İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#15 Yunus Akgün

• Please log in to reply
14 replies to this topic

#1 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.015 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ağustos 2018 - 02:01 ÖS

id50lz.jpg

Bu topic baya bir değerlenecek...

Not:yatırım tavsiyesidir :)

• Yasin Karabulut bunu beğendi
Dean...

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ağustos 2018 - 02:31 ÖS

Kardeşim benim yürüyedur, yalnız değilsin.
You'll never walk alone.

#3 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.300 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ağustos 2018 - 04:04 ÖS

Yunus'un tevellüdü Avrupa futbolu için olağan olsa da , bizim ülke futbolumuz ve özellikle büyük takım sklasında hala ergen statüsünde . Bu yargıyı Cengiz ve Enes gibi genç oyuncular geçtiğimiz sezonlarda geçersiz kıldılar . Bizim finansal görünümüz negatif ve bu , altyapı potansiyelini gözden geçirmeyi şart kılıyor . Terim , böyle genç oyuncularla -  tabii kurallarını ve hadleri ortaya koyarak - uğraşmayı çok sever ama koşulsuz sadakat ister . Ceyhun'u çıkartıp , gönderen ; Emre'yi adam edip , sonra papaz olan bir adam. Yunus'un Terim ile birlikte en azından iyi bir başlangıç şansı var diyebilirim . 

Hazırlık maçlarında izlediğim kadarı ile Yunus her iki ayağına da hakim ve gayet kendiden emin bir genç . Ben olsam bu arzusu ve yeteneği onu ilk 11 'e  tereddütsüz yazardım . Top hakimiyetini ve kıvraklığını biraz Okan Buruk'un sakatlık öncesi stiline benzettim . 

Biz de böylece bu mesaj ile başlıkta yerimizi alalım . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#4 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.353 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Ağustos 2018 - 05:38 ÖS

Şu ana kadar Onyekuru'dan daha heyecan verici... 

Elimizdeki kanatlar an itibarıyla; 

Rodrigues > Sinan > Yunus >Onyekuru >= Feghouli 

#5 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 09:46 ÖS

1 kez topla buluştu. Aldığı gibi dikine pas çıkarttı. Günümüz oyununun bir zorunluluğu ileri hızlı oynamak. Olacak inşallah bu çocuk.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#6 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 10:00 ÖS

Aferin çocuk. Özgüven var. Bilekler iyi. Şut var. Bundan sonrası ayaklar yere basacak. Terim bu eleman şımarmazsa ilk 11e monte eder.

#7 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.353 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 10:07 ÖS

+5 santim daha uzun olaydı iyiydi... Zorlanıyor arbedelerde.

#8 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 6.968 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 10:26 ÖS

Biraz topla oynamayı seviyor gibi. Bizim gençlerde neden böyle alışkanlıklar olur anlayamıyorum. Umarım geçici bir hevestir.

#9 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 14.849 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 10:28 ÖS

Aynen düşündüm Alper. Bir an Emre Çolak gördüm sonra tobenzubillah dedim aman. 3.kez durtmemesi gerektiğini söyler hocası heralde.

#10 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Ağustos 2018 - 10:38 ÖS

hazirlik maclarinda baya baya kadro alternatifi olur diye dusundum ancak mumkun degilmis maalesef, zaten dar (ve daha dogrusu olmayan kadrodan) bir oyuncuyu daha sildik..

#11 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.236 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2018 - 09:04 ÖÖ

valbuena dan 5 santim uzun grizmann dan 2 santim kısa..bence boyu önemli değil önemli, olan ( kalınlığı )...... :) bu da nasıl bir yalansa artık..

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.353 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2018 - 03:49 ÖS

Minnacık duruyor ama şaka değil sanırım ficut farkından... Valbuena oldum olası katır gibi güçlü o boya rağmen. Bu sayede (gençken :D ) çok da iyi top saklıyordu pij. 

#13 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 4.879 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2018 - 04:12 ÖS

Savunma yönü zayıf epey. Kaptırdığı topun peşinden geri koşmadı 1-2 pozisyonda. Oyuna yeni girmiş, zıpkın gibi adamsın, sen koşmayacaksın da selçuk mu koşacak?

#14 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 23.932 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2018 - 04:21 ÖS

Attığı şut dışında yeni Emre Çolak gibi geldi bana.

O saçı bir kestirsin önce, sürekli gözünün önüne düşüyor.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#15 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.279 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Ağustos 2018 - 07:02 ÖS

Fazla uçurmanın alemi yok bence de. Emre Çolak olma ihtimalli bir oyuncu. O kahkülü de sevmedim.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye