İçeriğe git

Resim
- - - - -

Hırvatistan-Danimarka (1-1 Penaltı Hırvatistan)

• Please log in to reply
20 replies to this topic

Poll: Hırvatistan-Danimarka (1-1 Penaltı Hırvatistan) (8 kişi oy verdi)

*Kim eler

1. Hırvatistan (5 oy [62.50%])

Percentage of vote: 62.50%

2. Danimarka (3 oy [37.50%])

Percentage of vote: 37.50%

Vote Guests cannot vote

#1 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 09:55 ÖÖ

01.07.2018

21:00

Güzel futbol beklediğim bir eşleşme, Hırvatlar favori gibi gözükse de tandemleri sıkıntılı, bekleri de çok çok iyi değil.

Gollü bir maç bekliyorum, 2-1, 3-2, 2-2 gibi..

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#2 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 10:00 ÖÖ

aklıma ilk gelen:

#3 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 01:46 ÖS

Ne kadroydu o Hırvatistan... Şimdikini bile tokatlardı rahat.

Hırvatlar geçer ama underdog'la atar kalbimiz....

Danimarka....

#4 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 01:50 ÖS

peki fabio o hırvatistan mı 92 şampiyonu danimarka mı :)
galatasaray ulan..

#5 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 01:58 ÖS

'90 ve '94'ü, 92'den daha iyi hatırlıyorum nedense. 

(Tabi Cinderella hikayeleri ve bıyıklı amcamızın golü net, o ayrı )

Bu bağlamda... Evrensel küme seçeyim...

1998  Danimarka !  diyeyim :) 

Aman yarabbi ne top oynuyordu onlar... 

#6 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2018 - 08:16 ÖÖ

Bu ne kardeşim her ankette eşitliği ben bozuyorum. 

Uzatmaya gidip penaltıları bulacak bir maç gibi değil mi sanki ?

#7 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.412 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2018 - 02:04 ÖS

Üzgünüm Modric ama 🇩🇰 daha sempatik.
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#8 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.869 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 06:49 ÖS

Turnuvada şimdiye kadar Ne oynadığı belli olan, en istikrarlı takım hırvatistan bence. Turu geçerler umarım
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#9 cozker

cozker

Member

• Members
  • 8.700 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 06:58 ÖS

artık bu maç bir çeyrek finale çıkma maçı değil, yarı finale çıkma maçı haline geldi. 2 takımda hırslanmıştır İspanya'nın elenmesinden sonra..

#10 daVinci

daVinci

Senior Member

• Members
  • 392 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 07:15 ÖS

Hirvatlar acik favori, ama daha önce de gördük ki eleme maclarina gelince gruplarda gösterdikleri, kendilerinden beklenen performansi ortaya koyamayabiliyorlar.

O acidan ilginc bir mac olacak...

Destiny is all !

#11 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 09:01 ÖS

2 golu de Kadikoy’de yillarca yedik.
İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#12 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 10:47 ÖS

Bugünkü maçlarda epey uyuyakaldım. 

Yarın daha iyi olur zannımca.

Şu Erdoğan Arıkan kadar yapmacık sunum da görmedim :S ...  Bunlar hep aşırı maaş şımarıklıkları. :S  Trt.. Tayyör'ün kucağı ve ayda 25bin. Mis.

#13 tilmaz

tilmaz

Senior Member

• Members
  • 1.869 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 10:52 ÖS

Baba parası değil, alın teri dedi schmeichel ama yetmedi. Baya keyifliydi penaltılar
"Some football players pay a billion for a Ferrari or a yacht; with that money I bought myself Livorno’s shirt. That's all." Cristiano Lucarelli

#14 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 10:53 ÖS

Modric uzatmalarda penalti kacirdi, Hirvatlar aldi maci penaltilarla.

#15 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.322 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 11:07 ÖS

Hırvatlar 2. yarı Lucescu 2001'e bağladı ya çok fenaydı orası...

#16 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 11:16 ÖS

2 saat uyuttular son 10 dk girdap..
Penaltılarla Hırvatistan aldığı icin Son dakikadaki penaltının kurtarılması maalesef anlamsız kaldi...

#17 del piero10

del piero10

Senior Member

• Members
  • 4.079 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 06:35 ÖÖ

gördük ki hırvatlar da öyle ahım şahım bir takım değilmiş. danimarka bariz daha sağlam duran takımdı sahada. rusya’yı elemeleri muhtemel de yarı finali geçmeleri zor. bir de eski hırvat sempatiklikleri yok, subasic tam dayaklık bir elemana benziyor.
galatasaray ulan..

#18 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.338 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 03:27 ÖS

Danimarka yüzünden geri pas yasağı gelmişti 1992 sonrasında... Sanırım yine Danimarka yüzünden "5dk topla ardışık 5 pas yapmayan veya rakip sahada 3 pas yapmayan aleyhine penaltı verilir" gibi bir kural da gelecek yakında... 

Danimarka özelinde bütün kuzeylilerden nefret eder oldum... Kendi liglerinizde n'apıyorsunuz lan siz? 11'er kişi kendi sahalarınıza geçip, topu birbirinize atıp "önce sen gel, yok sen gel" şeklinde mi geçiyor maçlarınız? Bunların topundan zevk alan adam anca Ted Bundy gibi sosyopat biridir; sokağa çıkıp 50 kişiyi kesmediyse "henüz kesmemiştir"... 

Şunların ikisi birbiriyle oynasa da görsek; İzlanda - Danimarka / İzlanda-İsveç / Danimarka-İsveç... Biraz gücü olsa Norveç de dahil olacak denkleme....  ABD'li bi vatandaş şu 3 maçtan birine denk gelse, maç sonunda yaşadığı PTSD ve depresyon nedeniyle ESPN'i dava eder, alacağı parayla kendisinin ve avukatının 7 sülalesini geçindirir... 

Yani tamam, heriflerin hepsinde tek tek bazı takımların alıp da bir düzene monte ettiği ihtimalde show-biz tarafına katkı veren yönler yok değil... Ama 23 tane sarı pipi bir araya gelip aynı listeye isimleri yazıldığında kitle imha silahına (sıkıntıdan) dönüşüyorlar, bayraktaki haç ne renk olursa olsun..

Bak aklıma geldi daha çok sinirlendim; o bile ne kadar tekdüze amk; birinizde farklı bir bayrak olsun lan hiç olmazsa... 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#19 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.903 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 03:40 ÖS

Danimarka böyleydi de Hırvatistan ne yaptı?

Oradan ver bana savunmasız Arjantin; ezelden beridir savunma yapamayan Nijerya, son maç kazanmak zorunda olduğundan saldıran İzlanda atayım 2-3 gol. :)

Dün Danimarka'dan fazla Hırvatlar topun arkasına geçti, Kramaric girince biraz oynamaya başladılar.

Al birini vur ötekine durumu var, biraz Brezilya biraz Belçika ve İngiltere dışında herkes topun arkasında.

#20 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.452 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 03:48 ÖS

Ben Danimarka nin İzlanda ile arasında büyük fark olduğunu düşünüyorum. Danimarka rakip sahaya geçmekten hiç çekinmedi, zorladi aradi ama olmadı. Hirvatistan da Perisic büyük hayal kırıklığı bu turnuva özelinde. Ön taraf pek islemiyor Hırvatların.
Bu arada Modric cok begeniliyor tamam da Rakitic bambaşka be çok klas bir adam.

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye