İçeriğe git

Resim
- - - - -

#19 Ömer Bayram

• Please log in to reply
84 replies to this topic

#41 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Kasım 2018 - 11:06 ÖÖ

hep aynı terane, alameti farikası belli adamı alıp sonra bu neden bu iş yapamıyor diye delleniyoruz. Kardeşlerim bu adamın bizden önceki 5 maçını izlemiş olan herkes bilir ki bu adam berbat defans yapar berbat pozisyon hatası yapar , fena orta yapmaz arada bindirip çizgiye iner.. yaptığı yapacağı bu.. tek yönlü.. latov yerine alır tutar yerli diye katlanırsın ama nagatomo yerine schalke fener karşısına çıkmaz..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#42 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2018 - 08:50 ÖÖ

hep aynı terane, alameti farikası belli adamı alıp sonra bu neden bu iş yapamıyor diye delleniyoruz. Kardeşlerim bu adamın bizden önceki 5 maçını izlemiş olan herkes bilir ki bu adam berbat defans yapar berbat pozisyon hatası yapar , fena orta yapmaz arada bindirip çizgiye iner.. yaptığı yapacağı bu.. tek yönlü.. latov yerine alır tutar yerli diye katlanırsın ama nagatomo yerine schalke fener karşısına çıkmaz..

İyi de Ferhat Bey; bir adam iki maç üst üste hata yapar gol yedirir mi ya ?? Yani sizi bu yaşınızda Fatih hoca sağ bek çıkarsa bu hataları yapar mıydınız ? Bu adam gerçekten başka bir alemmiş ya . Tarık da bu Ömer kadar oynar zaten . Nedir bu çektiğimiz ya ?? 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#43 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 4.332 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Kasım 2018 - 09:54 ÖÖ

450.000 euroluk adam o kadar oynuyor işte sorun futbolcuda değil adamın kapasitesi bu ne yapsın.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#44 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2018 - 12:14 ÖÖ

Bu adama tahammül edemiyorum artık.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#45 yakup bayrak

yakup bayrak

Senior Member

• Members
  • 1.848 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Kasım 2018 - 12:24 ÖÖ

Önce orta yapmayı öğrensin. Ondan sonra topcuyum diye ortalarda gezinsin. Yaptığı ortalarin 9/10 ' u rakip oyunculara çarpıyor.

#46 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 08:16 ÖÖ

Sağ kanatta top Muğdat'ın ayağında, Ömer boşa kaçmış bir şekilde. BJK savunması uyumuş. El kaldırıyor. Top istiyor. Muğdat tam önüne indiriyor o topu. Ömer Bayram Süzer Plaza'nın tepesindeki kuşları avlamaya çalışıyor o topla. Yazık valla. Yeminle yazık.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#47 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 08:32 ÖÖ

Eskiden Kemalettin şut çekti mi gitti köfteciler derdik.

Artık köfteci kalmadı pek stadyumların etrafında.

Ömer de bunu protesto etmek için sanırım bu eylemi gerçekleştirdi.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#48 Onur1905

Onur1905

Junior Member

• SIT
  • 7.470 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:01 ÖÖ

Sahada ruh gibi gezinen adamları görünce, gençler veya özverili olanlar oynasın en azından canını dişine takar, birini kazanırız falan deriz. O yüzden Ömer de Muğdat da olması gereken Galatasaray kalitesinden çok uzak olsalar da oynamalarından yanayım. Devre arasına kadar böyle gitsin bari, zira en tam kadro halimizle bile oynadığımız futbolu biliyoruz önceki maçlardan. 

#49 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.893 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:03 ÖÖ

sol ayaklı adam, top önüne düşüyor. yan yatıp karşı köşeye yapıştıracağı pozisyonda dağlara taşlara vuruyor.

Ama başlıca sorun 80 de oyuna girmesi.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#50 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:04 ÖÖ

Kullandığı kornerlerde daha çok üzüldüm ben bir solak olarak. 

#51 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.530 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 09:06 ÖÖ

Kullandığı kornerlerde daha çok üzüldüm ben bir solak olarak. 

Hesapta çok iyi korner kullanırmış . Maicon yaptığı asistten sonra böyle demişti . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#52 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:07 ÖÖ

bi laf vardı ya aklıma gelmedi tam.. efsaneler ölmez şekil değiştirir mi?! Göbek reyis Olcan gitti bu geldi.. inanılmaz gerçekten.. direk fiziğinden ötürü transfer etmezdim.. nasıl bir menejeri varsa bunu milli takıma dayadı ordan da bizimkiler "bakin milli sol bek aldık" demek için bunu getirdiler. Sana hollandadan yari fiyatına çok daha iyi 3 tane sol bek bulurum.
What can I do sometimes..

#53 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 10:43 ÖÖ

bu arkadaşın bizim akhisarla oynadığımız maçta yaptığı hatalardan 2 gol atmışlığımız var defansı hep rezildi. Lakin adamın o maçlarda acaip isabetli sert asist kalitesinde ortaları olurdu.Bize geldi o da yok oldu. Yerine koca bir göbek geldi. taşını toprağını sevdiğimin istanbulu.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#54 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.043 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:15 ÖÖ

böyle ne idüğü belirsiz dangozları alacaksan bari bir senelik garanti kontrat imzala da iyi performans gösterirse opsiyonu uzatırsın. kabul etmiyorsa da gelmesin beyzadeler. çöplükten geçilmiyor takım aq.
galatasaray ulan..

#55 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:24 ÖÖ

böyle ne idüğü belirsiz dangozları alacaksan bari bir senelik garanti kontrat imzala da iyi performans gösterirse opsiyonu uzatırsın. kabul etmiyorsa da gelmesin beyzadeler. çöplükten geçilmiyor takım aq.

Hocam yine ucuza aldık bunu. 400k€ bonservis. 3 yıl kontrat. 500-400-400k€ sabit ücret. Buna da şükür.

Muğdat ve Donk kontratlarındaki gibi bir iş yapılsa çok daha iyiydi elbette.

#56 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 11:57 ÖÖ

Hocam yine ucuza aldık bunu. 400k€ bonservis. 3 yıl kontrat. 500-400-400k€ sabit ücret. Buna da şükür.

Anam!! bonservis mi verdik biz buna??? ben akşam pazarı transferi sandıydım... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#57 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 03 Aralık 2018 - 12:17 ÖS

Carole

Latovlevici

Ömer Bayram

Ortalama kalite ciddi düşük. Nagatomo bir güneş gibi parlıyor :)

#58 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.043 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 07:55 ÖS

bu adamı aldırıp ısrarla oynatan kişinin acilen kafatasının açılıp beyninin yerinde olup olmadığının kontrol edilmesi lazım.

futbola tepki olarak dünyaya gelmiş tanımsız cisim.
galatasaray ulan..

#59 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.217 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 08:55 ÖS

Bu herifin menajerine "en iyi pazarlama ödülü" varsa vermek lazım.. kazıklamakla kalmadı bi şekilde her hafta oynuyor bir de.. kutluyorum. Ayrıca yillardır Sabriye saydıranlara gelsin Bayram.. soyle bakiyorum gık çıkmıyor milletten.. Sabri yeaahhh
What can I do sometimes..

#60 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 08 Aralık 2018 - 10:46 ÖS

Ayni vuruşu becermek yetenek ister bravo koçum harikasın. Bidahaki mac yine voleyle ultraslana selam vermeni temenni ediyoruz. Sende suç yok, senden beklentisi olan bizde.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye