İçeriğe git

Resim
* * * * - 1 oy

#88 Muğdat Çelik

• Please log in to reply
56 replies to this topic

#21 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.392 mesaj

Yayınlanma tarihi 29 Haziran 2018 - 10:17 ÖS

günümüz piyasasında gayet iyi rakamlar ama düşünüyorum da, asgari ücretle transfer olmuş gibi baktığımız adamların aldığı parayı ben hayatımda görmedim ve göremeyeceğim. en ucuz futbolcu eski parayla 2 trilyoncuk.

• galip resat bunu beğendi

#22 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.486 mesaj

Yayınlanma tarihi 30 Haziran 2018 - 11:50 ÖÖ

Hayırlısı olsun. En çok kontratın 1+1+1 olmasını beğendim. Leş performans gösterirse seneye yok demektir. 1 sezon geldiği kulüp standartları düşük de olsa iyi performans göstermiş bir oyuncu için bu kadar riske girilir. Baktın olmuyor 1 sene sonra güle güle dersin. Sanıyorum ilk kez kulübün adını ve ağırlığını koyarak bir sözleşme yapıyoruz. Dursun Özbek ve şürekası olsa TL'leri silip yanına € yazardık.

IF SO POWERFUL YOU ARE, WHY LEAVE!?

#23 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 17 Temmuz 2018 - 06:36 ÖS

Arkadaşlar hakaret konusunda gerçekten çok hassasımdır, kimsenin karakterini vs beğenmek zorunda olmasam da saygı duyarım. Ama bu kahpe herif saygıyı falan haketmiyor. Takip eden varsa lütfen bıraksın derim, bu gibi pislikler futbolun çukur adamlarıdır.

https://www.izlesene...ce=notification

#24 eminucf

eminucf

Senior Member

• SIT
  • 2.233 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2018 - 07:33 ÖÖ

Oyuncumuza her ne şekilde olursa olsun hakaret eden,aşağılayan benim gözümde aşağılıktır,şerefsizdir. Muğdat gerekli cevabı sahada verecektir.

Nerede kalmıştık...@GalatasaraySK

#25 muhtar

muhtar

Re-Member

• Members
  • 4.392 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2018 - 08:31 ÖÖ

yarın golleri atmaya başlasın, Muğdaaat diye inlemeye başlayacak şeref yoksunları.

#26 MarMara

MarMara

Amasra'lı

• Members
  • 4.894 mesaj

Yayınlanma tarihi 18 Temmuz 2018 - 11:25 ÖÖ

muğdat fener sever.

Kral öldü , Yaşasın Kral!

#27 Mert Baydur

Mert Baydur

www.blendcreative.com.tr

• SIT
  • 7.896 mesaj

Yayınlanma tarihi 25 Temmuz 2018 - 09:37 ÖS

Nevzat Dindar: "Muğdat Çelik artık Galatasaray’ın Agüero’sudur.."

#28 Saunders

Saunders

Desmondo

• Members
  • 7.098 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2018 - 08:22 ÖÖ

Nevzat Dindar: "Muğdat Çelik artık Galatasaray’ın Agüero’sudur.."

Sabah sabah iyi güldüm :)

Dean...

#29 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 26 Temmuz 2018 - 08:34 ÖÖ

dat diri dat dat dat diri dat dat muuuğdat :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#30 electrogs34

electrogs34

Senior Member

• Members
  • 4.190 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2018 - 12:49 ÖÖ

Adam emekçi . Sporcunun zeki çevik ahlaklı olanından. Sakaryaya attığı gol african maçında onyekuruya attığı orta-pas umut vadediyor.

#31 Yasin Karabulut

Yasin Karabulut

Pesimist

• Administrators
  • 15.334 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2018 - 07:51 ÖÖ

Rodrigues'e kızması da cabası pas atmadığı için. Ciddi manada formanın hakkını verecek bir adam gibi göründü. Hadi inşallah... 

#32 Patriot

Patriot

Senior Member

• SIT
  • 12.220 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2018 - 09:05 ÖS

gözünü sevem formani iyicene sortun içine sokma.. zaten boyun ufak.. bi komik duruyor hocam.
  • F@biooO bunu beğendi
What can I do sometimes..

#33 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 31 Temmuz 2018 - 09:08 ÖS

Haha.  :D

İmıç maker... 

Oof of, takım çok kötü be.  Yüklemeler varmış da konşimento varmış da takımın irsaliyesi çıkmamış da...  Göööeeeeçiniz diyesi geliyor insanın. 

City, Liverpool highlights şöleni var youtube'ta, yüklemesiz yüklemesiz yardırıyor pzevenkler.

#34 F@biooO

F@biooO

Senior Member

• Members
  • 9.137 mesaj

Yayınlanma tarihi 20 Ağustos 2018 - 05:18 ÖS

Genç Sinan'dan formayı alması lazım. 

Rodrigues yokken 1 maçta ilk 11 denenebilir.

Girer bozar koşar ortalığı karıştırır en azından...

#35 Giga

Giga

Odtülü Aslan

• SIT
  • 24.757 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 09:20 ÖÖ

Taraftar güzel sahiplendi, ligde yedekten ara sıra oynar ama kupada iş yapabilir.

İngilizler gibi toplu halde futbol oynamak, bir renge ve isme sahip olmak ve Türk olmayan takımları yenmek

#36 Ferhat Karaca

Ferhat Karaca

Senior Member

• Members
  • 22.541 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 09:21 ÖÖ

şu çocuğun başlığına numarasını girelim bari yasin :) piç gibi kalmış başlığı adamın :)

Tomas Ujfalusi ‏ Nothing to say....we were great all...!!!

#37 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.486 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 09:25 ÖÖ

Düşük profilli takımlara karşı, skor üstünlüğünü aldıktan sonra geniş alanda kullanılabilecek bir yedek olur bu arkadaş. Ucuz adam ayrıca. Kontratı da son derece iyi tasarlanmış. TL bazında + 20 lig veya Avrupa Kupası maçında ilk 11 çıkması halinde otomatik uzuyor. Bu arkadaşın kontratı otomatik olarak biraz zor uzar. ZTK maçları hesaba katılmayacak sonuçta. Bu da demektir ki sezon sonunda yedek olarak performansından memnun kalırsak opsiyonu kullanarak kadroda tutmaya devam etmek de haydi arkadaş güle güle demekte bizim elimizde. € bazında bugünün kurundan maaşı yaklaşık 350k€'ya denk geliyor. Daha ne olsun bir yedek oyuncu için. 

#38 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 10:25 ÖÖ

Sinan sıçıp batırınca devre arası ısınmaya başladı . Kazandığı cüzi para , etrafındaki sükseli adamlar Muğdat'ı sempatik hale getiriyor . Sonuçta etrafında euro'ları hamuduyla götürüp , tek kuruş vergi ödemeyen artistler yanında Muğdat yerli ve milli duruyor . Sonuçta futbol 2000 Tl brüt maaş alıp , vergisi kaynağında kesilen insanların eğlencesi . Sahadaki istekli hali , top almak için hevesi dün beni duygulandırdı . 

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

#39 duman

duman

Senior Member

• Members
  • 7.486 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 10:29 ÖÖ

Sahadaki istekli hali , top almak için hevesi dün beni duygulandırdı . 

Bu durumda yeni başak boylu Anadolu çocuğumuz Muğdat mı oluyor?

#40 almeyda

almeyda

Senior Member

• Members
  • 1.533 mesaj

Yayınlanma tarihi 28 Ağustos 2018 - 10:34 ÖÖ

Bu durumda yeni başak boylu Anadolu çocuğumuz Muğdat mı oluyor?

Erman Kılıç eken , Muğdat biçer Alper !!! 

• duman bunu beğendi

3 oyuncu getirdik. Bu 3 oyuncudan Maicon oynayarak geldi. Mariano aramıza katıldı. Yeni takımdan maçta bir kişi hazırdı. Şu anki realite bu. 7 antrenman yapıp, çıkarttığımız durum bu. Yeni bir takım kurarken, dikkatli olmalısınız. . 4-5 oyuncunun transferi ile mükemmel bir takım olacağız.

Bunun yorumunu ben yapmamam. Belki kötü bir hoca olduğumu düşünebilirsiniz. Bunu sadece sonuca bağlamamak lazım. Bahanesi yok. Ne konuşsam burada toz gibi kalacak.  Ama göreceksiniz ki Galatasaray çok güzel bir takım olacak. Yenerse iyi, yenilirseniz kötü hocasınız. Bu böyledir. Gerçekten çok üzgünüm

Prof.Igor Tudor (20.07.2017) 

0 kişi bu konuyu görüntülüyor

0 üye, 0 ziyaretçi, 0 gizli üye