İçeriğe git

Resim
* * * * * 1 oy

#21 Henry Onyekuru

• Please log in to reply
114 replies to this topic

#21 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Ağustos 2018 - 02:14 ÖS

Evladım yeter yahu, anladık şundan şundan şundan ötürü geldin bize....

Geldiğinden beri 5 kez aynı habere mi rastlıyorum yoksa 5. kez güzelleme mi yapıyor anlamadım. :D

5 maçta 5 adam geçmedin, oraya odaklan genç....

Terim de bire birini kullan demiş zati.

not: Kalbim hala Tsl fatihi T'zeguet ile atıyor; seni tercih ettiğimiz için yok yere kılım biraz sana, kabul. :D 

#22 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.391 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2018 - 07:51 ÖÖ

Ankaragücü maçında ilk defa doğru düzgün izledim. Maalesef cacık olmaz bundan. 

#23 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.095 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2018 - 10:32 ÖÖ

Ankaragücü maçında ilk defa doğru düzgün izledim. Maalesef cacık olmaz bundan. 

Sanırım farklı maçlar izledik...

Stili bruma-garry arası bir şey...

Çok hızlı bileklerine hakim ve pas yeteneğide var 2 tane asistlik pas çıkardı değerlendıremedıler...Feghoulının 30 haftadır yapamadığı bir sürü şeyi 90 dakıkada yaptı...

Kontralarda rakibin beklerinden kan alır bol bol kart gördürür...Yerleşik oyunda ise ne yapacak haftaya gorucez...

Bu haliyle feghoulıyı net olarak keser...

Dean...

#24 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2018 - 11:16 ÖÖ

Varyete yapacak bir adam bulsun milletin icinden geçebilir. Belhanda istasyon işini yapabilecek düzeyde haftaya Sinan yerine geçer şefliği üstlenir umarım..

#25 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2018 - 12:17 ÖS

Ben de 3.kez diyorum ki çok iş yapacak, nasıl beğenmezsiniz anlam veremiyorum.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#26 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.539 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Ağustos 2018 - 01:02 ÖS

hele bir 4-5 maç izleyin yahu.. ilk maçta hele ki bu zeminde bu kadroyla neye nasıl karar veriliyor ? Sinanı ilk bu maç izlesek yada  marianoyu yada rodrigesi ne diyecektiniz?

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#27 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2018 - 10:14 ÖS

Cok iyi olacak, Feghouli ve Belhanda verimsizlerine tur bindirecek.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#28 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 19 Ağustos 2018 - 10:41 ÖS

90'larda Ankaragücü'nün aldığı ve sivrisinek misali başımıza bela olan forvetlere benziyor. :D  (Couli ! KALENGA ! ve niceleri ! )

Ben geleceğin yıldızı tarafını çözemedim....

Bonservis verseydik dertlenirdim biraz.

Azami katkıdan sonra teşekkür ederiz gibi geliyor.

Umarım kapankları takar. :D

#29 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.114 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ağustos 2018 - 12:53 ÖÖ

Cok iyi bir baslangic yapti. Bir tarafta Onyekuru, diger tarafta Rodrigues cok önemli bir avantaj.

# 10 - Felipe Melo

#30 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Ağustos 2018 - 06:57 ÖÖ

Son yıllarda bol süratli kanat izler olduk. Bruma, Rodgrigues ve en son Onyekuru. Eleman baya hızlı. Sanki FIFA, PES falan oynarken parmak turboda basılı kalmış gibi koşuyor adam. Attığı gol usta işi goldü. O topa sadece bir kez kontrol etmek için temas etse pozisyon kaybolurdu. Şaka maka adam 2. Maçında bize 3 puan aldırdı. Seneye kadroda tutabileceğimizi sanmıyorum. Ya kulübü bir daha kiralamaz bize ya da elemanı başka bir yere bonservisiyle satarlar.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#31 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.258 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2018 - 08:57 ÖÖ

Genelde senin sezon planlamanı piç etme tazminatı da yazarak belli bir deadlineda ihbar etme şartıyla devre arasında geri çağırma opsiyonu koyuyor EPL kulüpleri.. O yğzden Everton yürüyedursun; gol kısırlığı falan çekerler amanallah!!

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#32 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 176 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2018 - 06:07 ÖS

Genelde senin sezon planlamanı piç etme tazminatı da yazarak belli bir deadlineda ihbar etme şartıyla devre arasında geri çağırma opsiyonu koyuyor EPL kulüpleri.. O yğzden Everton yürüyedursun; gol kısırlığı falan çekerler amanallah!!

Onyekuru'nun kiralanmasının önemli bir sebebi de İngiltere'de çalışma izni çıkmaması bildiğim kadarıyla. O nedenle sezon sonuna kadar muhtemelen bizde kalacağını düşünüyorum. Ocak ayında Afrika kupası olacak, muhtemelen Onyekuru'da Nijerya'da forma giyecek. Amaçları Onyekuru'nun Galatasaray'da Şampiyonlar Ligi de dahil düzenli oynayıp çalışma izni için yeterli sayıda milli formayı giymesini sağlamak. Sene sonunda da Onyekuru'yu takıma geri kazandırmak. Tabi arkadaş iyi performansını sürdürdüğü takdirde. 

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#33 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2018 - 06:23 ÖS

Afrika Kupasi yazlari oynanmayacak miydi?

#34 canerzilya

canerzilya

Member

• Members
  • 176 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Ağustos 2018 - 07:38 ÖS

Evet öyleymiş, güzel düşünmüşler, Belhanda, Onyekuru, Feghouli, N'diaye Afrika kupasında olacaktı öteki türlü biz de bekleyecektik elensinler de dönseler diye.

Oyuncular gelir gider , sanma ki hedefler biter..

#35 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.331 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 08:08 ÖÖ

Santrafor alınmazsa bu arkadaş bize yardımcı olacak gibi görünüyor. Devam et aslan parçası, sene sonu bize kalırsın inşallah :)

#36 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 08:11 ÖÖ

Emre de bu arkadaş da çok iş yapacak, bakmayın olumsuz yorumlara.

#37 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.135 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 11:07 ÖÖ

Kanat desen değil, santrafor zaten olamaz bu fizikle. 

Çok garip bir oyuncu, türünün ilk ve son örneği. 

4-5 ay sahalardan uzak kaldığı için mi rakibi karşısına almayı unuttu yoksa o taraklarda bezi hiç mi olmadı buna karar vermek şu an epey güç....

Beklerle iletişimi de gelişmeli. Açıkların en iyi dostu bekler evlat. 

#38 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 11:17 ÖÖ

Santrafor alınmazsa bu arkadaş bize yardımcı olacak gibi görünüyor. 

Hedef forvet bence olamaz

#39 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.474 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 01:04 ÖS

Sezon sonu bu çocukla ilgili çok büyük tartışmalar çıkacak. Bir tarafta bu elemanı tutmalıyız diyenler, diğer tarafta bu bonservis bedeli ödenmez diyenler olacak. Elemanın kendisinin de kalırım ama bol sıfırlı kontrat isterim gibi bir çıkışı olabilir. Bu eleman Rosrigues'ten daha iyi bir ivmelenmeye sahip. Çalım kabiliyeti salt süratinden gelmiyor. Bir yönden Ribery'i andırıyor. Bir kanatta bu, diğer kanatta Rodrigues'le bir hayli etkin bir kanat opsiyonu yaratacağa benziyor. Tek sıkıntısı çok çiroz arkadaş. Bunun bileklere, kaval kemiğine falan yakında çalışmaya başlarlar.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#40 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.750 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 01:14 ÖS

Güçlenmesi şart da bugünden yarına olmaz o iş, belki 2.devre daha güçlenmiş olur.

Gerçekten ülkedeki kadınların yarısından ince bileği var adamın. :)

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye