İçeriğe git

Resim
- - - - -

#5 Ahmet Çalık

• Please log in to reply
10 replies to this topic

#1 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.368 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 11:14 ÖÖ

Bu çocuğun başlığı uçmuş sanıyorum. Aradım taradım bulamadım.

KAP açıklaması şu şekildeymiş.

Profesyonel futbolcu Ahmet Yılmaz Çalık ve Kulübü Gençlerbirliği Spor Kulübü Derneği ile oyuncunun transferi konusunda anlaşmaya varılmıştır. Buna göre, futbolcunun eski kulübüne 2.500.000 EUR tutarında transfer  tazminatı ödenecektir. Futbolcunun kendisiyle de 2016-2017 futbol sezonundan başlamak üzere 4,5 futbol sezonu için aşağıdaki şartlarda anlaşılmıştır.

> 2016-2017 sezonu için net 450.000 EUR sabit transfer ücreti

> 2017-2018 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti

> 2018-2019 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti

> 2019-2020 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti

> 2020-2021 sezonu için net 900.000 EUR sabit transfer ücreti

Kulüp bu dönem içerisinde Futbolcuya ayrıca; takımın futbolcunun fiilen oynadığı TFF Süper Lig ve UEFA müsabakalarında alacağı her bir puan için 5.000 EUR puan primi ödeyecektir. Bu primler, futbolcunun ilk 11'de oynadığı müsabakalar için %100, sonradan oyuna girdiği müsabakalar için %50 ve ilk 18 kişilik kadroda olup oyuna girmediği müsabakalar için %25 oranında ödenir. Futbolcuya, kadroda olmadığı müsabakalar için prim ödemesi yapılmaz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#2 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.368 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 11:18 ÖÖ

Geçen sezon Österduns maçları döneminde fecaat bir sezon başlangıcı yaptı bu çocuk. Çok kısmetsiz bir start dönemiydi stoper mevkisinde oynayan bir oyuncu için. Sonrasında zaten bir kesik yedi, bir daha da kadroya kalıcı şekilde girme şansı olmadı. 

İlk 11 için yeterli bir oyuncu olmamakla birlikte bu sezon şimdiye değin forma giydiği maçlarda kötü bir görüntü vermedi. Maicon'un yaptığı sakarlıklar ile karşılaştırınca hele Ahmet baya Maldini gibi kalıyor yanında. (Abartı içeren bir yorumdur) Yedek olarak yeni bir stoper alınana kadar idare edebileceğini düşünüyorum. Ancak CL maçlarında güvenilecek bir oyuncu değil kesinlikle. Maicon'un düşük form durumunu da göz önüne alırsak ben bir sonraki maça Serdar-Ahmet gibi bir tandem bekliyorum. Bir kez top kaptırmasına karşın ileriye driplingler falan da yaptı. 

#3 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 12:22 ÖS

Benim nazarımda asla GS 11 oyuncusu olamaz.

Donk-Serdar tandemi bekliyorum ben de.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#4 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.368 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 12:28 ÖS

Terim için Ozan Kabak'ı hazırlıyor gibi bir haberler var ortalıkta dolaşan. 

#5 ilkeryıldız

ilkeryıldız

Senior Member

• SIT
  • 887 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 01:12 ÖS

Benim nazarımda asla GS 11 oyuncusu olamaz.

Donk-Serdar tandemi bekliyorum ben de.

bende donk-serdar bekliyorum. ahmet hiç bir şekilde bence bırak 11 i yedekte bile tutulmaması gereken hantal, geri dönüşü olmayan, çabuk çalım yiyebilen ve çok ağır bir stoperdir.

#6 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.335 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Eylül 2018 - 09:44 ÖS

Ahmet asla Galatasaray forması giyecek kalitede değil, buna ben de katılıyorum. Donk daha iyi olabilir, ona da eyvallah ama Galatasaray'a ilk geldiğinde stoperde yuhalanmıştı, bu da benim hatrımda. İnşallah böyle şeyler tekerrür edip de Donk'u da kaybetmeyiz. 

#7 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.814 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 01:39 ÖÖ

Brezilya milli takiminda bazi oyuncular, gosteri maclarinda milli yapilip, milli forma giymis etiketi yesin de piyasalari artsin kumpasi var ya, acaba Ahmet Calik’in A Milli olmasinda da benzer bir Turk menajer tezgahi var miydi diye dusunuyor insanoglu

#8 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 08:31 ÖÖ

Brezilya milli takiminda bazi oyuncular, gosteri maclarinda milli yapilip, milli forma giymis etiketi yesin de piyasalari artsin kumpasi var ya, acaba Ahmet Calik’in A Milli olmasinda da benzer bir Turk menajer tezgahi var miydi diye dusunuyor insanoglu

Hadi Ahmet Çalık eski takımının kaptanıydı falan filan da ... Arkadaş bir Sercan Sararer vardı , bu adam yukarıda bahsettiğin tipte bir tezgah ürünü değilse ne olayım ?  

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#9 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.566 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 09:22 ÖÖ

Sercan, Tunay Torun, Fathi Malik...

Sanki dünya starları gibi pazarlandılar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#10 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.463 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 10:37 ÖÖ

iki tane driplink denedi Trabzon maçında  gül gül öldüm..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#11 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.454 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Eylül 2018 - 10:44 ÖÖ

iki tane driplink denedi Trabzon maçında  gül gül öldüm..

Alanya maçında da yaptı iki kere ..dripling halinde vücut kaskatı kesiliyor . Kafa 45 derece öne eğik , biçare boştaki adamı arıyor gözleri . Ayakları yeter bu kadar avuta çıkıyoruz diyor . O anda - sol ayağı hiç olmadığından - sağ ayağının içiyle üzerine doğru gittiği adamın ayağına atıyor topu ve tuttuğu nefesini bırakıyor .. 

• Ferhat Karaca bunu beğendi

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye