İçeriğe git

Resim
- - - - -

#2 Mariano Ferreira

• Please log in to reply
126 replies to this topic

#41 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 23.390 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2018 - 01:41 ÖS

Bu adamın düşüşünü ben kendime izah edemiyorum. Tamam yaş önemli. Hele de bek pozisyonunda 60-70 metreyi kapatıyorlar. İleri geri koştur dur. Kolay iş değil. Tamam da arkadaş bu kadar düşmez yahu bir oyuncu. Zayıflar, geriler ama bu kadar düşmez.

g.gönül bundan bir yaş daha büyük..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#42 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2018 - 01:51 ÖS

Zinhar !

Sadece mental olsa tutarız bir yoga eğitmeni, hallederiz. 

Bu adamın körükler bildiğin sönmüş, üflemiyor.. :S    Gitmiyor herif, tıkanmış resmen. :S

Zaten yuvarlak hatlı, üstüne Namlı pide exclusive club üyeliği eklenmiş herhal.

#43 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 26.657 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2018 - 02:15 ÖS

O zaman sorun fiziksel değil mental... Burada da iki ihtimal var, ya paraları zamanında ödenmiyor ya da Hoca tarafından istenmediği kendisine bir şekilde iletildi.

Hoca istemese her maç 11'de olmaz, Linnes haksız kesiliyor hatta bu arkadaş için.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#44 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.783 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Aralık 2018 - 02:41 ÖS

Linnes ideal GS'nin sağ beki midir değil midir tartışaduralım; Mariano ne ideal ne mevcut GS'nin sağ beki değildir konusunda bir konsensus var sanırım.. "Linnes de deliniyor" muhabbetinin bir geçerliliği olmaması lazım; rakibin sol açığı senin sağ bekini deliyor konusu çözümsüz olsaydı Garry 16 maçta 17 gol 14 asistle oynardı; demekki bu hallolmayacak bir problem değil... 

Oynadığımız maçlardan aldığım izlenim; sağ-bek sağ-stoper ikililerinde sağlamdan sıçmık'a doğru sıralama şu şekilde: Linnes-Ozan > Linnes-Maicon > Mariano-Ozan > Mariano-Maicon 

Biz öncelikle sağlamını kullanalım diyoruz; hoca problemler içinde problemler icat etme derdinde... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#45 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.807 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Aralık 2018 - 07:39 ÖÖ

Zinhar !

Sadece mental olsa tutarız bir yoga eğitmeni, hallederiz. 

Bu adamın körükler bildiğin sönmüş, üflemiyor.. :S    Gitmiyor herif, tıkanmış resmen. :S

Zaten yuvarlak hatlı, üstüne Namlı pide exclusive club üyeliği eklenmiş herhal.

Fiziksel düşüş yıl yıl olur ama ağır ağır olur. Bu adam 9 ay önce şampiyon takımın babalar gibi oynayan bekiydi. 9 ay içerisinde bir oyuncunun fiziksel kondisyonu bu kadar düşmez. Zayıflar biraz daha az mesafe kateder ya da verim kaybı olur ama bu kadar yok olmaz. Hakan Balta'yı yıl yıl takip ettik. Adam her sene geriledi ve en sonunda tamamen bitti. Bu adam 100 km ile giderken kontak kapatmış araba gibi. Otoyolun ortasında arıza yaptı. Bu normal değil. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#46 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2018 - 12:16 ÖÖ

Acaba satmak için mi oynatıyor hoca ?
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#47 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 22 Aralık 2018 - 05:10 ÖS

Rodri de uçup kaçamıyor bu sezon başından beri...

Bunların alayı yazın makara yaptı, net. 

Birden fazla adam ağırlaşır mı... 

Pazarlamak için oynattığımızı ben de düşünüyorum nicedir... 

Ama devrearası giderse yedek(veya as? ) bek kim olacak sezon sonuna kadar..  (Yazın şu Auremir'i beleşe katsak hiç yoktan iyiydi )

#48 HHMüdüroglu

HHMüdüroglu

Senior Member

• Members
  • 1.846 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 06:51 ÖS

Geçtim yedek bekleyen Linnes’i Uğur Uçar seviyesi top oynuyo
Where there is a will, there is a way.

#49 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 06:57 ÖS

Konyaspor istemez mi acep...

Ilk 11'lerine etli ekmek... :S

(Şimdi uzaydan bir orta keser, biri vurur; kapak(!) olur bu da :D .. Aman razıyız...)

#50 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.807 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 06:58 ÖS

Emekli olmuş yahu bu adam.

#51 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.745 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:18 ÖS

Hoca da ısrarcı baya baya niyeyse. Sevabi günahı hocaya..

#52 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.245 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 23 Aralık 2018 - 08:53 ÖS

Bunun alternatifi Linnes. Sağ bekin Linnes'e emanet olduğu sene aklıma geldikçe ürperiyorum. Linnes kesinikle çok iyi bir profesyonel ama bence bizim için sadece çok iyi bir yedek. Mariano ile bu sezonu bitirelim, yazın da yerine doğru bir adam alalım. Çok iyi bir teklif gelirse devre arası da satılabilir tabi. Ama sonra kendi düşen ağlamayacak.

#53 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.126 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Aralık 2018 - 05:52 ÖS

Maçın ortalarında , N'diaye ' nin sünnet olup tedavi olduğu bölümde fernando , feghouli , maicon ile yaptığı hararetli toplantı görülmeye değerdi . 2-3 dakika boyunca kademeleri anlattı :)  Gerçekten benim oturduğum bölümden gördüğüm kadarı ile Marianonun kanadından sivas üç farklı oyuncu ile geliyordu .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#54 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.807 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Ocak 2019 - 04:21 ÖS

Ankaragücü + Göztepe maçlarında ben beğendim. Süper değil ancak bir hareketlenme var gibi. Tam ihtiyacımız olan dönem aslında bu adamın form tutması için. Umarım üzerine koyarak devam eder. 

#55 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.245 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2019 - 08:29 ÖS

Bu arkadaş da eren derdiyok moduna geçiyor zaman zaman. Ne oldu, ne ara bacağı koptu yine? Bu kaçıncı maç amk yarı yolda kaldığın.

#56 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2019 - 09:02 ÖS

İki zorlamaya o adele atacaksa işimiz var. Fener maçında da aynısı olmuştu sanırım.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#57 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.771 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Şubat 2019 - 09:15 ÖS

şopar reyis iyi ki 2 maç.oynadin.. keşke şunu yaza sutlasak.
What can I do sometimes..

#58 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.508 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Mart 2019 - 10:11 ÖÖ

Bu sezon inişli çıkışlı bir grafik sergileyen Mariano ülkesine dönüyor. Galatasaray'da 2.2 milyon euro'luk maaşı nedeniyle takımdan gönderilmesi düşünülen Brezilyalı sağ bekin menajeri, Fluminense ile masaya oturdu. (Skorer)

#59 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 8.807 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Mart 2019 - 12:22 ÖÖ

Ben son dönemeçte bir nebze toparlandığını düşünüyorum. Bu adam sahadayken daha bilinçli oyun kuruyoruz. Ancak savunmada sarsaklıkları olduğunu da kabul etmek lazım. Biraz önünde oynayan oyuncudan da bu kaynaklanıyor. Feghouli savunmaya hemen hemen hiç gelmiyor. Bu elemanın ciğer kapasitede 70 metreyi tek başına hem hücum hem savunma açısından kullanmaya yetmiyor. Önüne defansa destek veren bir oyuncu konulsa belki başka şeyler konuşuyor olurduk şu an.

#60 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 11.805 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 09 Mart 2019 - 03:11 ÖS

%100 miadını dolduracağına inanıyorum sezon sonu. 

Haziran'dan sonra 33 olacak.

Vücut olarak da salmaya çok müsait. 

2milyon Euro falan alabilirsek güzel olur. Kesinlikle güle güle denmeli.

Daha Luyindama'yı ödeyeceğiz. 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye