İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

UEFA Şampiyonlar Ligi 2019-2020

• Please log in to reply
559 replies to this topic

#541 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Şubat 2020 - 10:53 ÖS

son saniyede mane'yi atsaydı çok sıkıntıya düşerdi liverpool, ucuz kurtuldular.. liverpool son yarım saatleri çok iyi oynuyor, ama atletico'da pek açık vermiyor.. zor bir 2. yarı olacak.. 

#542 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 24.328 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Şubat 2020 - 11:36 ÖS

Ulan çocuğun dalagi şişti bir pozisyonda rakibe basamadi onda da dayanamayıp golü yedi dortmund.. Bir iki dk sonrasinda ise sizin yapacağınız işin içine sıçayım dercesine golü atıp durumu kurtardı..

#543 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 12:04 ÖÖ

liverpool'ın zorlanmasını bekliyordumda bu kadar sıfır pozisyonla maçı bitirmelerini hiç beklemiyordum doğrusu.. baskılı oynuyor gibi gözükselerde atletico'nun sağlam savunmasına karşı adeta duvara tosladılar.. maçtaki diğer net fırsatlarıda atletico yakaladı bu arada, 2-0 falanda bitebilirdi.. 1-0'lık skora rağmen tur hala ortada.. ama rövanşta eskaza 1 gol yerse Liverpool bu takıma 3 gol atmaları imkansız bence.. 

keşke şu 2 maçı aynı saate koymasalardıda Dortmund-psg maçınıda izleyebilseydik.. 

#544 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 06:34 ÖÖ

Ben Dortmund-PSG’i tercih ettim karsilikli anlatalim maclari birbirimize. :)

İlk yarida Dortmund final paslarini bir turlu yapamadi, PSG ise surekli defans arkasina yuksek toplarla sarkmaya calisti.

Tuchel Icardi-Cavani varken elinde, Mbappe’yi ileri uca sıkıstirarak maci hediye etti resmen.

Haaland yeni bir Messi-Ronaldo hikayesi yazmaya dogru gidiyor, fizigi ile hizi inanilmaz bir kombinasyon.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#545 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 06:51 ÖÖ

Bu arada Neymar kadar oyunu bozan bir yildiz olamaz, sezon basi takir takir oynayan PSG gitmis Neymarspor gelmis.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#546 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.272 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 02:12 ÖS

Şu A.Madrid'in ölümüne savunma yapışını izlemek nedense rahatsız etmiyor beni... Hatta bir tek bunlarınkinden keyif alıyorum neden bilmem.

Her sene ortama 1-2 maçlarını izlerim; hiçbirinde küfrettirmiyor adamlar. 

Oynadıkları maçlar bilgisayar oyunu gibi geliyor.  Sanki karşı taraf bilgisayarın savunma modunu -very hard- a getirmiş.. 

Ben de nedense bilgisayarı tutuyorum.. :S

Ha tutup Club Brugge'e falan aynı ayarda çıkarlarsa mınıhakorlar..

Pek bir süksesi yok galiba ama şu Thomas ayısını beğeniyorum. 6 ayısı.

Zamanında (3 sene evvel) bu size yaramaz deyip getireymişiz.  (Daha geçen sene fırlamış değeri zaten)

#547 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.929 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 02:21 ÖS

Şu A.Madrid'in ölümüne savunma yapışını izlemek nedense rahatsız etmiyor beni... Hatta bir tek bunlarınkinden keyif alıyorum neden bilmem.
Her sene ortama 1-2 maçlarını izlerim; hiçbirinde küfrettirmiyor adamlar.
Oynadıkları maçlar bilgisayar oyunu gibi geliyor. Sanki karşı taraf bilgisayarın savunma modunu -very hard- a getirmiş..
Ben de nedense bilgisayarı tutuyorum.. :S
Ha tutup Club Brugge'e falan aynı ayarda çıkarlarsa mınıhakorlar..

Zamanında (3 sene evvel) bu size yaramaz deyip getireymişiz. (Daha geçen sene fırlamış değeri zaten)

Zaman geçirmiyorlar o yüzden baymıyor. 90+’da faul oldu yere düştü Atletico’lu bir elaman, 30 sn sonra kalktı adam. Maç içinde de yere yatma vs yapmıyorlar. Savunma oyunu oynuyorlar o yüzden beni de rahatsız etmiyor oyunları
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#548 del piero10

del piero10

Senior Member

• SIT
  • 5.198 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 02:26 ÖS

bu adamların olayı sadece ve sadece savunma değil çünkü. en az rakip kadar atak da yapıyorlar. savunmayı da sanat gibi icra ediyorlar. zamanında mourinho’nun tamamıyla kale önüne otobüs çektiği, nerdeyse yarı sahadan çıkmadığı maçlar olurdu. barcelona-inter maçı ilk aklıma gelen. o tarz bir savunma çok itici, ama atletico öyle değil kesinlikle.

hatta mourinho’nun chelsea 2. dönemi atletico-chelsea eşleşmesi vardı cl yarı finalinde. 2014 olabilir. o maçta chelsea tamamen otobüs felsefesiyle rezil bir savunma yaparken atletico çatır çatır hem savunma yapıp hem topunu oynamış, eze eze elemişti chelsea’yi.
galatasaray ulan..

#549 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 02:52 ÖS

Zamanında (3 sene evvel) bu size yaramaz deyip getireymişiz.  (Daha geçen sene fırlamış değeri zaten)

thomas partey.. geçen hafta sonu valencia-a.madrid maçını izlemiştim, muhteşem oynamıştı, hem defansif, dikine ve uzaktan zımba gibi şutları vardı.. baya iyi oyuncu oldu.. 

otobüsü kalenin önüne değil, ceza sahasının dışına çekiyorlar ayrıca, dün liverpool ceza sahası içine çok az girebildiği gibi, maçtaki net pozisyonları atletico yakaladı.. geçen yılda ilk maçta juventus'u 2-0'lık net bir sonuçla yenmişlerdi, rövanşta simeone tarafından aşırı tahrik edilmiş ronaldo'yu durduramayınca 3-0 kaybedip elenmişlerdi.. anfield'daki rövanşta benzer şekilde geçebilir. ne kadar iyi savunma yapsalarda liverpool evinde bir başka oynuyor.. 

#550 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.272 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 03:29 ÖS

Fazla düğün dernek yaptılar cidden ancak Atletico 2. maçtaki 90 (+30) dakika toplamında bir gol atamazsa elenir gider.  

Bir şekilde orada da bir gol sıkıştırmaları şart. 

Arada şu Mourinho'nun forveti kalmadı da ortasaha derinliği aşmış boyutlara ulaşmış o mevkiye transfer üstüne transfer yapa yapa.... 

Sezon sonu itelerler eskileri...Dikkat.

#551 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 03:46 ÖS

Son da sakat Kane de, Delle Ali veya Moura en ucta oynar herhalde.

#552 frodo41

frodo41

Senior Member

• Members
  • 5.052 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 06:28 ÖS

Inter Barca maçındaki savunmada da sanat vardı ama kuru kuruya iş değildi. O maçtaki savunma taktiğinin esas detayı kanatları kapatmaktı zaten Barcelona esas o yüzden açamadı.
We fucking played great the whole season. Johan Elmander 13.May.2012

#553 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:30 ÖS

Atalanta atmis 16.dakikada...

#554 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 10:46 ÖS

2-0 Atalanta...

#555 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.272 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 10:47 ÖS

Ilicic tavana astı az evvel. Çok şıktı.

Ne kusuru varmış ki zamanında; anca tohuma kaçarken sivrilebildi eleman...

#556 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:05 ÖS

yürü be atalanta :)

çok büyük oynuyor bu sezon iliçiç, italya'da yılın futbolcusu seçilse yeridir..  aylardır sakat olan ve sakatlıktan sonrada bir türlü form tutamayan zapata'dan hiç verim alamamalarına rağmen atalanta seria a'da en fazla gol atan takım durumunda, bu başarınında başrol oyuncusu iliçiç.. yalnız atalanta'nın takım savunması bu seviye için çok yetersiz, Valencia bu kadar eksik olmasaydı daha farklı bir maç izleyebilirdik. yinede buralara kadar gelmiş olmak inanılmaz bir başarı atalanta için, umarım çeyrek finale kalırlar.. 

#557 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi Dün, 11:27 ÖS

san siro veya giuseppe meazza'da çok acayip bir maç olmaya başladı.. durum 4-1 şu anda.. 2 takım savunmasıda leyla olduğu için daha gol olur kalan 22 dk. da.

#558 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 13.272 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi Dün, 11:34 ÖS

Cidden şu yediğimden fazlasını atarım anlayışını bu turdan sonra bıraksalar iyi olur. 

Ayının tekine düşerlerse fena...

Bir de Feti Okuroğlu'nun bindiği helikopterin bakımları tamamsa Marcao'yu alıp uçsursunlar stadın ortasına... 25m o.k.

#559 cozker

cozker

Member

• Members
  • 9.663 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 12:14 ÖÖ

skor 4-1 valencia dalga dalga gelirken savunmadan caldera'yı çıkartıp forvet zapata'yı oyuna almalarına bir yorum yapamıyor insan :). ama atalanta böyle güzel.. bir hafta gidip torino'yu deplasmanda 7-0 yenerken bir sonraki hafta evinde spal'a 2-1 yenilebiliyor.. rövanşta valencia'yı 5-0 yenselerde, 5-0 yenilselerde şaşırmam.. valencia'da eksikler yetişmez rövanşada mangala-diakhaby tandemiyle çıkarlarsa yine 4'lük olma ihtimalleri kuvvetle muhtemel.. ama paulista-garay'la çıkarlarsa mestella atmosferinde 4-1'lik dezavantaja rağmen turu geçmeleri asla sürpriz olmaz.. 

tottenham-leipzig'i izleyemedim ama yorumlara göre 1-0 kazanan leipzig farkı kaçırmış.. mourinho'nun el attığı yer kuruyor artık..

#560 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 28.189 mesaj

Yayınlanma tarihi Bugün, 06:46 ÖÖ

Son-Kane olmayinca hic bir sey uretemediler, Leipzig makina gibiydi.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye