İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#43 Ozan Muhammed Kabak

• Please log in to reply
66 replies to this topic

#61 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 12:52 ÖS

Oyunundan daha fazla sahada duruşunu önemsiyorum . Böyle sallantılı dönemlerde genç oyuncular da vasata bağlar Bruma'da olduğu gibi veya prestij maçlarında eli ayağına karışır , Uğur ve Ferhat gibi . Ozan'ın gözümüze batan eksiklikleri var ama usanmadan mücadele ediyor . Bundan sonra kolay kolay kimsenin ondan formayı alamayacağını düşünüyorum . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#62 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 01:12 ÖS

Uğur-Ferhat ne dağılmıştı 4-0lık fener maçında, Anelka falan paçavraya çevirmişti.

Semih Kaya ne yapıyor ki, umarım Ozan'ın kariyeri aynı olmaz.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#63 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 378 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Aralık 2018 - 01:30 ÖS

En fazla 1 sene daha kulüpte kalip, sonra da avrupanin yolunu tutmali, o potansiyeli gösteriyor kesinlikle.

Tabii hersey calisma etigine ve hedeflerine bagli. 

Sene sonu iyi bir kontrat imzalayip kendini sererse Semih´den farkli da olmayabilir...

Sezon basinda Terim´in onu daha erken takima monte etmemesini de önemli bir hata olarak görüyorum. Süperlig de zorunlu olarak Ozan´i oynatip, CL maclarinda hala Maicon gibi oyunculara güvenmesi bize pahaliya mal oldu (örnegin Porto maci).

Ve maalesef Ozan´da yaptigi hatayi diger genc oyuncularimiza güvenmemekle, hala bitmis oyunculara önemli maclarda görev vererek sürdürüyor. Ayni Terim zamaninda 16 yasindaki Emre B. ye sanirim CL macinda forma vermisti. "Ayni" Terim olmadiginin kaniti...

Destiny is all !

#64 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 07:33 ÖÖ

161168ce34ddf3d46870a96add878d18.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#65 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.855 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 07:48 ÖÖ

351f7182cf5cd85651ba2e3ee74ee943.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

#66 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 02:40 ÖS

Bu haberler doğruysa ve cidden 20 veren varsa tutacağımızı düşünmüyorum. Zaten mantıklı da değil. Biraz kulüpleri çarpıştırıp 1-2 milyon€ daha kopartıp vedalaşırız sanırım.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#67 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Aralık 2018 - 03:34 ÖS

Çarık çürük Anadolu kedileri geçip penaltı yaptırtıyor bu çocuğa henüz...

10milyon kraliçe mangırı alsak heykelini dikeriz..

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye