İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#43 Ozan Muhammed Kabak

• Please log in to reply
66 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 10:12 ÖS

Hoşgeldin aslan.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.055 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 10:16 ÖS

Thiago Silva a la Turca...  

(şu son kısmı ne kadar törpülersek o kadar güzel olacak manası da içeriyor :D .. Malum stoperlik kim bizim ülke kim...)

#3 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 10:18 ÖS

İyi başladı, yol uzun, başarılar Ozan.

#4 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 488 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 10:29 ÖS

Çocuk daha ne yapsın; 18 yaşında millet buna yardımcı olacakken kendisi bizzat abilerinin de götünü topladı. Bu saatten sonra ben olsam kesmem, riske girmeye değer. Bir tutarsa var ya efsane olur, 18 yaşında ilk 11 oyuncusu stoperin olacak...

#5 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.406 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 10:07 ÖÖ

Porto ve schalke maçlarında oynatacaksın. İşte o zaman tamamdır.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#6 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.081 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 10:22 ÖÖ

Bülent korkmaz stumpla öğrendi stoperliği popescuyla zirve yaptı , semih kaya ujfalusı ile kendini geliştirdi...

Ozan'ın şanssızlıgı oyununu geliştirecek bir şeyler öğrenebileceği üst düzey bir stoper yok takımda...

Potansiyel var belli ama hemen de gaza gelmemek lazım...Misal topu oyuna hiç sokamadı...

Her galatasaraylı stoperin yaptırdığı penaltıyı da yaptırması efsane oldu bu tarz penaltı yaptırmayan galatasaray stoperi hatırlamıyorum :) 

Dean...

#7 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 12:14 ÖS

Topu oyuna soktmakta biraz tedirgindi . Bir kere dripling yaptı . Ama bu yaşta ve oyunun büyük bölümü sıfır sıfır giderken gayet olağan . Onun haricinde ben biraz hareketsiz gördüm . İlk yarının sonunda Trezege ile boy ölçüşmesi ve başarılı müdahalesi alkışlanmaya değerdi , tribünlerin Ozan'a desteği de fazlası ile iyiydi . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#8 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.510 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 12:45 ÖS

bu yaş için tr standartlarında iyi bile başladı. Ayağı kazma değil  fiziken de  gayet iyi..stoper için birinci şart pozisyon bilgisi, bu konuda gelişebilirse iyi bir stoper kazanmış oluruz..

• Giga bunu beğendi

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#9 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 05:45 ÖS

Arkadaşın maç içindeki topla buluşmalarını derlemişler. Yere sağlam basan bir görüntüsü var. Bizim tribün sever böyle çocukları. Şımarmasını dileyelim. Lokomotive maçında oynayacak mı şimdi merak konusu bu benim için.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#10 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 05:46 ÖS

Olumlu sinyaller veriyor. Cocugu bozmadan, fazla kritik maclarda basini yakmadan böyle devam ettirirsek iyi yerli bir stoper kazanmis oluruz.

Maicon ayni hatalari yapiyor. Yas 28-29, aldigi para da 15-20 kati.

Tecrübe kazandikca, bizi Maicon gibi pahali ama vasat yabancilardan kurtarabilir.

# 10 - Felipe Melo

#11 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 05:54 ÖS

Terim, her ne kadar yanında taş gibi Ujfalusi olsa da Semih'i sahaya her maç sürmüştü. Semih belki o gelişim sürecini beklendiği gibi tamamlayamadı ama Ozan neden olmasın demeden geçemiyor insan. Bence Ozan zorluk seviyesine bakmadan düzenli kullanılmalı (eğer Terim'in aklında başka bir tandem yoksa)

Lokomotive maçı Terim'in Maicon'a kendine çeki düzen ver dediği mi yoksa kestim seni dediği maç mı olacak göreceğiz.

#12 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 06:01 ÖS

Ozan´a ben Denayer rolü bicerdim. Sezon boyu 20 maci bulur rahat ve tecrübe kazanmis olur.

CL´ de 11´de baslatmazdim. CL macinda yiyecegimiz 1 gol bile kritik, telafisi olmayabilir.

Bu yüzden ben Donk-Serdar ikilisini koyardim. Orta sahaya da tekrar Fernando´yu.

# 10 - Felipe Melo

#13 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 06:06 ÖS

Donk çok tehlikeli adam benim gözümde. Stoper olarak mevcut soğukkanlılığı gösterirse adamı tansiyon hastası yapar.

#14 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.177 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Eylül 2018 - 09:16 ÖS

Terim CL maçında Ozanı oynatır mi? oynatır.. ama bana göre o risk hiç gerek yok. Şahsen bende Donk Serdari tercih ederdim.
What can I do sometimes..

#15 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2018 - 12:12 ÖÖ

Diagne´ye yaptigi penaltiyi CL macinda yapsin, bugün ona tezahurat yapan taraftarlar twitter´da anasina küfreder, sokaga cikamaz hale getirir. Onun icin Ozan´i yavas yavas gelistirmek gerekiyor. 18 yasinda yahu. 5 sene gibi uzun süre gelistirsen bile, henüz 23 olacak. Maceralara gerek yok. Yavas olsun, saglam olsun. 

# 10 - Felipe Melo

#16 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.500 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Eylül 2018 - 11:35 ÖÖ

Kaptan Bülent'in lakabı kariyerinin başlarında ''Cesur'' ( Cesur ayrıca ismiymiş Bülent'in , Bülent ismine pek ısınamamış) değil , ' Avrupalı' Bülent idi . Mustafa Denizli , Bülent'i lig maçlarında oynatmıyordu niyeyse , Tanman'ın yanına Ya Tugay'ı ya da B.Savaş'ı koyardı .Ama Avrupa Kupası maçlarına Bülent ile çıkardı . Ozan kardeşimiz de Moskova maçında bir bakmışız ilk 11'de . Güzel olur . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#17 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2018 - 06:59 ÖS

İlk 45 dakika itibariyle FM ağzı yaparsak performans decent. Tüm takım 6.0, bu arkadaş 6.8 diyebiliriz.

#18 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.286 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Eylül 2018 - 07:27 ÖS

Golü attı ya tamam işte tam idolündeki adam olmaya başladı dedim. Neyse ki sayılmadı, topla haşır neşir olmayı öğrenmeli bu çocuklar. Semihte aynı sorun vardı, topu oyuna sokma konusunda sıkıntı var. 

#19 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.465 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Eylül 2018 - 08:03 ÖÖ

İlk 45 dakika itibariyle FM ağzı yaparsak performans decent. Tüm takım 6.0, bu arkadaş 6.8 diyebiliriz.

Maçı 5,1 ile falan tamamladı. Kötüydü maalesef.

#20 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.692 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Eylül 2018 - 08:21 ÖÖ

Kötüydü ama takımın en iyisiydi nerdeyse, duracağı yeri bazen bilmese de kendine güveni ve topla çıkışları olumlu, çalışırsa olacak sanki.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye