İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#3 Maicon Pereira Roque

• Please log in to reply
175 replies to this topic

#61 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.099 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2018 - 07:22 ÖÖ

Donk un topla haşır neşir olma özelliğini kullanabilirz belki de bu durumda.

#62 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 05 Eylül 2018 - 08:01 ÖÖ

Donk da çok riskli işler yapıyor topla oynarken, arkasında stoperler varken hatayı telafi şansı var en azından ama stoperde yapmaması lazımn o işleri.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#63 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.363 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2018 - 08:12 ÖÖ

Donk'a top gelince insan daha güvende hissediyor, Fernando'ya nazaran. 
Fernando stoper oynamaz mı acep... Maicon toparlanmazsa Donk yerine onu orada düşünebiliriz.
Zaten ortasahada ileri çıkıp basamıyor, oyunu geride karşılıyor Fernando.  Hücumda da yok gibi birşey.
Yalnız bir stoper için de tahtabacak değil. Bu da ekstra bir avantaj olabilir.

Maalesef hoca pek deney sevmiyor eskisi kadar...  

Maicon olmadı>Çalık> Çalık olmadı> Maicon  diye gidebilir.

#64 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2018 - 08:25 ÖÖ

Donk-Serdar çıkar bence Kasımpaşa maçına.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#65 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.165 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2018 - 10:02 ÖÖ

Donk'a top gelince insan daha güvende hissediyor, Fernando'ya nazaran. 
Fernando stoper oynamaz mı acep... Maicon toparlanmazsa Donk yerine onu orada düşünebiliriz.
Zaten ortasahada ileri çıkıp basamıyor, oyunu geride karşılıyor Fernando.  Hücumda da yok gibi birşey.
Yalnız bir stoper için de tahtabacak değil. Bu da ekstra bir avantaj olabilir.

Maalesef hoca pek deney sevmiyor eskisi kadar...  

Maicon olmadı>Çalık> Çalık olmadı> Maicon  diye gidebilir.

Donk'a ben de nedense hiç güvenmiyorum. Bu adamın topu aldığı zaman rahat hareketleri yüzünden yüreğim ağzıma geliyor. Arkasında adam var, adam sürekli vücudu araya koyuyor. Bir şekilde saklıyor topu ama bir gün kaptıracak diye hep o karanlık anı bekliyorum.

Terim denemeler yapacaksa da tandem konusunda yapmasın bir zahmet. Tandemiyle zırt pırt denemeler yaparak oynayıp da başarılı olan bir takım hatırlamıyorum ben. En kritik üçgen en gerideki üçgen bana göre. Kaleci ve önündeki 2 stoper sabit adamlar olacak. Anca ZTK maçları gibi maçlarda ve sakatlık ceza hallerinde değişecek bu 3lü. Kalanında ligi sürekli aynı ekiple oynayacaksın. 3 stoperle 3er haftalık denemeler yaptığın zaman ortaya çıkan kombinasyonları tüketmek 9 hafta sürüyor. Ligin %25'inden daha fazlasında yaz boz yapıyorsun. 

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#66 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 06 Eylül 2018 - 10:07 ÖÖ

Son maçtaki gibi tandem olacaksa varsın denesin, ne top çıkarabildiler ne de belini döndürebildi stoperler, ben bu kadar rezil olan bir stoper ikilisi çok az gördüm hele Maicon yerine ben utandım.

#67 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.875 mesaj

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2018 - 11:48 ÖÖ

Şu anki kadroda bu takımın tandemi Maicon-Serdar dır.. Bundan farklı her hamle de "götümden tavşan çıkaracağım" denemesidir... İdeal midir değil midir tartışılır ama durum bu.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#68 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.363 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 07 Eylül 2018 - 01:55 ÖS

bir gün kaptıracak diye hep o karanlık anı bekliyorum.

:D

Aynen o şekilde ama yapmıyor vallahi. Adamda stoperden çok öte bir topla aşinalık mevcut.

Defansın kredisi azaldı ama bitmiş değil. 

Bittiği an ise deney zaruri olacak.

#69 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Banned
  • 4.521 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 08:31 ÖS

ozan kabak bu hafta içeride 11 başlasa da bir mesaj daha verse hocamız :D

Şakaya gelmez terim. Bir semih kaya olayı yakalamak istiyor heralde. Sağ salim tamamlar umarım ozan. kasımpaşa -iç saha kombinasyonu galatasaray stoperleri için sakat kombinasyon. ama önlerini sağlama almış hoca Ndiaye-Donk la.

#70 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 08:46 ÖS

Yanlis gormediysem 23 kiside dahi yok.

#71 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 14 Eylül 2018 - 10:34 ÖS

Sakat olduğunu açıkladı Terim.

#72 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.165 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ekim 2018 - 07:42 ÖÖ

Her stoper arada bir kritik bir hata yapar da her maç mutlaka en az 1 tane çok kritik top kaybı yapmaz. Bursaspor maçında yine golü yediriyordu. 

#73 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 27.285 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2018 - 11:22 ÖS

Yanindan herkes topla gecebilir, tek bildigi kayarak kesmeye calismak, bu kadar kotu stopere 8m verdik, inanilmaz.

#74 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 398 mesaj

Yayınlanma tarihi 24 Ekim 2018 - 11:31 ÖS

Bundan sonra bu arkadasin yolu ya Katar ya da S.Arabistan ligi, yada elimizde patlayacak.

Gecen sezon da cogu macta inanilmaz hatalar yapiyordu, simdi ise resmen bitik halde, kafa olarak da...

Destiny is all !

#75 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 9.165 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 07:07 ÖÖ

Stoper dediğinin en deneyimlisi bile hata yapar. Ters ayakta yakalanırsın, pozisyon alamazsın, hava topunda adamını kaçırırsın. Zor bir mevkidir. Ama bu hatalar sezonda 2-3 kez olur. Maicon sezon başından bu yana her maç kritik en az 2 hata ile oynuyor. Her seferinde de çok net pozisyonlar veriyoruz rakiplere. Arkadaş yanında 18 yaşında çocukla çıktın sahaya. İnsan utanır be. 

#76 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.099 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Ekim 2018 - 08:34 ÖÖ

Linnes'e bişeyler anlatıyor aklı sıra ilk yarıdaki pozisyonda, kendisi adam almanın ne olduğu hakkında hiçbir fikre sahip değil. Zaten Porto'da oynayan bir adam başka yere gidemediyse bize ancak bu çuvallar denk gelir. Ama bu çuval baya pahalı geldi yokluk zamanında. 

Adamlar her pozisyonda bunu başardı, geçenlerde izlediğim video geldi aklıma mutlaka göz gezdirin:

https://twitter.com/...008254693629953

#77 Mert Baydur

Mert Baydur

www.48reklamcilik.com

• SIT
  • 9.766 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 07:13 ÖS

Eşinin çocuklarıyla birlikte evi terk etmesinin ardından hayatı darmadağın olan Maicon, boşanma sürecinde psikolojik sorunlar yaşıyor. Saçlarını uzatıp imaj değiştiren Maicon’un sahadaki performans düşüklüğü yaşadığı bu sorunlara bağlanıyor. [bipspor]

Sent from my iPhone using Tapatalk

#78 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.099 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 08:00 ÖS

Kafa kesen kadınla evlenince bunlar normal valla. Hayata bağlamamız lazım bu arkadaşı o vakit.

#79 InSoMNiAsTaN

InSoMNiAsTaN

Senior Member

• SIT
  • 5.290 mesaj
  • LocationAtasehir - Istanbul

Yayınlanma tarihi 17 Kasım 2018 - 10:03 ÖS

Bu kadar adam kaçıranı hangi karı olsa boşardı.

• galip resat bunu beğendi

#80 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.099 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Kasım 2018 - 09:44 ÖS

Maicon Roque :”Eşim ile ilgili çıkan haberler doğru ama daha fazla yorum yapmayacağım. Çünkü ilişki kutsaldır. Benim şuan için düşündüğüm tek konu Galatasaray ile kazanmak istediğim başarılar. Tanrıya dua ediyorum. Güzel mesajlarınız için teşekkür ederim güzel insanlar.” https://t.co/2D7Wt8D0G2

1 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 1 ziyaretçi, 0 gizli üye