeye hazirim.

#44 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.896 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2018 - 08:58 ÖS

Adini koyalim hangi tarihe dek toplamda ne tutar odenmeli ?
Hesap numaralar verildi
Uzun vadeli bir planlamaya olanak saglayacak yekun tutari ogrenirsek harika olur arkadaslar
Ben de katki saglarim

#45 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 12:55 ÖS

Adini koyalim hangi tarihe dek toplamda ne tutar odenmeli ?
Hesap numaralar verildi
Uzun vadeli bir planlamaya olanak saglayacak yekun tutari ogrenirsek harika olur arkadaslar
Ben de katki saglarim

Bence Ferhat'ın dediği gibi yapmalı; bu konuyu her yıl ısıtıp ısıtıp milletin önüne çıkarmaktansa, hazır belirli bir alaka da oluşmuşken şunun 3 yıllık ücretini (birim maliyeti de düşecektir herhalde böyle yapınca, 3 al 2 öde gibi) tek seferde kapatalım ve konu uzunca bir süre başımızdan çekilsin..  Bu da anladığım kadarıyla 150-160€ gibi birşey tutacak; yuvarlak hesapla 1.000-TLgibi bir cenaze var. Buna 5 kişi 100'er lira 10 kişi 50'şer lira verirse Fatih Terim'in sözleşmesi boyunca bir daha hosting konuşmayız :D 

Ben 100-TL olarak başlatayım; toplanan para ihtiyaçtan fazla olursa 3 yapmayız da 4 yıllık yaparız..  

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#46 M.Yasin Çakmak

M.Yasin Çakmak

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 5 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 02:40 ÖS

500 atiyorum bugun.

Nullius in verba

#47 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 03:00 ÖS

arkadaşlar parti parti geliyor birşeyler 2-3 gün daha bekleyelim pazartesi salı gibi hesaba bakar paramıza göre bir şey yaparız.

yanlız seyhan dan dönüş alamadım.. firma değiştirmeden devralmak mümkün mü değil mi ona bakmamız lazım..sistemi taşımayalım imkan var ise.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#48 rybczynski

rybczynski

Senior Member

• Members
  • 1.561 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ekim 2018 - 06:02 ÖS

Maddi katkıda bulunabilirim. Çok yazmasamda iyi bir okurum :-)

#49 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:34 ÖÖ

gençler katılım çok düşük..şu ana kadar 500 ünü tek bir kişi olmak üzere toplam 850 tl paramız var ki bu da sadece 1 seneyi kurtarır. mevzu sıcakken 2 senelik bir ödeme yapalım her sene biz de uğraşmayalım..

pey namaz çocuklarınızı gönderiysunuz laaangırt oynayler  :) laz imam

#50 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 08:55 ÖÖ

Abi bu iban bilgilerini Twitter etiketleme yaptığımız konuda paylaşsak sorun olur mu senin için?

#51 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 09:44 ÖÖ

yok bence twitter a koymaya gerek yok. buradakiler yada bilenler yeter bize . yetmeyeni de tamamlarız.

#52 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 02:35 ÖS

iş bankası izmir  merkez şube ferhat karaca tl hesabı:

TR88 0006 4000 0013 4002 1779 75

iş bankası izmir  merkez şube ferhat karaca usd hesabı

tr03 0006 4000 0023 4002 2613 68 

En azından tekrarlayalım hesabı ki sonra "ben görmedim nereye yatacağını" olmasın... Beyler, herkeste en az bir bankanın cep şubesi vardır  EFT komisyonu 5 lira, Havale komisyonu 2,20-TL.. Bunlar koyuyorsa içinden düşün gönlünüzden kopanın :) şöyle yarım yamalak baktım 8-10 tane maddi destek mesajı var; dönüp yine 3 buçuk kişiye kalmasın (kalsa da dert değil de kalmasın yani, manevi olarak üzücü)...

Ben bir parti daha gönderdim; içime sinmemişti zaten... şimdi baktım ki bir bok toplanmamış... bir el atın da bari 1500-TL (250€ sanırım) olsun o da 3 yıllık mı ediyordu Ferhat?

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#53 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 03:22 ÖS

iş bankası izmir  merkez şube ferhat karaca tl hesabı:

TR88 0006 4000 0013 4002 1779 75

iş bankası izmir  merkez şube ferhat karaca usd hesabı

tr03 0006 4000 0023 4002 2613 68 

En azından tekrarlayalım hesabı ki sonra "ben görmedim nereye yatacağını" olmasın... Beyler, herkeste en az bir bankanın cep şubesi vardır  EFT komisyonu 5 lira, Havale komisyonu 2,20-TL.. Bunlar koyuyorsa içinden düşün gönlünüzden kopanın :) şöyle yarım yamalak baktım 8-10 tane maddi destek mesajı var; dönüp yine 3 buçuk kişiye kalmasın (kalsa da dert değil de kalmasın yani, manevi olarak üzücü)...

Ben bir parti daha gönderdim; içime sinmemişti zaten... şimdi baktım ki bir bok toplanmamış... bir el atın da bari 1500-TL (250€ sanırım) olsun o da 3 yıllık mı ediyordu Ferhat?

doğrudur sedat 75 €/yıl 

#54 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 03:29 ÖS

bugün ulaşanlar ile 1300 civarına geldik bilginize..

#55 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 03:33 ÖS

YK-100

YB-100

ELECT-70

ASY-50

SK-250
YÇ-500
TLMZ-100

FK-100

Pek yazmıyorum tek tek ayıp olmasın diye ama bu sefer beis görmedim affınıza sığınarak .. herkes kendini bilir..rakamın önemi yok öenmli olan birlikte hareket etmek.

#56 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Ekim 2018 - 05:21 ÖS

Proleter adamım , aybaşı verebilirim :)  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#57 M.Yasin Çakmak

M.Yasin Çakmak

Junior Member

• Members
  • Pip
  • 5 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2018 - 09:23 ÖÖ

Bu arada anket "Hamza Hamzaoglu iyi bir teknik direktor mu? a-Evet b-Sacmalama lan" anketi muamelesi gormus :).

Nullius in verba

#58 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.486 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2018 - 09:52 ÖÖ

3-5 günlük sıkışık bir dönemden geçiyorum. Göndereceğim. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#59 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2018 - 10:33 ÖÖ

arkadaşlar 2 yıllık ihtiyaca hemen hemen ulaştık görünüyor. 3-5 gün daha bekleyip  süreci kapatırız.. katılan ,katılacak olan , katılmak isteyip katılamayan herkes sağolsun. burası günül işi muhabbete geliyoruz kimse sıkılmasın darlanmasın..

#60 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Ekim 2018 - 12:42 ÖS

Tekrar bir işe kalkıştım, hani insanın 10 TL nakiti olmaz ya öyle bir gün, akşam maaş yatınca 1-2 güne geçeceğim hesaba ben de.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye