İçeriğe git

Resim
* * * - - 1 oy

Dünya Ligleri 2018-2019

• Please log in to reply
147 replies to this topic

#81 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 08:57 ÖÖ

Laporte ilk yarıdaki oynuyla Ömer Bayram kıvamındaydı bu muymuş milyonluk adam yahu. 

Bu arada David Silva emekliliği doldurmuş artık.

Yenilse de Liverpool ilk yarı bence müthişti. City oynayacak alan bulamadı ama Aguero gibi saçma sapan bir gol atan adamın olunca galibiyet çok uzak olmuyor. 

#82 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 09:03 ÖÖ

Fernandinho-Bernardo Silva döktürdü, Fernando'yu sepetlesek de dinhoyu alsak keşke sezon sonu, yaş 33, 2 sene daha oynar.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#83 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 09:22 ÖÖ

fernandinho’nun muadilini city bulamadı daha abi, 2 maç yok diye seri yenilgi aldı adamlar. nereye alıyosun :)
galatasaray ulan..

#84 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 09:33 ÖÖ

Hayal dünyası işte. :)

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#85 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 02:43 ÖS

Heyecanlı ama kaliteli olmadı sanki. Zırta pırta hatalı pas, gönyesi kayık uzun top izledik.

Savunmaların maçı oldu.

Van Dıyk! denen adam bi garip. Volta ata ata top kesiyor. Hamleyi en son saniyeye bırakıyor çakal... 

-inho da macun gibi adammış cidden...

Yine de City çok ballıydı. Gol teknolojisi olmasa ilk gol ile geri düşüp sıvayacaklardı kesin. (Hayır, topun 1santimle geçmemesi bile aşırı bal...)

Not: David Silva Çim-Adam'a dönmüş ya lan :)  . 

Tam dökülmeden yapmalı şu ekim söküm işlerini.. :S Yoksa müstakbel avrat bile tanıyamaz maazallah...

Not 2: Lpool'un hücumcuları bu kadarsa işleri var demektir. Yedekten ilk opsiyon Şakiri olamaz yav.

Eleman içeri çekip gitmedi bile, sikko sikko yatay toplar atabildi.

Epey sırıttı.

( Oxlade'leri sezonu kapatmış bak şimdi gördüm. Fena olmuş o.  Devrearası Feghouli veya Belhanda almazlar mı ?  15m ea. )

#86 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 04 Ocak 2019 - 06:00 ÖS

Bir de bana mı öyle geliyor bilmem ama şu modern futbol denen merette hücumlar hep aynı stil olmaya başladı....

Ataklarda bile kontraya mahal vermeyecek kombinasyonlar deneniyor. Bunlar da 1-2 adet zaten. 

Kanatların en ücra köşelerine gidip geriden araya adam kaçırmaca... / veyahut kat kat rulokat...

Vallah bıktık yaw :S .

Biraz seksi şeyler görek şu sahalarda artık... Sol ayaklı soldan aksın arada, sağ ayaklı sağdan... Ne bileyim... Misal;

Leroy Sane denen sihirbaz peach var. O bile sol taç çizgisinde !  :D ..  Hani olur da top kaybeder de cart curt amg. 

60-70dk kanat olsun OK ama koy arada 20-25dk ortaya da dalsın amg II...   

Siz kiii (Man City) en kuru boklu dönemlerinizde Georgi Kinkladze'nin #10 olduğu bir ahfadın torunlarısınız !!  

Tehey...

Betis'li Joaquin vardı... Ağzına salıncak kurmadığı solbek yoktu...

Stumpf vardı Stumpf... 

Tozutmadan burada bırakıyorum...

• almeyda bunu beğendi

#87 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Ocak 2019 - 01:16 ÖS

yaprak dökümü devam ediyor. usain bolt futbol kariyerini sonlandırdığını açıklamış..

-------------------------------------
Usain Bolt, Futbol Kariyerini Noktaladı

Usain Bolt, futbolculuk kariyerini noktaladığını açıkladı. Bolt, "Eğlenceli, iyi bir deneyimdi. Spor hayatım sona erdi, artık hayata geçmeyi bekleyen projelerim var." dedi.

22 Ocak 2019 Salı 20:01

CENTRAL COAST MARİNERS FORMASI GİYİYORDU

Bolt açıklamasında, "İyi bir deneyim oldu benim için. Bitene kadar eğlenceliydi, artık hayata geçmeyi bekleyen projelerim var." ifadelerini kullandı. Avustralya Ligi ekiplerinden Central coast Mariners ile deneme idmanlarına çıkan ve karşılaşmaya ilk 11 başlayan Usain Bolt maçta iki gol birden kaydetmişti.

(Ajansspor)

#88 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 10.742 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 05 Şubat 2019 - 11:51 ÖÖ

https://twitter.com/...467481418051584

Adam paso düşüyor.. :D  TD'liği gibi...

Erzun mantarlarsa koyarlar önüne 4m + Koç Holding iban'ından bir 4m daha, 8m'lik bir kontrat... 
Az sabretsin...

#89 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 02:05 ÖS

Barcelona kulübü 70'li yıllarda diktatör franco'ya vermiş oldukları madalyaları geri alma kararı almış..

-----------------------------------------

Barcelona Kulübü, diktatör Francisco Franco'ya 1971 ve 1974 yıllarında verilen onur madalyalarını geri alma kararı aldı.
Barcelona Kulübü Sözcüsü Josep Vives, basına yaptığı açıklamada, yönetim kurulunun aldığı diktatör Franco'nun onur madalyaların geri alınması kararının, gelecek genel kurulda kulüp üyeleri tarafından onaylanması gerektiğini söyledi.

Vives, "Yönetim kurulu, diktatör Franco'nun madalyalarının geri alınmasıyla ilgili adım atılmasında çok açık davrandı" dedi.

Ayrıca Vives, Barcelona Kulübü tarafından diktatör Franco'ya verilen madalyaların geri alınması konusunun ilk olarak 2003 yılında gündeme geldiğini ancak "bu konuyla ilgili belgesel kanıt bulunmamasından dolayı o dönemde karar alınmadığını" belirtti. Vives, kulüp üyelerinin talepleri sonrasında yönetim kurulunun geçmiş kararlarının incelendiği ve "gerekçesi belli olmasa da kulübün bir madalya yaratıp diktatör Franco'ya verdiğinin fiilen tespit edildiğini" ifade etti.

https://tr.sputnikne...onur-madalyasi/

#90 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.865 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Şubat 2019 - 04:26 ÖS

Barca için geç kalmış bir hamle olmuş . Karşısında real yerine bizim zibidi fenerliler olsaydı bu madalya olayı defalarca gündeme gelirdi hatta fenerliler diktatörün takımını barca - Francocelona diye de başak geçerlerdi . Peki bizim diktatörlere 80 li yıllarda verilen fahri doktorolar , onursal üyelikler ne oldu ? Benim şahsen hatırladıklarım var . Fakat internet taraması yaptım izlerini bulamadım . 

Ne söylesen sen haklısın, aylar var ki görüşmedik. Bir köşede oturup da, bir kadehi bölüşmedik .

#91 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 23 Şubat 2019 - 09:09 ÖS

Messi bugün Sevilla deplasmanında 3G1A ile oynadı ve 50. hattrick'ini yaptı... 50 hattrick lan! dile bile kolay değil... 4500 dakikada 150 gol atmış yani her yarım saatte bir gol...   

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#92 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Şubat 2019 - 10:23 ÖS

https://twitter.com/...4222574593?s=19

olacak şey değil.. ıslak sopayla dövmek lazım
What can I do sometimes..

#93 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2019 - 05:00 ÖS

https://twitter.com/...4222574593?s=19

olacak şey değil.. ıslak sopayla dövmek lazım

2K takipiçisi olan Gana'lıyı nereden buldun yav? :D 

• Yasin Karabulut bunu beğendi

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#94 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.554 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Şubat 2019 - 11:38 ÖS

takip ettigimden değil ya :))).. bana da başkası gönderdi..
What can I do sometimes..

#95 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 16.047 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Şubat 2019 - 07:53 ÖÖ

2K takipiçisi olan Gana'lıyı nereden buldun yav? :D

Hay senin dikkat noktana aşsldkalşskdşalksd sabah sbaah iyi geldi :D

#96 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 09:06 ÖÖ

Real Madrid 0-3 BARCELONA. :)

Kral kupasında Barca finalde.

#97 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.501 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 10:20 ÖÖ

son 15 yılda da barça real’i ne küsküledi be. havada karada yerde uzayda. tüm o franco’lu yıllara rağmen toplam galibiyet sayıları eşitlenmiş 2 takımın birbirine karşı.
galatasaray ulan..

#98 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.649 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 12:12 ÖS

Real Madrid 0-3 BARCELONA. :)

Kral kupasında Barca finalde.

Ulan iki el-classicoyu arka arkaya yayınsız geçtik ya birader, yetmişli yıllarda gibi hissediyorum... Hatta o yıllarda bile TRT n'apar eder, uydudaki linkten çalar, istanbul stüdyolarımızdan belgesel tadında sessiz sedasız anlatırdı maçı... 

• cozker bunu beğendi

#99 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.909 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Şubat 2019 - 03:54 ÖS

Ulan iki el-classicoyu arka arkaya yayınsız geçtik ya birader, yetmişli yıllarda gibi hissediyorum... Hatta o yıllarda bile TRT n'apar eder, uydudaki linkten çalar, istanbul stüdyolarımızdan belgesel tadında sessiz sedasız anlatırdı maçı...

bu formatta bir maçı ankara veya İstanbul stüdyolarından anlatan bir spiker; 1-0 biten bir maçın bitimine 10-15 dk kala ofsayttan atılan golü hakemin iptal ettiğini farketmeyip maç sonuna kadar maçı 1-1 miş gibi anlatmış ve öyle sonlandırmıştı. o yıllarda maç skoruda şimdiki gibi ekranın bi köşesine devamlı yansımadığı için durumu farketmemiş sonraki gün trt özür dilemişti yanlış hatırlamıyorsam :). , 80li yılların sonlarına doğruydu galiba.

bu arada real belkide bu sezon oynadığı en güzel futbolu oynamıştır, vinicius barça'nın sağ tarafını resmen felç etti ama adamda bitiricilik sıfır, tabii daha 18'inde, 2 yıl sonra neler yapacak kimbilir.. ter stegen'de açık ara dünyanın en iyi kalecisi durumunda şu anda, sadece bu maça özgü değil aylardır kalecilerin messisi gibi bir şey oldu.

#100 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 25.841 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Mart 2019 - 12:52 ÖS

Gene El Clasico varmış gece.

Bu kez Real alır sanki.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye