İçeriğe git

Resim
- - - - -

Fantasy Football Russia 2018

• Please log in to reply
38 replies to this topic

#21 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2018 - 02:19 ÖS

Ronaldo ve Cavani arasında kaptanlık konusunda gidip geliyorum :)

100 milyon bütçeyle hem ronaldo hem cavani nasıl alınır arkadaş? 4 mio alt sınır zaten amk.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#22 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 21 Haziran 2018 - 04:21 ÖS

Oluyor olmasına da keşke Lukaku - Eriksen-Cueva hattını bozmasaydım. Engin’i dirilttik :) takıldı yine peşime.

Takım: TaktikMaktikYokSpor
24bpk.png

Sevdamız kişilere değil, renkleredir..

#23 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 22 Haziran 2018 - 11:42 ÖS

Tüm liglerde liderliğe devam. Allah utandırmasın 😄
24bpk.png

#24 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 27 Haziran 2018 - 10:29 ÖS

Yarışı bıraktınız mı beyler:) bu kadar sessiz olmazdı buralar
24bpk.png

#25 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Haziran 2018 - 09:41 ÖS

Takım isimleri değişik baya, kim kimdir bari onu yazın :) arkamdan gelen kişi giga sanırım.
24bpk.png

#26 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2018 - 08:12 ÖÖ

mujica

#27 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 11:37 ÖÖ

bir riske girip 3 puanlı Muslera'yı tutacağım 11'de.. Şutör rakibi olmasından dolayı bugün Kaspersky dünyayı kurtaracaktır, 8-9 save falan yapacaktır ama illa 2 hatta daha fazlasını yiyecektir Hırvatlardan diye düşünüyorre.. 

Galatasaray'dan gitmek isteyen gönderilir; hep öyle olmuştur. İstemeyen de gitmemiştir (Metin Oktay).

I'm forever blowing bubbles / pretty bubbles in the air / They fly so high, they reach the sky / And like my dreams they fade and die /

Fortune's always hiding / I've looked everywhere / I'm forever blowing bubbles / Pretty bubbles in the aeee!!

#28 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 01 Temmuz 2018 - 12:42 ÖS

3 puanlık adam tutulmaz abi, değiş gitsin. Ben kaptanlığı bile griezmann’dan alıp isco’ya verdim. modric’e de verebilirim ama... son dakikada karar vericem :)
24bpk.png

#29 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 02 Temmuz 2018 - 01:17 ÖS

Maç içinde penaltı kurtarıp 9 puan getirdi peter-jr...

Kapitano modric de 0x2=0 şeklinde ömrümü yedi yine :) 

Neyse, yaptığım değişikliklerle takımın yarıdan fazlası sahaya çıkmadı an itibarı ile; ona rağmen bazı takımlar elenip seçenekler yarı yarıya düşünce tahminler kolaylaşıp puanım da ciddi yükseliyor (gerçi herkes için öyledir büyük ihtimalle)...  Son 16 >>> 1/8 final arasında sadece 3 free transfer var; ben 1/16 öncesinde sınırsız transferi biraz da 1/8'e çıkacak adamları seçme şeklinde yapmıştım, iyi ki öyle yapmışım.. Şimdi herkes kadrosundan Arjantin - İspanya - Portekiz boşaltma derdinde ama benim kadrom az puanla da olsa 3 fire vermeden yukarı çıkıyor; bugün turnuvaya bomba düşmezse 3 ten fazlasına hatta 3'e bile ihtiyacım olmayacak..

#30 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 12.538 mesaj
  • LocationIstanbul

Yayınlanma tarihi 06 Temmuz 2018 - 09:16 ÖS

Mühleti kaçırmışız. 4 tane Ispanyalı ile çeyreğe girerek şeref sayı şanslarımı da yok ettim, oh.  :D   

(Olan gol atan Varane ve Bruyne'üme oldu )

#31 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 09 Temmuz 2018 - 09:59 ÖÖ

Son 16 >>> 1/8 final arasında sadece 3 free transfer var; ben 1/16 öncesinde sınırsız transferi biraz da 1/8'e çıkacak adamları seçme şeklinde yapmıştım, iyi ki öyle yapmışım.. Şimdi herkes kadrosundan Arjantin - İspanya - Portekiz boşaltma derdinde ama benim kadrom az puanla da olsa 3 fire vermeden yukarı çıkıyor; bugün turnuvaya bomba düşmezse 3 ten fazlasına hatta 3'e bile ihtiyacım olmayacak..

... derken :)

ilmik ilmik, elif elif, burcu burcu dokuduğum; her birini gelecek öngörüsüyle tek tek yerleştirdiğim.... ... 15 kişilik takımımdan yarı finale sadece 4 kişi çıktı ya lan :D 

Bildiğin -20 puanla falan başlıyorum yarı finale... 

#32 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 10 Temmuz 2018 - 06:08 ÖS

Son 4 maç. İnanıyorum!
24bpk.png

#33 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 15 Temmuz 2018 - 07:46 ÖS

2014’den sonra bu sene de şampiyon oldum :) darısı 2020 ve 2022’ye :)
24bpk.png

#34 frodo555

frodo555

Artista!

• SIT
  • 10.892 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 10:55 ÖÖ

Saçma bir final turu oldu; büyük beklentim vardı ama göçtü.. Her şeyden önce 3.lük ve final maçlarında atılan toplam 8 golün sadece 1'inin kadromdaki 3 forvet ve 5 orta sahadan gelmesi garip oldu. 8 golün en az 6'sı asist üzerindendir (penaltı almayı da asist sayarsak) asistim de sıfır anasını satayım.. Üstelik bench booster'ı da finalde kullandım; 15 oyuncunun toplamından geldi puanlar (tüm turlardaki en düşük puan oldu buna rağmen)

Demekki neymiş? 15 oyuncuyu eşit dağıtmayacaksın, iddia oynar gibi maçları kazanacak takımları tahmin edip, 2 takıma 8-7 dağıtacaksın - ki o tutarsa bu da tutsun.. 

Bir de bu turnuva oyuncu ve kaptan seçiminde köy ağası gibi en pahalıya basan tayfaya yaradı.. Biz sanki scoutçuluk oynar gibi Japonya'dan Kolombiya'dan golcü çıkaralım derken; "bas bas paraları cristianoya!!" yapanlar daha herifin tek maçında da benim 11 kişiden 1 maç günü için aldığım puanı koydular kasaya :) 

Bu arada şu fantazi işi renklensin istiyorlarsa puanlamayı daha komplex hale getirmeleri lazım... Bu çapta birkaç milyon kişinin oynadığı bir oyunda puanlar "attı - yedi - kart gördü - asist yaptı"dan ibaret olmamalı... Dün çizgiden hem de çok zor bir topu çeviren Strnic'ti sanırsam; o hareketin karşılığı sıfır olmamalı... Ayrıca mesela sahaya VAR gelmişken oyunculara da challenge hakkı verilmeli; mesela mandzukic'in kafasından seken topun keni kalesine girmesi sırasında Pogba herifi hem itiyor, hem de bunu offside'dan gelip yapıyor.. Düşünsene aynı anda 10 bin kişi Challenge kullanıyor ve fantasy VAR pozisyona bakıp iptal ediyor golü skor 0-0 devam :) 

#35 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 11:59 ÖÖ

2014 :)

riygpc.jpg

2018 :)

142sai0.jpg

hincan isimli arkadaş sanırım, Giga.. doğru muyum? :)

24bpk.png

#36 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 12:18 ÖS

Bu işi biliyorsun Metooooo 

#37 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 01:51 ÖS

Bu işi biliyorsun Metooooo

Estf :) bundan sonraki hedefim büyük ödül 😄 private ligler yayla kupası gibi oluyor. CL için de yapıcaz, Galatasarayın olduğu seneler heyecanlı geçiyor.
24bpk.png

#38 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 17.200 mesaj

Yayınlanma tarihi 16 Temmuz 2018 - 03:09 ÖS

Açarsan geliriz. 

#39 LuisFigo

LuisFigo

Senior Member

• SIT
  • 18.415 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2018 - 11:59 ÖÖ

Açarsan geliriz.

Ağustos sonu gibi hazır olur sanırım siteleri, hallederiz ;)
24bpk.png

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye