İçeriğe git

Resim
- - - - -

#21 Henry Onyekuru

• Please log in to reply
52 replies to this topic

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.270 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 06:14 ÖS

Hayırlı olsun.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 06:33 ÖS

Internetteki "kuru" nükteleri yağmur gibi yağarken bu ince ayar fena olmaz cidden. :D

#3 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 07:05 ÖS

Linnes, #14’ten #6 ‘ya gecsin hizlica
#14 ‘u alsin Onyekuru

#4 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 07:24 ÖS

Kimse dokunmamış o zaman buyrun :)

#5 galip resat

galip resat

Senior Member

• Members
  • 414 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 07:48 ÖS

Bu şartlarda daha iyisi olamazdı, güzel bir alternatif oldu. Yaşı ve şuanki durumu itibariyle başlarda yedek kalmayı da sorun etmez. Başarılar yeni aslana...

#6 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2018 - 10:51 ÖÖ

Hiç izlemediğim , bu zamana kadar hakkında hiç bir şey okumadığım bir oyuncu . Bir an gözlerimizi kapatalım ve şunu hayal edelim : Kayserispor , Onyekuru'yu transfer etti . Tesislerde düzenlenen imza töreninde Onyekuru , Kayserispor'u arkadaşı Makakula dan bildiğini ,  önümüzdeki sezon Avrupa kupaları katılmak ve takımın başarısı için çalışacağını ifade etti. Onyekuru , Erzincan İski spordan yeni transfer kaleci Onurcan ile önümüzdeki günlerde Bolu Abant kampına katılacak ... Kulağa tuhaf geliyor mu ? Bence , hayır . Bu da oyuncunun kalibresi hakkında bana biraz fikir veriyor . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#7 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.632 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2018 - 11:02 ÖÖ

bir maçını izlemişliğim yok, izlediysemde farketmemişim :). ama youtube videoları bana ribery'nin geldiği zamanlar mail aracılığıyla dolanan videolarını anımsattı. bu açıdan heyecan verici bir transfer gibi. bakalım sert ligimize adapte olup bir ribery etkisi yapabilecek mi?

#8 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.378 mesaj

Yayınlanma tarihi 11 Temmuz 2018 - 11:16 ÖÖ

bir maçını izlemişliğim yok, izlediysemde farketmemişim :). ama youtube videoları bana ribery'nin geldiği zamanlar mail aracılığıyla dolanan videolarını anımsattı. bu açıdan heyecan verici bir transfer gibi. bakalım sert ligimize adapte olup bir ribery etkisi yapabilecek mi?

Dikkat ettiysen FM profili üzerinden yorum yapanlar da yok :D 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#9 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.308 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 08:35 ÖÖ

süratine eyvallah ama vuruşları hep acemi golcü vuruşları gibi. Bana Bruma'yı hatırlattı. 

#10 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.350 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 09:00 ÖÖ

Hiç izlemediğim , bu zamana kadar hakkında hiç bir şey okumadığım bir oyuncu . Bir an gözlerimizi kapatalım ve şunu hayal edelim : Kayserispor , Onyekuru'yu transfer etti . Tesislerde düzenlenen imza töreninde Onyekuru , Kayserispor'u arkadaşı Makakula dan bildiğini ,  önümüzdeki sezon Avrupa kupaları katılmak ve takımın başarısı için çalışacağını ifade etti. Onyekuru , Erzincan İski spordan yeni transfer kaleci Onurcan ile önümüzdeki günlerde Bolu Abant kampına katılacak ... Kulağa tuhaf geliyor mu ? Bence , hayır . Bu da oyuncunun kalibresi hakkında bana biraz fikir veriyor . 

fonetik olarak tuhaf gelmiyor ama adamın epl everton patenti var..bir nebze heyecan katabiliyor .Yetenekli diye alınmış ama düşüşe geçmiş bir cevheri burada çıkışa geçirme projesi olabilir.

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#11 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.026 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 09:15 ÖÖ

Talisca örneği de var önümüzde bu kadar yadırgamaya gerek yok derim ben. 

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 08:09 ÖS

Dh6uRvKWkAA7pqR.jpg

Tam bir bakımsız Tarzan...  

Rakiplerin etrafından dolanadur evlat...  :D 

Bu arada opsiyon yok. Neyse, zaten olsaydı olası pazarlık şansımızı bitirirdi.

#13 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 08:23 ÖS

Antrenmana çıkacak durumdaysa ben razıyım da sakat olmasın bari.. Rotasyonda ihtiyaç olan bir bölgeydi (4 kanat), ancak daha epey iş var..

#14 Simao

Simao

Senior Member

• Members
  • 6.101 mesaj

Yayınlanma tarihi 12 Temmuz 2018 - 09:30 ÖS

Senelik 2 milyonluk maliyet beklentim dogrultusunda olmus.

Simdi bu eleman cikip bonuslar haric 3,85 milyon kazanan Feghouli´den fazla gol ve asist yaparsa o zaman görün tartismalari.

# 10 - Felipe Melo

#15 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.001 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Temmuz 2018 - 11:42 ÖS

Biz ne zaman şöyle süt yoğurt ve peynirle beslenmiş bir adam alacağız. Herife dayamışlar bulgur pilavı turşuyu gelişememiş vücut. Bu tür adamlar acayip yetenekli olsun fi fayda sağlasın.. ne diyelim hayırlı olsun.
What can I do sometimes..

#16 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.027 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 09:15 ÖÖ

Şekil itibariyle tam bakımsız tarzan :)

Ama videolarından izlediğim kadarıyla sol açık için cok da güçsüz bir eleman değil...

Gerektiğinde forvet de oynayabiliyor efsanesı var ama bu fizikle bizim ligde top göstermezler o mevkide o yuzden onu geçicez...

Rodriyle kapışırlar sol açık için rodriyide ateşler arkasında böyle yetenekli bir adamın beklemesi...

Her halukarda win win bir transfer...

Dean...

#17 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2018 - 07:32 ÖS

Şimdilik Rodri reyizi kesmesi mümkün gözükmüyor.

#18 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.711 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Temmuz 2018 - 02:28 ÖÖ

Valencia, Onyekuru'yu kadrosuna katmak için Everton ile görüşmelere başladı ve oyuncunun Galatasaray ile olan kiralama sözleşmesinin feshedilmesini istedi. (Score Nigeria)

#19 Sheva

Sheva

Members

• Members
  • 22.975 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Temmuz 2018 - 10:26 ÖÖ

Bunu Sakarya maçında düşündüm ben acaba kiralık sözleşmesini feshedip gönderemez miyiz diye, dolayısıyla mahsuru olmaz..

Bu akşam da izleyelim de az çok belli eder kendini..

#20 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 8.677 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2018 - 09:13 ÖS

http://www.hurriyet....40913406#page-1

Hoop !  5 milyon Pavund maddi ve manevi tazminat isteriz.... Gururumuzla oynayacaksınız o kadar... 

(şş çaktırmayın, hain planlarım var... :D )

Ingiliz Liginde kanatçı baba kanadı gibi kemirirlermiş yahu bu çocuğu, çok ilginç.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye