İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#19 Ömer Bayram

• Please log in to reply
188 replies to this topic

#181 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.353 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 08 Kasım 2019 - 03:42 ÖS

O kadar azimli ki insan berbatötesi stiline bile takamıyor.

Bir gün yük kamyonu gibi sola doğru devrilecek. 

Ot kafalılara da yazıklar olsun; ikinci ayağına hiç eğilmemişler çocuğun...

#182 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.277 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 07:49 ÖS

Ömer sana helal olsun,böyle devam et ciğerimizi ye.Arkadaşlarında senden feyz alır umarım

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#183 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.163 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 07:54 ÖS

Gol attı, Feghouli'nin golünün temelini de bu eleman yarattı. Sezon başından beri takımın en istekli, en çok çaba gösteren oyuncusu. Diğeri de Muslera zaten. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#184 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 5.823 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Kasım 2019 - 08:12 ÖS

Ömer oynayacak bu takımda başka çare yok 😀

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#185 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 2.261 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 11:56 ÖÖ

Maçlık taraftar ile günlük teknik adam arasındaki farkı en iyi gösteren oyuncu oldu Ömer Bayram . Bakmadım ama dediklerine göre kariyerinde şimdi oynadığı pozisyonunda tek bir maçı yok . Hiç bir teknik adam Ömer ' i ortada değerlendirmemiş . Taraftar olarak biz de şurada birisi Ömer' i ortaya yazsa kıçına kuyruk bağlar uçururduk . Her ne kadar zorunlukluktan da olsa Terim'in , Ömer'i ortaya çekip ondan hem efor hem de skor olarak takdire şayandır . Umarım Tolga'nın sol açık serüvenine benzemez , daim olur .  

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#186 Libraleon

Libraleon

Member

• Members
  • 2.057 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 12:53 ÖS

Baryam bu hırsıyla formayı hak ediyor ama hiç bozmaması lazım. Yoksa savrukluğu hemen homurtulara yol açar. 

Ben gerçi her türlü çakma onnumara yerine tercih ederim , Baryamı.

#187 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.944 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Kasım 2019 - 02:29 ÖS

GS'in yanından bile geçmemesi gereken bir topçu.. ama mevcut leşlerin içinde oynamasına bişey diyemiyorum artık.. çünkü adam koşuyor.
What can I do sometimes..

#188 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.445 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Kasım 2019 - 10:35 ÖÖ

Milli takımda ozan'ı kesmesi lazım bu formuyla bakalım görücez :)

Dean...

#189 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.163 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 09:44 ÖÖ

Maçlık taraftar ile günlük teknik adam arasındaki farkı en iyi gösteren oyuncu oldu Ömer Bayram . Bakmadım ama dediklerine göre kariyerinde şimdi oynadığı pozisyonunda tek bir maçı yok . Hiç bir teknik adam Ömer ' i ortada değerlendirmemiş . Taraftar olarak biz de şurada birisi Ömer' i ortaya yazsa kıçına kuyruk bağlar uçururduk . Her ne kadar zorunlukluktan da olsa Terim'in , Ömer'i ortaya çekip ondan hem efor hem de skor olarak takdire şayandır . Umarım Tolga'nın sol açık serüvenine benzemez , daim olur .  

Bir Riera dönüşümü yaşar belki. Şimdilik o yolda ilerliyor. Okan Buruk'un ayağı kırıldıktan sonra döndüğü döneme benzetiyorum ben. Brutal güç, azalmış teknik. Kondisyon olarak gerçi Okan bunu suya götürür susuz getirirdi. Yorulmazdı eleman.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye